• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 janulko, aha, ja prendison beru teprve par dnu, mam ho mit 2-3 mesice, takze asi nemam cekat, ze se to uplne srovna uz po tech 3 mesicich....nicmene IUI mam naplanovane taky-prvni v cervnu.
drzim palce, at ti prvni IUI vyjde, dej vedet!
24. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty jestli beres jen 1/2 tak to asi nebyla BI tak zvysena.. :wink:
24. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Přesně tak !! Teď by jsme si to tady přáli všechny :slight_smile:
@petuska123 Držím pěsti, ať to vyjde, ať je další těhu mezi náma :wink:
24. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ja som zacala brat prednison (vtedy som bola prave par dni po M), tak sme mali pockat na dalsiu M a nastalo IUI
ale je pravda, ze 100 ludi - 100 lieceni...kazda tu co sme mame rovnaky problem, ale predsa iny. prajem vela stasticka! ja som vo faze cakania...urcite dam vediet..
24. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc pekne stojime v rade, a snad aj na nas dojde :wink:
24. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a na krvicku neides? :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no to neviem som sa k tym vysledkom nedostala aj ked asi by som im nerozumela :grinning: .... coho je skratka BI? viem ze mam protilatky to mi povedal aj genetik.... uvidim ci mi budu robit kontrolne testi aj na protilatky, na HP budú...dufam že coskoro
24. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tiez som na zaciatku bola z tych skratiek mimo diania :grinning: BI - bunecna imunita
24. feb 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, děkuju :grinning: po utrogestanu sem někdy unavená, může způsobovat únavu, mdloby, ospalost, přece jen je to hormon. Pokud máš s ním potíže je lepší jej zavádět. Zkus zavolat do Caru a domluvit se. Účinek má stejný, ptala sem se na to gyndařky, ale když se zavádí, tak by měl mít menší vedlejší účinky.
24. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak njá bych nečekala a udělala bych si test. 16 den po IUI by se ti na mamatestu 10 měla ukázat pěkná druhá čárka, pokud si těhotná. Tak držím palce :wink: :slight_smile:
24. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - mě přijde,že opravdu panikaříš
za prvé sis udělala test zbytečně brzo a za druhé pokud jsi 16 den po IUI a nemáš krev je to dobré znamení né?
zkus si udělat ještě jeden test a hlavně klídek.Psychika je hrozná mrcha :grinning:

@kamcatkakoc - já si utrogestan zavádím a jsem hodně ospalá.Holky co ho polykají některé říkají,že mají stavy jako po alkoholu.
Jinak já mám vždy večer strašně citlivý prsa bolí mě tak nevím jestli to může být nějaký příznak spíš to přisuzuji těm hormonům co jsem do sebe píchala.
Jdu někam vyčís jak se holky cítily po IUI.
24. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi no len ten dako nieje v lekarniach..nejaky iny co je tiez spolahlivy??v kabele mam jeden vola sa barbara ze new
24. feb 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nevím, s tím nemám zkušenosti, ale podívej se jestli je 10. nebo 25 jednotkový, pokud mají v lékarně ten 10 jednotkový, tak si kup ten. I když i na tom 25 jednotkovém by mohla být taky slabá čárka.
24. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahoj, já teď po IUI neměla žádné příznaky, ale při prvním mě začaly bolet prsa, ale vždy jen chvilku :grinning:
24. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - jak si se cítila v začátcích ?Mě do 3 dne po IUI pobolívalo břicho a vždy večer mám bolavá prsa.To asi těma hormonama co?Od kdy jsi něco cítila ?
24. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - super jsi rychlá z odpovědí :grinning:
24. feb 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to břicho mě přestalo pobolívat asi druhý den, každý to má jinak :dizzy_face: prsa mě pobolívala tak 7 den od IUI, a 11 den po iui sem našla ducha :grinning: . Teď při druhém sem měla jen citlivější bradavky, ale jinak nic :grinning: a ducha sem našla 12 den :grinning: :grinning: ale u každé je to jiné, mě to prozradilo aj to, že sem po utrogestanu nedostala MS, normálně sem ji dostávala, ještě sem ani nedobrala 7 den no a teď 10 dní vybraných a nic...a na testu // :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Je to mazec, co s náma ty hormony dělají :slight_smile: Já prsa citlivé nemám, jen je mám zvětšené :sweat_smile:
Jinak každá se po IUI cítíme jinak....to je jasné...jak má potom člověk ale poznat, zda se může jednat o příznak těhotenství nebo nee :unamused:
24. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky může se stát, že po tom všem dostanu MS i dřív, než je obvyklé ??? Asi jo, že jo....
24. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee vlastně něco přeci jen, pichalo mě v podbříšku, jak kdybych to měla dostat, tak sem očákavala MS :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc je to možné, ten utrogestan ti MS může vyvolat dřív než ho dobereš, mně se to stávalo :angry:
24. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ,
@clloi - no právě,že nevím co mé tělo naznačuje když je zblbé po hormonech :grinning:
utrogest mám poprvé tak vůbec nevím jak na něj budu reagovat ( obyčejně mám MS po 28-31 dnech) od doby po vysazení HA tak trochu nepřesně když jsem jí brala měla jsem jí přesně po 28 dnech
24. feb 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Tak uvidíme, jestli ta mrška dorazí nebo ne, díky za odpověď.
A jinak se cítíš dobře ????
24. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Taky to mám tak....nevím čemu ty příznaky přisuzovat :unamused: Nezbývá než počkat a uvidí se....
24. feb 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee většinou bys to po utrogestanu měla dostat, tak do 3 dnů od dobrání, je možné, že když ho máš poprvé, tak pokud nebudeš těhotnm tak to dostaneš i dřív, určitě bych v utrogestanu pokračoivala i po těch 10 dnech, pokud ho tedy máš a MS nedojde. Vysadila bych ho až dojde MS. Ta dojde i při něm, když bude test negativní. Zkus testnou tak 11 den....ale je možné že se čárky ukáží až pozděj. Opeť je to u každé jinak :grinning: Nám dávají v Caru utroš na 20 dní, pokud MS dojde, tak máme léky vysadit.
24. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc já si připadám zatím, jak kdybych nebyla ani těhotná :grinning: možná jen trochu víc unavenější, ale já prochrápu i normálně celý den, tak nevím, jestli to přisuzovat těhotenství :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Tak to je dobře, hlavně že nemáš žádné nevolnosti a cítíš se fajn :slight_smile:
A k tomu Utrošu :wink: -já jsem dostala 2 balení, beru 3x denně 1 prášek, takže vlastně na 20 dní je to....ale nic mi neříkali,že bych měla vysadit...to asi řeknou, jak pojedu po těch 14 dnech na krev....
24. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc já měla poprvé IFI, které nevyšlo, když sem to dostala, tak sem tam volala a řekli mně, že mám všechny léky vysadit ale na krev na 100% dojet. Je lepší si tam zavolat. Pak sme šli do IUI a to už vyšlo hned 2x po sobě :grinning:
24. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ,
@clloi - já dostala také 2 balení utrog.a o tom že bych ho měla vysadit neříkali taky nic.
No testovat se budu nejdřív 14 den to bude 4.3 původně jsem chtěla až 16 den tak uvidím jak to vydržím :grinning:
24. feb 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee zkus už ten 14 den :grinning: to by se mohlo už neco ukázat. S tím utrogestanem je to asi jak kde, Já si proto radši tehdá, když sem to dostala tam zavolala a řekli ať to vysadím, že pokud mám rozjetou MS, tak je zbytečné se cpát hormonama.
24. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok