• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@marlenee díky, a kdyby nahodou narostly, tak zase neporoste sliznice. ach jo - nejaky hormony vse v jednom by to chtelo :grinning: :grinning: :grinning: no nic myslim pozitivne a moc si to neberu, ve stredu mame firemni akci pred poradou, tak si dam nejaky mooooc dobry vinko a bude :wink:
21. feb 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chersi - asi ti moc neporadím protože tohle je moje první IUI a nevím jak mé tělo po hormonech bude reagovat.
zkus se zeptat třeba v diskuzi holek po IVF ty toho mají už dost za sebou a mohly by ti poradit
:slight_smile:
21. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to Ti držím palce :slight_smile: Ja počítam každý deň do kontroly krvi a rozhodla som sa, že to zvládnem bez testu :slight_smile: tak uvidím... Teraz som ale riešila iný problém, cez víkend som sa vyhodila - asi koprivka...Má s tým niekto skúsenosti v tehotenstve, dievčatá ? Tak na začiatku (to už uvažujem, keby mi IUI vyšlo :slight_smile: )
21. feb 2011 o 19:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahojky :slight_smile: Až po mesiaci ? Uff, tak to by som neviem či zvládla bez testu, ako mám v pláne... Na krv idem 2.3. ...
21. feb 2011 o 19:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee
Já jsem měla dneska tak bezvadnou náladu :grinning: manžílek přijel,dali jsme si večeři, úplně super nálada !! Jsem zvědavá,jak to bude zítra.
21. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer přeju. Tak první IUI nám bohužel nevyšlo :frowning2: teď dáme pauzu a snad další měsíc...
21. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule
to mě mrzí....už to máte potvrzené z krve?
21. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc na krev jsem se nedostala mrcha mě předběhla :frowning2: člověk doufá,ale...
21. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule To nevadí, že tě předběhla....holky tady píšou, že i když to dostaneš, tak ještě nemusí být nic jasného..
21. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc my měli jet do CARu na krev jen když MS se spozdí
21. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule JOOO??? tak u nás na klinice to funguje jinak...tam se prý jede za 14 dní na krev, ať se děje, co se děje...nás čeká zítra 1. IUI.....tak jsme napnutí.... :slight_smile:
21. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to držím všechno co se dá ať to výjde. Já tenhlé cyklus vynechávám a příští zas začnu brát clostík a pak na 3IUI tak doufám jak se říká do třetice všechno nej :grinning:
21. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc DRžím palce ať se vto povede :slight_smile:
21. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Jávjsemnas tom uplně stejně :frowning2:
21. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Moc děkujiiiii :slight_smile: Raděj si nedávám moc nadějí, abych nebyla zklamaná....uvidíme..
21. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Já byla na první IUI taková rozpačita nevěděla jsem co si mám myslet na druhé IUI jsem se šíleně těšila tak nevím co budu dělat před tím třetím ale už tak nějak si říkám že stím nic stejně nenadělám když se to ubec nepovede, ale u mě je to asi jiné už jednoho zlobílka doma mám. Kdybych neměla asi bych se už léčila na psychiatriji musí to bejt šílené. Ale všem vám tady přeju aspoň toho jednoho zlobílka je to moc super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Já jsem si právě myslela,že budu nervozní, ale vše je úplně jinak, tak jsem zvědavá.... :unamused: Uvidíme....stejně tomu nijak nepomůžu....
21. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Tak hlavně ať jsi v pohodě a pak napiš. dobrou všem
21. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Jasně, díky a taky dobrou :slight_smile:
21. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
Protilátky? No tak to jsem brala na přeléčení asi 1/2roku a pak jsem je vysadila, když jsem jela do lázní. No a pak už jsem je nebrala. Ale otěhotněla jsem díky fostimonu. Né clostil, ten mi utvořil cysty, ale to mám snad pořád v albu.
No a pak jsem dostala fostimon a chytlo se to. Asi díky tomu, že stimulovaly oba vaječníky najednou. A to jsem nedoufala, protože jsem byla tehdy děsně nachlazená a na křesle jsem ještě uvažovala jestli tu IUI mám podstoupit.
A ještě fyzioterapeutka mě od IUI odrazovala( ale když už jsem měla ty injekce)...tak jsem do toho šla.
Ale asi je to o psychice, protože já v tu dobu plánovala hory a tak jsem vůbec vypustila, že jsem na nějaké IUI byla.
Za Martínka děkuji. Je to zlatíčko. Představ si, že do doby než jsem odjížděla z porodnice jsem nezaregistrovala jeho barvu očí. Pořád spinkal :slight_smile:
22. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad no, az po mesiaci...ale za 13 dni by mala (ale dufam,ze nepride!!!!) MS....tak to podla toho asi spoznam..............
22. feb 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc hodne stestickaaaa!
@vanule ja mam tiez take instrukcie...ze ked nedorazi tak sa objednat na krev a sono
22. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec do tretice uz to musi vyjiiiiit :wink:
22. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já cítila, že MS jde :frowning2: takže je to na nic.
Teď jsem musela řešit jiné problémy, tak jsem nebrala v cyklu clostík-co myslíte můžu to zkusit bez pomoci doktorů, že se zasnažíme doma????? Jinak momentálně pro zvýšenou buněč. imunitu dlabu Prednison a kondon. sexík. Ale co kdyby... jinak další IUI až březen-duben
22. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule tak to ma mrzi vanule :frowning2: tiez beriem prednison a kondom..len vcera (prve IUI) a dnes - bez kondomu a jinak zas.. neviem ci je dobre snazit sa doma, ked mas brat prednison a kondom...tak aspon liecis BI..chjo, drzim palecky na dalsej ceste!!!!!
22. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@ivavec
@vanule
Tak to máme za sebou, teď už jen pojistit to zítra doma a uvidí se :slight_smile: Holky taky vás bolelo břicho první den po IUI??? Teď večer už je to lepší, ale ležela jsem celé odpoledne....Všem držím palečky, aby to vyšlo a dočkali se vytouženého miminka :slight_smile:
22. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, my to pojistili ještě ten den, týdenní půst byl znát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to břicho trochu cítit je, každý to má jinak. Tak vám všem držím palce
22. feb 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Tak o tom týdenním půstu mi povídej :grinning: :grinning: :grinning: už včera jsme mysleli,že to nevydržíme,ale museli jsme :unamused: Takže říkáš ještě ten den???? Hmmmmmm, asi se na chvilku vzdálím :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
22. feb 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak držím palce ať to dobře dopadne!!! :wink: mě nebolelo vůbec nic, ale každý to může mít jinak
22. feb 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok