• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj holky!!

chtěla jsem se vás zeptat,jestli jste si některá před IUI pichala Merional?já ho dostala dnes,za týden na kontrolní utz.
zvládly jste si ho píchnout samy?jsou to normální injekce do břicha a to teda asi fakt nedám :frowning2: naštěstí mám kámošku sestřičku,tak se jí dnes zkusím zeptat,jestli by mi to píchala ona :unamused:
25. feb 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag - ahoj já si píchala Menopur a je to normální injekce ničeho se neboj prostě chytneš špíček na břiše a lupneš tam injekci :slight_smile: jen to lehce štípne
moje kamarádka je diabetička píchá si inzulín 3x denně a zvládá to v pohodě tak si myslím,že jedna injekce denně po dobu max 10 dní se dá přežít.A hlavně co bychom pro vytoužené mimi neudělaly, že?

Já jsem dnes 7 den po IUI a pocity nemám už vůbec žádný,nic mě nebolí takže mě to ujistilo ,že veškeré příznaky(bolení břicha a prsou)byly dozvuky hormonů.
Polovina čekání za mnou a ještě 7 dní zbývá :grinning:
Jak jste na tom vy holky janulka1980(4 den po IUI) a clloi(3 den po IUI) ?
25. feb 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Ahoj, já jsem měla taky Merional, taky jsem se bála a myslela jsem,že to nezvládnu...ale zvládla jsem to. :dizzy_face: Nadechla jsem se a odstartovala si to a na tři jsem prostě píchla ! :slight_smile: Ty injekce jsou malinké a vůbec to nebolí.
Hodně mi pomohly holky tady, taky říkaliy, že to zvládnu....a když jsem to zvládla já, tak ty to zvládneš taky ! Hodně štěstí !
25. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Ahojky, asi ses spletla, 3 dny po IUI jsem já, ne clloi, tak už má potvrzené těhotenství :slight_smile:
Já se cítím taky normálně, sem tam trochu cítím břicho, ale jak píšeš, že jsou to jen dozvuky hormonů, tak to je jasné.
Máme před sebou víkend, tak snad se zabavím tak, že nebudu myslet na své tělo a jakékoliv náznaky :unamused:
25. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jojo myslela jsem tebe jen jsem zkopírovala blbej nick :grinning: sorry
25. feb 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - taky si pořád hledám nějakou práci abych se zabavila a nemyslela!!!
Mám to o to horší,že jsem doma :wink: Právě jsem přesadila muškáty už se moc těším na jaro a sluníčko :slight_smile:
25. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Tak já naštěstí chodím do práce...kolegyně mám suprové, takže mám dobrou náladu v práci :slight_smile:
Právě jsem si hledala nějaký hezký motiv na vyšívání...chtěla bych něco hezkého vyšít na schodiště a nebo nový ubrus do obýváku....jak říkáš, nějaká zábava být musí :slight_smile:
25. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlasim, ze ultrazvuk probehl, vysledek nula, zadny ucinek , Clostik nezabral ani na po 6te , zvysena davka
takze rozhodnutí, ze pristi mesic uz zkousim injekce a mam zasktnuty tady Fostimon - tak nevim jestli je to slabsi nez ten Menopur a nebo co , opet cekam a je to docela zdlouhave :unamused:
25. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky, tak ja uz brusko vobec necitim (ale urcite ho mam :wink: ), akurat nejak zacali "pobolievat" prsia - ale ja to mavam ku koncu cyklu tak ci tak
inak, tie dni fakt idu neskutocne dlho, esteze ide vikend, ten vacsinou ubehne :slight_smile:
zacinam sa trochu obavat,ze som mala nizku sliznicu...ale tak snad narastla :slight_smile:

prajem vsetkym krasny vikendik!
25. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky!!
jj,budu to muset nějak zvládnout!!pro mimi vše :slight_smile: jen,aby to k něčemu bylo!
dnes už mi injekci píchla sestřička,takže mám do zítřka klid :grinning:

tak ať vám čekání ubíhá a hlavně ať je pozitivní výsledek!!!
25. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag dakujeme! podobneeee!!! :dizzy_face:
25. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jak jsem psala, vysledek nula
ted premyslim kdy mam zacit brat leky , jestli bych to nemohla urychlit , ale jak pocitam , jak pocitam vychazi mi to uplne blbe, pokud zacnu hned, tak MS by byla cca za 12-13 dnu a pak od 2DC injekce, jenze pak mi vychazi kolem 13DC dovolena, jedeme na Slovensko - takze uplne naprd to bych nemohla ani na ultrazvuk ani na IUI a kdyz zacnu o tyden pozdeji zase budu mit MS na dovolene a nebudu si moc 2DC zajit do CAR pro leky a na krev, no takze uz to vidim, muzu v klidu odlozit vse o 14 dnu a se stimulaci zacnu tak zacatkem dubna......:frowning2:
ale jinak imunoligie - vse negativni, uplne v poradku - vytvarim protilatky , nejsem alergicka na sperma atd. , jen si nejsem jista pred tim tim FSH - jak to ma byt max. vysoke, aby to bylo dobre, nevite???
25. feb 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to nevím, mě jen řekli, že FSH v pořádku.
25. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, na nízkou sliznici je dobrý i kontryhel, já ho pila 2x denně do půlky cyklu a dr. se na UTZ rozplývala, že mám sliznici jak peřinu :grinning: . Jinak všem co mají po IUI a čekají na test přeju ať vám to brzo uteče a najdete // a těm co se teprve chystají přeju ať mají pěkné folikuly s vajíčkem a nebojte se vůbec těch injekcí, nebolí to a je to účinější než clostik, ten u mě taky nezabral ani v té nejvyšší dávce a tak sem radši přistoupila na merional :slight_smile: :wink: no a ten konečně zabral :grinning: Tak se držte a očekávám jen samé dobré zprávy :wink: :grinning:
25. feb 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky, myslím, že na IUI asi nedojde, bolí mě tak vaječník, tak si myslím, že ovulka je na cestě, do pondělí to rozhodně nevydrží :frowning2: .
25. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to se chce pořádně snažit doma :grinning: celý víkend nevylézat z pelechu a ta jedna mrška si to vajíčko určitě najde :wink: :grinning: :grinning: ...akorát nerozumím tomz, proč chcou udělat IUI až teď, když si už 11 DC měla tak krásný folikul??????
25. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem,tak mam po čtvrtém a poslední iui spermo. horší než munule:frowning2: tak uvidime zda tam je nejaka silna a rychla mrška ktera dorazi do cíle....:slight_smile:Testovani me ceka 11.3 Snad uz to konecne vyjde,protoze jestli ne v lete me ceka IVF
25. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Vid? Taky to nechápu, to chtěj aby mělo 30 mm či co? Přijde mi, že se prostě drží klasiky ovulace 14 DC...
25. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala Ahoj, tak to budeme držet palce, at má jedna buzolu, jak to úžasně nazvala jedna holčina :grinning:
25. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jjj To bje fakt moc pěkně řečené. :grinning:
25. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala Třeba to výjde a v létě už budes myslet na krásnější věci. :slight_smile: :wink:
25. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 asi nechcou aby ti davali injekci na prasknuti a nechavaji to volne, ne? tak ja myslim, ze i kdyby to prasklo v nedeli, tak to je v poradku a IUI muzes v klidu v pondeli mit, nebo na kdy jste domluveni?
no samo a domaci snazeni ti pomuze..... :grinning:
25. feb 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi tak ja jsem stejny pripad i kdybych slupla celou krabicku Clostiku , tak asi se nic dit nebude - mam napsany ze budu mit Fostimon, tak uvidim, snad to bude mit takove ucinky jako ten tvuj pripravek....
25. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Dostala jsem s sebou Pregnyl, ten si mám píchnouz zítra večer a v pondělí na IUI, jenže mě to praskne určo dřív, tak se mi do sebe pak nechce píchat zbytečně... Ach jo.
25. feb 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo , jenze to bez ultrazvuku nepoznas, takze stejne budes muset...aby byla jistota, ze nejdes zbytecne
25. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to budu muset.
25. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22
@ivavec moc dekuji....kež by to tentokrat vyslo:slight_smile:))
a nemuseli jsme chodit na ivf....
25. feb 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - tak hezky odpočívej a domlouvej klukům, ať to stihnou, já to tak také dělám... :wink: jen to zatím nefunguje.. :frowning2:
25. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa jsi s Prahy?
25. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahoj, já myslím, že jsou to všechno podobné preparáty, akorát mají jiné názvy :grinning: tak to určitě zabere uvidíš :wink:
@petrala tak držím palce, ať ten nejsilnější bojovník( tak to nazval můj manžel) :grinning: najde tu správnou cestu
25. feb 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok