• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi Ahoj tak jak ti dopadl test?pozitivně nebo negativně? :wink:
22. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @cloi hmmmmm, tydenni pust?? nam nic nespominali...dali sme si len sami pauzu cca dva dni
22. feb 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Nám řekl doktor, že ideální je pauza 3-5 dnů, že když už je to třeba dýl, tak ty spermie jsou kdesi nahoře a už nejsou tak kvalitní....jenže my jsme přesně nevěděli, kdy na to IUI půjdeme...původně to měl být pátek, ale folíci byli malí, takže se to odsunulo na dnešek :slight_smile:
22. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ach tak..tak dufam,ze skoro dvojdnovi chlapci mojho partnera boli OK :slight_smile:
takze to mame podobne kedze ja som bola vcera na IUI...tak at se zadari...nam i vam :wink:
22. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Děkuji, taky přeju, aby se zadařilo....tak to vypadá, že si budeme dělat test ve stejný den, že jo? :slight_smile: Nebo myslíš, že to vydržíš a nebudeš testovat? Já bych si ho chtěla udělat o příštím víkendu, ať vím, co a jak, když pojedem na kliniku, ať nejsem moc zklamaná tam.....
22. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc no ja mam za 13 dni MS (snad teda nedostanem), takze dufam,ze ma MS nepredbehne,pak na testovani ani nedojde ... hm
22. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to máš dřív jak já....já mám jít 8.3 na kontrolu a 7. nebo 8. to mám dostat....ale i přesto říkají, že i když dorazí ta mrcha, tak není nic ztraceno ještě..... uvidíme.... :slight_smile:
22. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ja to "mam" dostat tak 5. 6. brezna...ked dostanem stejny postup jak prve IUI, ked NEDOSTANEM tak az 22.3. na krev a sono!!! chjo
ale testnem asi s tebou :wink:
22. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Takže toto je tvoje 2. IUI ??? A při tom prvním vůbec žádná reakce ??? :unamused: Já to nevydržím a testnu, to asi každá z nás.... :slight_smile: A i kdyby nee, tak jednou tam ty // být musí :sunglasses:
22. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc neee, vcera bolo moje prve IUI...ale ked to dostanem, tak stejny postup
urcite testnem aj ja :wink: len dufam ze to nebude len klam z Ovitrelle, co mi pichol partner v sobotu
22. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to promiň, špatně jsem to pochopila :slight_smile: a jsi doma nebo chodíš do práce ? Já byla doma jen dnes a zítra už valím za holkama.... :dizzy_face:
22. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tiez som vcera po IUI isla domov do postele...aj ked ma to nejak strasne nebolelo..ale dnes som uz bola v praci
22. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Takže to máme stejně....tak hezké sny a pevné nervy :slight_smile:
22. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vpadávám... Ale stimuluji na svoje 1.IUI, mám Menopur 75IU. Dnes jsem 9DC a mám jen jeden folík vpravo 10mm. Dr. mi říkal, že je malý a asi nedozraje... Můžu se zeptat, čím jste stimulovaly vy, ev. kolikáté IUI se vám zadařilo?? Děkuji.
22. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Držím palčeky, ja idem na krv 2.3. :slight_smile:, už o týždeň :slight_smile:
23. feb 2011 o 07:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrie Ahoj. Ja som 5 dní brala Clostilbegyt (od 1.2. do 5.2. jednu tbl denne), 14.2. mi pichli Pregnyl a 16.2. som bola na pvom IUI. A 2.3. idem na krv, držím palčeky :wink:
23. feb 2011 o 07:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad dakujem za palecky...kazdy to ma v inom meste na inej klinike ine...ja na krev az 22.3. teda uz bude jar dovtedy :slight_smile:
no nic, vydrzim, len nech to dobre dopadne a MS nepredbehne test :slight_smile:
2.3. chceme spravicky ;)
pekny den!
23. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc prajem pekny prvy poiuiovy den :wink:
23. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrie ahoj, ja som sice vobec nepotrebovala stimulovat, ale s folikmi je to vselijak. prajem aby narastol. ja som v 10MC nemala skoro ziadny, Dr. povedal,ze je drobulilinky a za tri dni rozkvitol :slight_smile: ale viem, som iny pripad ako ty, lebo nestimulujem, len ta chcem povzbudit a popriat stastie a hlavne trpezlivost!! pekny den! jana
23. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag prednison jsi brala? půl roku a az pak jsi mohla na IUI? chjo, doufam ze u me zabere rychlejc.... :sweat_smile:
23. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, mam taky naordinovany prednison a kondom (BI proti spermiím)..jak dlouho ti trvalo, nez se protilátky trochu srovnaly, nevis, jde IUI i kdyz nejsou uplne v norme? Jinak s tebou souhlasim, ja mam taky durazne doporuceni to sami bez kondomu nezkouset, jinak protilatky muzou zas stoupnout...
23. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ahojte ja tiez mam protilatky a tiež beriem prednison 1/2rano...ale mne kondom nepovedala...odkedy ho beriem sme nemali casto sex...tak dúfam ze to bude ok...robia na to aj kotrolne testy...Prednison beriem od 6.1.....zajtra si idem po vysledky k diabetologičke a v piatok do car...uz sa dozviem co podnikneme...sa tesim :slight_smile:
23. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Ahoj tak ať to výjde mě trochu bolelo ale druhej den už to bylo v poho :slight_smile:
23. feb 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 @kaaaty no, nam dr. z imunologie predpisala 2-3 mesiace prednison (1t rano) a kondom sex, az pak kontrola. s vysledkami sme isli do CARu, kde nam napriek tomu naplanovali IUI, na ktore sme boli v pondeli. asi to nemusi byt celkom srovnane, lebo ten kateter pri IUI prenesie spermie prave cez to miesto kde ta alergia zabija :slight_smile: prednison uzivam nadalej, kondom sme nepouzili iba den IUI a den potom, inak nepretrzite.
23. feb 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Ahoj, mně už to přešlo včera večer, ale teď po obědě jsem měla chvíli menší křeče....ale to nic není...už to zase přešlo... :slight_smile:
23. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Taky přeju hezký den :slight_smile: Jak se cítíš ???
23. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, brusko ma neboli vobec, len citim vajecniky...nebolia, ale nieco citim...no inak ciiiiiiitim sa uuuuuplne fajn. plna ocakavani :wink: je to prve IUI, nieco uplne nove! a ty?
23. feb 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ďakujem, jasné, podám info ... už odratúvame s manželom dni :slight_smile:
23. feb 2011 o 12:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak já vlastně nevím, co cítím-jestli jsou to vaječníky, to zas nepoznám...je to takové divné :unamused: Prostě sem tam cítím menší křeče v podbříšku...
Jinak se cítím taky skvěle !!! Mám pořád dobrou náladu, v práci samé srandičky :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží...
23. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak drzim palceky aby vam to vyslo :slight_smile:
23. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok