• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@clloi Děkuju za info....takže když to dostanu, tak tam zavolám a zeptám se co a jak.... :slight_smile:
@marlenee S tím testováním jsem trochu na váškách....vlastně 14.den mám jít na krev,ale chtěla bych si udělat test doma, ať vím,na čem jsem....to už by tam něco mohlo jít vidět, kdyby to vyšlo.... :unamused:
24. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Prosím tě, co je to IFI ???? Tuto zkratku neznám :unamused:
24. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak se k vám přidávám, v pondělí jdeme na první IUI, dnes jsem byla na měření vajíček, jedno tam je a má už 20 mm a to jsem teprve 11DC, takže v sobotu píchneme Pregnyl a v pondělí jdeme na to. :grinning:
24. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - další adeptka :slight_smile: budem držet palečky :grinning: a předávat info
@kamcatkakoc - myslím,že se jen clloi přepsala a myslela IUI :slight_smile:
24. feb 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Takže budeme držet palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@marlenee Je to možné, možná překlep....
24. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee @kamcatkakoc nene nepřepsala, IFI se už moc nedělá, zlín ho má v nabídce pořád, je to intrafolikulární inseminace, což je zavedení spermie přímo do vybraného folikulu ve vejcovodu, je to bolestivé a proto se to dělá v krátkodobé narkoze. Nikdo ti ale nezaručí, že v těch vybraných folikulech bude vajíčko. Nabízejí to pokud hodně reaguješ na stimulaci. Já tehdá měla moc folikulů a hrozilo při IUI na 100%´vícečetné těhotenství, do umělého sme jít ještě nechtěli, tak nám nabídli tohle. Mají to i v ceníku na svých stránkách. Po tom mě to břicho bolelo fest, nevěděla sem jak si lehnout.
@petula22 tak to máš krásnou velikost, tak moc držím palce :grinning:
@kamcatkakoc já bych to tak udělala, pokud to dostaneš, dřív, než pojedeš na krev, tak tam brnkni a zeptej se co s těma lékama. Já teď jela na krev až za 18 dní( nějak nám to za těch 14 dní nevycházelo)...a samozřejmě, že sem to s tím testováním nevydržela :grinning:
24. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - no zase jedna zkratka navíc o které vím :grinning:
ty jo ty dny se vlečou.... :frowning2:
24. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee :wink: :wink: :wink: :wink: a vliect sa budu.........
24. feb 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee neboj, to uteče jak voda, chce se to něčím zabavit a moc nad tím nepřemýšlet :grinning:
24. feb 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
No vidiš to, takovou metodu vůbec neznám !!!
udělám to, jak jsi mi poradila, v případě že mrcha dorazí,tak tam brnknu. Naštěstí jsou tam milé a ochotné sestřičky, tak se člověk vůbec nemusí bát jim zavolat :slight_smile:
24. feb 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc já sem to taky neznala, ale pak sem si to ze zvědavosti našla na netu :grinning:
24. feb 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi POTICHOUNKU GRATULUJU :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
@marlenee
@kamcatkakoc
Dík moc, je to vůbec poprvé, co se něco děje, pořád chtěli, abycom to zkoušeli přirozeně, že jsme oba v pořádku. Až jsem koukala, jak je vajíčko veliké, já si nenechala dát hormony, chtěla jsem to nejdřív zkusit bez nich, jen beru nějaké vitamíny , soju a mateří kašičku.
24. feb 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, clloi to zacala, tak sa snad budeme opicit ;)
24. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Já bych se chtěla opičit strašně moooooooc :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec asi kazda z nas tu na fore :wink:
cross fingers vsem!
24. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!!

mohla bych se vás zeptat? :slight_smile: zítra si jedu na injekce před IUI protože ani na Clostyl moc nereaguji,tak vyzkoušíme poprvé zrovna injekce.
měla jste to některá?jak dlouho se ty injekce pichají a jednou denně?
a ty léky k tomu,jak píšete dávají všem,asi jo,že?a to asi až po IUI,ne?

děkjuju moc za info a držím pěstě všem,ať se to brzy podaří!!!
24. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, a ked chodite potom po IUI na krev...vysledky su este v ten den alebo ako to je? dik!
24. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj, vitaj! ja som bola prvy krat na IUI teraz v pondelok! prajem stastie! jana
24. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag - já si píchala Menopur (takový prášek v ampulce a musíš si ho sama připravit ) a píchala jsem si ho 1x denně vždy ve stejnou hodinu a pak Ovitrelle na vyvolání ovulace 36 hodin před plánovaným IUI a pak Utrogestan

Já byla na prvním IUI 18.2
Mě třeba doktor na krev vůbec nezve,jen si mám udělat test 3 týdna po a pokud bude pozitivní mám se objednat na UTZ
24. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenee:díky za info::no toho teda je.to,abych si někam napsala,abych to všechno nepopletla :slight_smile:

jsem teda nervozní,ale už se i moc těším,kéž by to vyšlo!! :slight_smile:

tak hodně zdaru a děkuju!!!
24. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag - já z toho byla taky vyšokovaná,ale vše proběhne v pohodě uvidíš :grinning: jsou holky co toho berou mnohem víc mohly by si doma založit lékárnu :grinning:
24. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to držím palce at se zadařilo.

Koukám, co tu všechny berete léků :confused: . Já nemám nic, chtěli mi teda dát Clostík, ale ten jsem odmítla.
24. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ja beriem "len" prednison - na bunecnou imunitu, inak nic..ale ty asi vobec vobec nic, super
jak to je prosim s tou materi kasickou...moze sa brat len tak, aby bola sliznica lepsia?
24. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Mě mateří kašička pomohla, já měla vždy nižžší děložní sliznici a ted je to paráda. Beru jí hned od 1. dne MS a ž po ovulaci.
24. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 pocula som o tom, ja som mala tiez nizku sliznicu, ale vtedy som o mat.kasicke nevedela...asi nasadim, keby to teraz nevyslo, hm?
24. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Určitě, doporučuji, já si myslím, že to má i vliv na vajíčko, mám ho už v 11DC 20 mm.
24. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj u nás v CARu je těhotenský test z krve hotový asi za hodinu a pak si jdem pokecat doktorkou :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj, pár stránek zpátky je to tu určitě ohledně injekcí napsané :wink: držím palce a neboj, vůbec nic to není a nebolí to :wink: :slight_smile:....mně taky zabrali až injekce, na clostil sem vůbec nereagovala.
24. feb 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a to je normal bez predpisu ano? tak to si naordinujem kdyby neco ;)
24. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok