• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee To je moc dobrý nápad !!! Nedovedu si představit,jak to vydržím. :slight_smile: ...ale já půjdu za 14 dnů na krev, ty až za 3 týdny??? Jak říkáš, budeme se povzbuzovat !!!
18. feb 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc
@marlenee vy uz po 3 tyzdnoch budete vediet vysledok????ja si mam na 14 den od iui spravit test .cize este ma cakaju 4 dni ale ako sa poznam tak testnem skor
18. feb 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt az 3 tyzdne nie uz :grinning:
18. feb 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 No já mám dojít od IUI za 14 dnů na krev....taky si pak určitě udělám test dřív, určo to nevydržím. :dizzy_face:
18. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no mě řekl MuDr v Pronatalu,že si mám udělat test za tři týdny i kdybych dostala menses
no myslím,že si ho udělám tak 16 den to už by mělo být jasno :grinning:

Spousta holek si dělá test dřív a pak jsou zklamané protože stále doznívají hormony tak se může stát,že 11 den po IUI test ukáže // ,ale 14 den už né.
18. feb 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Tak vidiš, mě doktor řekl,že kontrola bude za 14 dnů a o testu vůbec nemluvil....zřejmě tušil,že si ho každá doma uděláme... :sweat_smile:
18. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - alespoň člověk vidí,že 1O dokrorů a 1O názorů co?
proto je dobré si takhle o tom popovídat abychom věděly na čem jsme :slight_smile:

Já mám přímo v protokolu napsáno :
-těhotenský test proveďte za 3 týdny (i v případě menses)
-při pozitivním výsledku se objednejte na ultrazvukové vyšetření
-při negativním výsledku se objednejte na domluvu o dalším postupu
18. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ja to mam inak ma 14 den po iui test ak je pozitivny o tyzden neskor sa objednat na sono a krv tabletky uzivat nadalej ak je negativny tabletky vysadit cca 3 dni a pridu kramy a objednat sa na krv a pokus sa opakuje na novo
18. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To máš teda pravdu - každý má jiný postup !! I když já si nemůžu stěžovat na svého doktora a na kliniku, protože jsme tam spokojeni s manžílkem, vše nám vysvětlí, poradí... :slight_smile:
Uvidím,co mi dají v úterý, kdy proběhne IUI, ale dneska mi všechno řekli, i právě o té kontrole za 14 dnů, že mě vlastně sestra objedná v to úterý....
Byla jsi před tím nervózní? Já jsem tak nadšená,že ty folíky tam mám a že rostou, že je vlastně u mě vše "zatím" v pořádku, až jsem z toho nervózní !!! Teď už jen záleží na spermíkách, jestli budou o něco lepší jak minule.
A jak je to u vás, proč jsi byla na IUI? A poprvé?
18. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag gratuluju! moc hezky drobek :slight_smile: . Z jine diskuse vim, ze jsi brala prednison - ja ho mam ted nasazeny na BI proti spermiím. Byl to i tvuj pripad? A drobek se podaril po IUI? Kolikatem?
Vim, ze z jednoho pripadu se neda nic soudit, ale ta BI me trochu sebrala, tak se tu snazim nacerpat optimismus :slight_smile:
18. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no nervozní jsem nebyla jen to čekání bylo trochu dlouhé.
Byli jsme objednaní na 10h na odběr sperma a šli na řadu až v 11h a pak 3/4 h čekat na zpracování a jen 10 min samotný proces i s konzultací.
Jinak samotný vsřikování vůbec nic jsem necítila jen jsem měla příjemný pocit,že se snad konečně zadaří.

No 2 roky se snažíme a nic tak jsme šli v listopadu do Caru na vyšetření ,manžel měl slabší SPG (11 mil,36% pohyblivost) a dnešńí SPG je lepší (14 mil,39%) a já nejspíš nízkou děložní sliznici,možná nedocházelo k ovulaci - nevím.
Tak jsem si píchala Menopur,manžel nic nebral.A dnes poprvé IUI.
A co vy?
18. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak drzim palecky, at se zadari - mela jsi jen jeden folikl??? nebo bylo na ultrazvuku videt vic?
ja zitra koncim s Clostikem a v patek jsem 12DC objednana na ultrazvuk, jsem zvedava jaky bude vysledek....
18. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle @marlenee @kamcatkakoc tak vám holky moc držím palce ať to vyjde. Pěkně si to doma ještě pojistěte :grinning: :grinning: a přeju vám ať brzo najdete // :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2011 o 03:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - abych řekla pravdu tak ani nevím kolik jsem jich měla dr nic neříkal a já ani netušila na co se ho ptát.
Ukazoval mi na UTZ nějaké tmavé skvrny :slight_smile: a říkal,že může hrozit mnohačetné těhotenství
To mě právě v Pronatalu štve,že ti nic pořádně nevysvětlí chápu,že to dělají denodenně,ale chtělo by to více info.
A pak,že tě má na starosti pokaždé jiný doktor
Proto jsem ráda,že tady od holek zjistím nějaké podrobnosti a vím zas o trochu víc.
19. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak ty tmavé skvrny byli folikuly a pokud říkal že může hrozit mnohočetné těhotenství, tak těch folikulů tam určitě bylo víc. Ale neboj, on praskne jen ten správný a bude z toho zdravý mimísek :slight_smile: :grinning:
19. feb 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee
Tak to je dost blbé,že ti doktor nic neřekne. Se mnou jde vždycky manžel i k doktorovi, máme pořád toho stejného, všechno nám řekne, vysvětlí....já měla 5 folíků, jeden byl největší, měl 14 mm, ale do úterka říkal doktor,že vyrostou do potřebné velikosti. Mám vždy televizor s ultrazvukem naproti,takže to i vidím :dizzy_face: .
Jinak jsme na tom asi podobně, manžel má taky slabé sperma. Já jsem měla dvě malé cysty,na které narazili při laparoskopii, odstranili je a řekli,že možná to mohlo mít vliv na otěhotnění,ale nemohli to říct přesně...spíš to vypadá,že já jsem v pořádku, ale zlobí nás ty spermie :slight_smile:
Tak hlavně ať nám to dobře dopadne!!!
Večer jdeme na ples, tak se odreagujeme, zítra píchnu injekci Pregnylu v deset večer a úterý je náš první den D :sweat_smile:
19. feb 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
I tobě přeju,aby pondělní krev byla naprosto v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no jo pokud ti ukazoval vic, tak to jsi jich mela asi nekolik, samo jak pise Clloi praskne treba jen jeden nebo dva, ale stejne u nas se podepisuje papir, ze vis o tom, ze je tam sance vicecetneho tehotenstvi.....- taky se muze stat , ze pri IUI se podari a oplodni se jedno a pak pri domacim snazeni prasnke druhy folikl a taky se podari :slight_smile:))

20. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

hladala som temu, kam by som sa "`pozvala" a nasla som tu vas, s 900 popisanymi strankami, tak zrejme tu bude fajn partia.
Ja mam akurat po 3.IUI, tak dufam, ze do tretice vsetko dobre. Zijem v Spanielsku a mam pocit ze vela veci a postupov sa tu lisi od tych CSR...
Chcela som sa opytat, kolko folikulov vam stimulovali....Moj doktor je opatrny a vzdy si picham davku puregonu velmi nizku, aby som mala len jeden dozrety folikul kazdy mesiac...
Predpokladam, ze sa boja prilis silnej stimulacie a nezdiaduceho "dvojickoveho" tehotenstva...
Ja som z toho jelen...
No nic, dufam, ze coskoro sa nam vsetkym postasti....
:wink:

20. feb 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, už jsem několikrát mezi Váma byla, ale vždycky se pak odmlčím...
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli některá podstupovala IUI se stimulací injekcemi Fostimon.... Teď v pátek mě čeká kontrolní UTZ, jestli nemám cysty, pak jen počkat na mršku a začínám stimulovat... Povedlo se některá z Vás otěhotnět po této stimulce? Děkuju...
20. feb 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee @clloi @cuddle @kamcatkakoc @petuska123 @petrala @ivavec @vikad
ahojte dievcata...tak ja dnes o 13.00 prve IUI!!!!!!!!!!...partner uz odovzdal co mal, ja si idem po ne :wink: drzte palce, ja drzim Vam vsetkym!!! pekny dnik!
21. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
Děkuji....taky ti moc držím pěsti, ať to vyjde !!! Já jdu zítra v 10,00 hodin :slight_smile:
21. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nch sa vam zadari nam iui nevyslo test negativny
21. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
Ahoj. Omlouvám se, že odpovídám až teď, ale bohužel máme kolem stavby domku tolik práce, že nemám čas chodit i na koníka. Můj případ byl nejen vve vytváření protilátek proti spermiím, ale také jsem měla skřípnuté děložní úpony kostrčí. Po mobilizaci kostrče jsem otěhotněla po 2IUi, ale měla jsem roční cvičení Mojžíšové. Více v mém albu. hodně štěstí . Klidně jak budeš mít nějaké otázky dej vědět. Ahoj
21. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - držím palečky a určitě napiš jak to probíhalo !
@kamcatkakoc - kam chodíš ty?Jinak jsem v Pronatalu spokojená je to hodně vyhlášené sanatorium a má velkou úspěšnost,jezdí tam spoustu cizinců.A hlavně jsou tam 7 dní v týdnu takže na jednu stranu i chápu,že tam nemůže být pořád jen jeden lékař.Manžel semnou také chodil jen na kontrolní UTZ jsem chodila sama.
Takže pokud by bylo nějaké příště už budu díky Vám všem chytřejší a budu vědět na co se zeptat :grinning:
No hlavně doufám,že žádné příště minimálně 2 roky nebude !!!!

Kamcatkakoc - držím ti zítra palečky a pak taky píšni co a jak :slight_smile:

@guiri - nevím úplně jestli se dá určit kolik ti stimulují folikulů.Tím,že si pícháš hormony stimuluješ určitě více folikulů a tím je větší šance na úspěch.A myslím,že u každé ženy je počet folikulů různý - a né v každém folikulu je vajíčko.

@petuska123 - to mě mrzí :frowning2: a už je to definitivní?Kolikátý jsi den po IUI?Třeba ještě malinká naděje ...
21. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee
Děkuji za držení palečků... :slight_smile: Já chodím do Zlína, mám to kousek a jsme s manželem zatím spokojení....
Zítra dám určitě vědět, co a jak. Dneska mám nějak moc dobrou náladu...čekala jsem, že budu nervózní, ale vůbec ! V práci pořád samé srandičky, kolegyně se taky diví :grinning: :grinning: :grinning:
Jenom aby mě to za 14 dnů nepřešlo :unamused:
21. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123
A už jsi byla i na krev? Třeba ještě není nic ztraceno....
21. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee som 13 den po iui...sanca tam uz asi veru nieje..aj ked mozno som mala zly test neviem nepoznam ho vola sa modra sprava a nepisu na nom citlivost.
21. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc nie na krvy som este nebola musim zajtra lieky vysadit a potom sa objednat na krv
21. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - 13 den po IUI a ty už říkáš ,že to nevyšlo?A krvácíš snad?Určitě je ještě brzo na testování.Zkus to 16 den a uvidíš :slight_smile: Neztrácej naději !!!
Mě říkal MuDr ,že i pokud budu krvácet udělat si 3 týdny po IUI test.U každé ženy je to jiné.
Ale naděje stále žije.....!
21. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok