• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi vobec neviem ako to funguje u nas v CARu, dakujem za odpoved
holky, je tu niektora z FN Motol? dakujeeem!
24. feb 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Bez předpisu, akorát nesmíš být alergická na včely.
24. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejsem, tak si dam ;) dakujem za spravicku @petula22
24. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi taky se obavam, ze u me Clostik nezabere ani na po 4te v davce 3 kusy denne, zitra ten ultrazvuk, tak dam pak vedet jak to dopadlo
24. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a kde kupujes, v lekarne? ja se divala na netu a tam bylo 5 ampuli za 105 cca , to se mi zda nato, ze to beres kolik 10-15 dnu, docela drahy doplnek...
24. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj ta mat. kasicka je vo forme tabliet? aby som vedela ked si to budem pytat v lekarni...mam tiez nizku sliznicu..dakujem za info
25. feb 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle @kaaaty
Dá se koupit ve formě tobolek. Já si kupuji tuhle http://www.eshopzdravi.cz/materi-kasicka-bio-cps60/d-81881/. Není taky nejlevnější, ale myslím,že mě fakt pomohla. Nikdy jsem neměla v 11DC tak velké vajíčko a sliznici také ne.
25. feb 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 dakujem a uzivas jednu denne ci dve? od 1DC po ovulku?
25. feb 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Píšou, že se má užívat 2x denně 1 tobolka, já brala jen jednou denně. A začala jsem hned 1DC až po ovulku.
Tobě se vajíčko tvoří samo bez hormonů?
25. feb 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a v ktory den to presne prestavas brat? mne sa tvori vajicko bez hormonu. prajem krasny den!
25. feb 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky Troska sa Vam tu votriem ale potrebujem radu.Pripravujeme sa na iuiprve iui zamietnute vzhladom na vytorenie 5 folikulou po cloctiky zakazany pohlavny styk nechraneny.Lenze mi jsme to riski a uvidime.No ale nehovorim,ze som tehotna ale potrebujem,radu menses prisiel o dva dni neskorsie lenze to nebol mensez.Prvni den troska cernej krvi a skoro vobec nic druhy den zasa len cierno hneda krv treti den troch cervenej krvi a pritom aj cierna a ctvrty a piaty den len trocha a cerveno ciernej myslite si ze je to normalne mat takyto menzes..Dakujem predom za rady.
25. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek Ahoj, to bude následek Clostíku. Způsobuje, že máš hodně nízkou děložní sliznici, tím pádem nemáš co menstruovat. Já ho měla taky jedne měsíc a od té doby ho odmítám, měla jsem po něm hromadu vajíček, ale když není děl.sliznice, tak se stejně nemají kde uhnízdit. My ted jdeme taky na první IUI a chtěli mi ho nasadit, tak jsem ho odmítla. Pokud se ti vajíčka tvoří normálně, tak je to podle mě i zbytečné do sebe cpát hormony, já beru mateří kašičku a mám krásné vajíčko a jsem teprve 11DC a má už 20mm a děložní sliznice je taky jak má být. Kup si čaj z alchemiky ( doufám, že to píšu po vašem dobře, u nás je to kontryhel :wink: ), je dobrý na děložní sliznici.
25. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak den po ovulaci, píšou že jí nemají brát těhule, tak pro jistotu raději pak nebrat :slight_smile:. Mě se vajíčko taky dělá samo,ale takhle rychle mi ještě nikdy nevyrostlo, :grinning:
25. feb 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Já jsem na Clostyl reagovala až moc, tak jsem ho ted odmítla, očividně mě stačí na podporu jen přírodní věci. Doufám, že ti to pomůže.
25. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahojky dakujem ti pretoze som z toho tak troska nestastna nikdy som tak menzes nemala ani ked som uzivala clostik aj pred ti ano tvoria sa mi normalne folikuli vzdym tm mam jedno krasne na lavem vajecniku na pravem bohuzel len drbne a pan docent mi hovoril ze som nebezpecna zena,lebo mi clostik zabral vela a ze to teraz nechame bez liecby amam prist na 10 dc ale ovsem mi to vyslo na vikedn zajtra a pozajtra 9 10 dc takze idem az 11 dc snazime sa o babetko uz 5 rokou po jednom spontalnom potrate uz neviem ci mam verit je to dlha dba a casto spominam na moje prve tehotenstvo ale zial buhu sa to nepdarilo a co teraz..Urcite to poznas kazdy mesiac sklamanie s prichodzou ms a clovek nevie comu verit a vy sa ako dlho snazite??
25. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Jak si dopadla na UZ?
25. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 drzim palce :slight_smile: , jednou to vyjit musi, tak at je to driv!
25. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek My už skoro 4 roky, ted jsem měsíc po laparce, kde nic nezjistili, jsme oba v pořádku. Ovulaci mám, vajíčko se dělá, prostě nevědí, holt patříme mezi ty, u kterých na to nepřijdou. :confounded: . Neboj, ono to jednou přijde. Já jsem na ty bylinky, tak to zkouším různě podporovat.
25. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek My už skoro 4 roky, ted jsem měsíc po laparce, kde nic nezjistili, jsme oba v pořádku. Ovulaci mám, vajíčko se dělá, prostě nevědí, holt patříme mezi ty, u kterých na to nepřijdou. :confounded: . Neboj, ono to jednou přijde. Já jsem na ty bylinky, tak to zkouším různě podporovat.
25. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty presne jak pise janulka, BI je bunecna imunita-ja ji mam vyssi proti spermiím..
a co je HP?
25. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak ja pockam jestli nejsem tehule a kdyz tak, tak pak :slight_smile: diky petule!
25. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 nevim, mozna sem ti to uz psala, ja chodim do Motola..k Mudr. Uhrove...
25. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ja take verim bylinka a alchemilka ma nanpadla ja som inaksie tiez s ciech od jicina ak vies kde to je u hradce kralove.Tu byvam uz skoro 7 rokou na hornej orave no ja som v poriadku.Tvoria sa mi same vajicka a su dobre narastle ale priatel ma zlu morfologiu z tych 3 percent dobrych ma jen 1 percento takze to bude asi v tom ale nedavame si vinu ani jeden tiez nas to mrzi ale co narobime.Mi co cheme babetka icch nemame a ty co ich nechci ich maju vela a este ked t vdim ze tam nasli dietatko v kosi tam zasa tak je mi z toho zle drzim vam palceky nech sa vam to tiez podari a nech je vsetko v poriadku a kedy ides na iui???
25. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to jí potřebovat nebudeš,páč těhule jsi :dizzy_face:
25. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahojky, nepsala...teda aspon som to nepostrehla...a jak je to tam prosim s testom krvi? je vysledek este v ten den, nevis?
25. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 dik za dobrou spravu :wink: ale som este len 4den po nasom prvom IUI...pravdu sa dozvieme az za par tyzdnov zrejme. drzim palecky tebe tiez!
25. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no to ja este neviem...este mi to nesledovali ale viem ze sliznicu mam nizku len cca 2-3mm po tyzdni estrofenu 5mmm :angry:
25. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no uz mi to doslo...protilatkach o BI a pri tom je to to iste aspon myslim... HP je hormonalny profil z krvy...pri nom som sestrickam podpisovala papier na vysetrenie protilatok...
25. feb 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 inak, ja som pred IUI mala velmi nizku sliznicu :frowning2: :frowning2: ale teraz uz viem,ze co robit aby narastla :wink:
25. feb 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek Tak to byste měli mít na IUI šanci. My jdeme ted v pondělí, jen doufám, že to nebude už pozdě, myslím, že bude ovulka dřív... :confounded:

@kaaaty Tak to je málo, zkus to s tou kašičkou, já měla nejvíc 6 mm a po užívání mat.kašičky jsem měla 10mm. Určitě i pij nějaké ty bylinné čaje, ty taky pomáhají a dokonce mi i je doporučili v CARu.
25. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A to ti na ní nedali žádné hormony? Většinou to něčím podporují.. Kdyby se náhodou nezadařilo, což nepřichází v úvahu :dizzy_face: , tak to určitě zkus s tou kašičkou a bylinkama.
25. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok