• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee vsak ale ja uzivam utrogestan a ten musim najprv vysadit a potom by maly prist kramy..
21. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no já jsem večer před IUI dostala depku a brečela jsem manželovi na rameni,ale v dem IUI jsem byla v naprosté pohodě a celý den si užívala vůbec nic jsem nedělala :slight_smile: jen si pročítala co bude následovat
http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ - pěkné info týden po týdnu :slight_smile:
21. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - no mě lékař řekl,že utrogestan mám používat pořád i v případném těhotenství
tak si nemyslím,že ten má vliv na MS.Já bych ho určitě nevysazovala.
21. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no ale ja to mam tak v protokole napisane..a BT si merias??
21. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - a co konkrétně máš napsané kolikátý den si máš udělat těhu test?
BT si neměřím !
21. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee v protokole je napisane 14 den po iui spravit test. ak je negativny vysadit utrogestan a objednat sa na krv ak je pozit.pokracovat v brani utrog. a objednat sa na krv a sono. sice este som dnes 13 den po iui ratam aj den zakroku.
21. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - zkus si koupit ještě jedem test a udělej si ho zítra pořád bych ještě trochu doufala...
Vidíš každý lékař povídá něco jiného mě řekl lékař abych si test udělala 3 týdny po IUI(pokud bude pozitivní objednat se na UTZ) a utrog.brala ráno a večer
21. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj, utrogestan ještě určitě nevysazuj, pokud máš dosta MS, tak ji dostaneš i když budeš brat utrogestan. Mě se stávalo, že sem ještě nedobrala ani 7 den utrogestanu a už sem to dostala. Test si kup s citlivostí 10. 13 den se ti na 25 jednotkovém ještě nic neukáže. Držím pěsti, ještě není nic ztraceno :wink:

jinak my dopadli dobře :grinning: :grinning: :grinning: příští pondělí další kontrola, tak doufám, že už pujde něco vidět :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag díky za odpoved :slight_smile: - a jak rychle se ti srovnaly protilátky? at jde stavba hladce...
21. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag ...Martínek je moc krásnej :grinning:
21. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee
@clloi tak baby ste ma teraz dostali s tym utrosom :astonished: ok dnes kupim mamatest rano tesnem.
21. feb 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - moc Ti gratuluji k mimi!!!! Dnes jsi byla na krvi a příští pondělí jdeš na UTZ?
21. feb 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ten test co som si robila tak tam pisu zistite pritomnost aj minimalnych mnozstiev hcg 50 IU/l ,vdaka tomu je mozne urcit uz po 14 dnoch tehotenstvi.....cize citlivist tam nieje uvedena..asi je najlepsi ten mamatest??
21. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 já měla na mamatestu 12 den slabonkého ducha, tak to zkus, někomu se čárka ukáže až po vynechání MS, někomu dřív. 100% je jen krev :wink:
@marlenee jojo, příští týden UTZ, zda je vše OK, tak su zvědavá, dr. se smála, že jim zvedáme statistiky :grinning: 2x IUI a vždy pozitivní :grinning:
21. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - to ti moc přeju,doufám že se budu za 14 dní takhle radovat taky a budem si psát už jen o těhu starostech :grinning:
Měla jsi nějaké příznaky?Já od IUI vůbec nic - zavedení jsem skoro necítila,nic za mě nevyteklo,nešpinila jsem jen mi večer pobolívá bříško,výtok žádný,trochu citlivý prsa
21. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee příznaky žádné :grinning: taky měš jen trochu bolelo břicho, jako když má dojít MS, a když sem 10 dní po braní utrogestanu ani nešpinila, tak sem zkusila test (většinou ho nestihnu ani vybrat a dostanu to)
21. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
Takže už můžu gratulovat na hlas :grinning: :grinning: :grinning: To už bude dobré, uvidíš....to je tak skvělá zpráva. Huráááááááá !!!!
Opravdu srdečné velké gratulace !!!
21. feb 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuju :slight_smile: :wink:
21. feb 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @marlenee @clloi @cuddle @petuska123 @petrala @ivavec @vikad
tak som doma po prvuckom IUI a lezim si :slight_smile: na krev a sono v pripade ze nedorazi MS az o mesiac!!! chjo
dufam,ze sa cakanie oplati :slight_smile:
cloi, strasne moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!! kraasne tehu!!!!!!!!!
kamcatkakoc, zajtra na teba myslim ;) kupujeme spolu testy ;)
marlenee, no, nejak sa tam katetrom nemohli dostat, tak vytihla vacsi hrubsi !!! a to mam vysku 160 a vazimtak 47 kil :slight_smile:)))) nakoniec to svihla nejak smerom dolava a bolo to...takze tym smerom mam nasmerovat aj partnera :DD
21. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - tak si krásně užívejte večer :slight_smile: My měli s manželem překrásný večer jako už dlouho před tím né :slight_smile:
Jsi moc hubeňoučká tak a nejspíš máš úzkou pánev proto se do tebe nemohli dostat
Budu Ti držet palečky....!!!!!
21. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee asi ne ani tak uzkou panev,ale Dr. povedala,ze nejak "nakrivo" to tam mam ulozene :slight_smile:
uvidime....
ty si na tom jak? nejak som sa tu v konverzacii stratila....
21. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - dnes jsem 3 den po IUI :slight_smile:
21. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee takze v patek....ja som v patek bola na ultrazvuk (13 den MS), lebo v 10ty den nic nedozrelo este..:(.takze v sobotu pich pich Ovitrelle, a dnes (16ty den MS) nase prve IUI... asi o dva tyzdne budem vysledok vidiet sama ked ne/dorazi MS...kedy budes robit test? :slight_smile:
21. feb 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - to jsme na tom podobně já byla v den IUI 16DC takže dnes jsem 19DC a test si mám dělat za 3 týdny no ale jsem rozhodnutá udělat si ho 16 den po IUI (6.3) a já doufám,že tentokrát MS opravdu nedorazí :slight_smile:
21. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee spravne !!! :wink: a dufam,ze dopadneme rovnako...rovnako dobre :wink:
21. feb 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, nakukuji k vám jíž dlouho, nyní mám na vás dotaz:

18.1 jsme byla na IUI, bohužel nevyšlo - stimulovala jsem clostylbegytem.
Na 8.3. mám naplánovanou laparoskopii, a dnes jsem 22 DC.

Jenže už 3 den mám bolesti podbříšku a všera jsem slaboulince zašpinila.
těhotenství mi test neukázal. Když jsem ho dělala po 2 denní menstruaci.

Je možné že by se tělo samo nahodilo ? že by třeba probíhala ovulace. Protže inseminaci mi dělali 22 DC.

Děkuji za vaše připomínky
21. feb 2011 o 16:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 drzim palce!!!
21. feb 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle dakujeeeeeeeeem! hladkam brusko a dufam :slight_smile:
21. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak ja jdu v patek na ultrazvuk, tak doufam, ze to dopadne dobre a taky se treba uz toho prvniho IUI dockam....at se neco hybe...
21. feb 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - drzím palečky ať folikuly pěkně narostou :slight_smile:
21. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok