• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kaaaty dakujeeeeem, podobne!
23. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ale je to furt lepsie a lepsie...dufam,ze sa hniezdi co sa ma hniezdit :slight_smile: :wink:
23. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Taky v to doufám :slight_smile:
23. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A co jsi dostala za léky ? Já beru 3x denně Utrogestan, ráno Prednison a Anopyrin.. :slight_smile: připadám si jak důchodce, tolik léků !!! Jen aby to k něčemu bylo :unamused:
23. feb 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ja neberiem nic, len ten prednison a zobkam kyselinu listovu
23. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A kam chodíš na kliniku ??? Já do Zlína :slight_smile:
23. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc přímo přaha :slight_smile:
neberiem nic ine, nemusim stimulovat..mam prirodzeny MC
23. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Takže ty jsi neměla žádné injekce před IUI ??? Myslela jsem,že to má každá, aby se to právě nastimulovalo na ten správný den :unamused:
23. feb 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc injekci to jo...v sobotu mi priatel pichol Ovitrelle ... ale inak uz nic po IUI neberiem, teda az na ten prednison
23. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - tak gratuluji k IUI a teď jen aby to pozitivně dopadlo :slight_smile:
Mě bolelo břicho ještě třetí den přišlo mi ,že vždy po utrogestu (zavádím ho ráno a večer )
23. feb 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady jsem našla krásný článek co se děje po oplodnění vajíčka v těle
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-tyden.html
23. feb 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak krev je pozitivní :grinning: HCg 384, a asi 12 den po IUI sem našla slabounkého ducha na mamatestu 10 :dizzy_face: v pondělí jdu zase na krev a uděláme UTZ, doufám, že bude vše v pořádku.

Tak vám holky všem držím palce, ať jsou na testu brzo // :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!
a vsetkym prajem daaaalnici // :wink:
23. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Tak to moc gratuluji:slight_smile:)
me ceka 25.2 čtvrté iui tak snad to ted vyjde:slight_smile:
23. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Děkuji :slight_smile: ono jsou to takové zvláštní bolesti, vlastně ani né bolesti, ježiš, to se špatně popisuje :fearful: , prostě něco v tom břichu cítím...ale říkám,buď jsou to nervičky nebo nevím.....
Uvidíme, na příští víkend mám naplánováno,že si udělám test...
23. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Ještě jednou velká gratulace :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Moc ti to přeju, hlavně ať to tak dobře pokračuje dál !!!!
23. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc je to take napatie ako keby, vsak?
mimochodem, akurat davali v Tv reklamu na t.test clear blue :slight_smile:
23. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 To máš pravdu, člověk je napnutý, čeká, co bude nebo nebude :wink:
Já si koupím ten mamatest, holky o něm tady psali a mají ho vyzkoušený :slight_smile:
Kdyby prodávali t.test se dvěma // :sweat_smile: , jela bych pro něj snad až na kraj světa !!!!!
24. feb 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby :wink: tak ja som si v utorok robila test a bol negativny to so uz asi vam spominalla tak som vysadila utrogestan a cakala na mrchu. neprisla tak som zavolala do caru a tam mi povedali aby som zas zacala uzivat utros a ze si mam test zopakovat v piatok.vcera vecer som si myslela ze sa mrcha blizi/lebo moju mrchu zvikne rozbehnut sex/a tak po sexe som sla na wc a na toaletaku bolo stipunko krvy to ako keby ani krv nebola ..tak som si zabila vlozku s tym ze konecne sa pustime do 2 kola na iui a rano vlozka cista!!!!!!!!na porazenie :angry:
24. feb 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, která užíváte po IUI Utrogestan, máte taky sem tam takové mdloby, závratě....užívám ho třetí den a dneska to se mnou v práci dobře cvičí :confused: :confused: :confused:
24. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj ako kolko dni si po iui? asi si uz tehu a ty tu saskujes s vlozkami :slight_smile: ...prajem ti to
24. feb 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahooooj, to napnuti som myslela tak v brisku - vies, popis toho pocitu "bolesti"..aspon ja to tak citim
a jo, keby predavali taky test, tak toto forum by tu nebolo :slight_smile:
maj krasny den!
24. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Já vím.....s tím testem to byla legrace :grinning: Taky přeju hezký den !
24. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si to dobre popisala @kaaaty, ze saskuje s vlozkami :slight_smile:
kolky si teda den po IUI@petuska123, mimochodom, drzim palcekyyyy :wink:
24. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ale bol by to super test..len by sme si ho nerobili v 16tich :grinning:
24. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty dnes som 16 den po iui
24. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ano ja som tiez taka vytreta z nich ale teraz ked uz ich uzivam dlhsie tak si telo zvyklo
24. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc vtedy by sm asi po // odpadla..ale nie od radosti :slight_smile: teraz nech budu aj //// len aby to znacilo tehu :slight_smile:
24. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 16ty? tak som zvedava ako dopadnes! pfuj pfuj (znaci to ze ti prajem) :wink:
24. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok