IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaaaty
25. feb 2011
Ahojte baby dnes som bola u dr a dala mi clostilbegyt...a ja som sa zabudla spytat ci mozem dalej uzivat aj Prednison... Sice si spominam ze ked mi ho predpisovala hovorila ze sa moze brat aj v zaciatkoch tehu...ale teraz neviem.... Nemali ste niektora kombinaciu clostil prednison? dakujem
vanule
25. feb 2011
@cuddle hezký večer, tak s tím clostíkem jsem asi stejný případ,žádný zázrak... kontryhel na sliznici jsem si naordinovala poprvé před IUI a výsledek tak nízka, že se to vše o týden posunulo. první IUI bohužel nevyšlo, a teď koumám jak na to druhé-jak s tím vším skloubit práci aby byli všichni spokojeni!
vanule
25. feb 2011
@kaaaty Prednison dlabu od prosince a současně před IUI v lednu jsem měla i Clostil.
kaaaty
25. feb 2011
@vanule takze mozem kludne sucasne pre istotu sa este spytam dr....tiez sa obavam nizkej sliznice po clostile...zacinam prit cajik a skusim kupit aj materinu kasicku 🙂 ...ako ti potom riesili tu nizku sliznicu pred IUI?
vanule
25. feb 2011
@kaaaty řeknu ti, že nijak prostě jsme čekali. 10den po ms jsem šla na utz a dr říkal, že sliznice nic moc, jestli jsem vůbec ten clostil. brala 😕 tak mě pozval znovu za týden (byl to pátek) na utz a už to bylo super dostala jsem Pregnyl v neděli píchnout a v pondělí jsem šla na IUI.
kaaaty
25. feb 2011
@vanule takze ziadna podpora liekmi... a vy teraz budete znovu stimulovat clostilom?
cuddle
25. feb 2011
@vanule ja si kontryhle ted objednala pres net, tak cekam az dojde, zkusim to a jeste nejaky podpurny caj a cetla jsem nejake info, ze Pupalka je dobra a holky chvali tu materi kasicku, ale zase nechci to prekombinovat
doufam, ze zaberou ty stimulacni injekce - Clostik proste slabota ....
vanule
25. feb 2011
@kaaaty ještě jsem nebyla v CARu tento cyklus jsem musela bohužel vynechat (jiné okolnosti) takže si musím počkat na MS a pak se s dr domluvíme. Nejraději bych to teď zkusila sama bez doktorů, bez léků pěkně doma pod peřinou 😉
verry
25. feb 2011
Ahojky holky, můžu se přidat?? jsem 4.den po IUI. Tak doufám, doufám.. 🙂 měli jste holky, nějaký příznaky po IUI?? špinění, výtoky atd.???
vanule
25. feb 2011
@cuddle nebrala jsem vůbec nic, protože kdykoliv jsem šla na kontrolu vždy bylo vše OK, ale chtěla jsem mít jistotu, že se zadaří tak jsem si v lékarně koupila kontryhel.čaj, ale bohužel výsledek lepší nebyl, ale na každého to působí jinak. budu ti držet palce ať se zadaří
kamcatkakoc
25. feb 2011
@verry Ahoj, já jsem 3.den po IUI. Příznaky velice žádné...protože si myslím,že to jsou ještě příznaky po hormonech :-| sem tam píchání v bříšku, únava, výtok jako takový nee, ale spíš jsem těma hormonama nějak nabuzená, že mám pořád ten hlen jako při ovulaci :-| Ty máš nějaké příznaky ?
petuska123
25. feb 2011
ahojte.nekonecna situacia.dnes 17 den po iui test negat.mrcha nic .len jemne spinenie hnede ktore uz dnes vecer skoncilo.uz som mala dostat mrchu v utorok a nic :-S musim si zavolat do caru v pondelok
verry
25. feb 2011
@kamcatkakoc příznaky žádný zatím nemám. Jsem po 2. IUI. Ale když jsem měla po prvním IUI, tak jsem asi 5.den špinila a pak měla světlý výtok . Tak se ptám, jestli někdo měl něco podobného..
verry
25. feb 2011
@kamcatkakoc každopádně ti přeju za 14 dní // čárečky na testíku 🙂 taky v ně doufám..
kamcatkakoc
25. feb 2011
@verry Tak já nemůžu srovnávat, je to 1. 🙂 Uvidíme....taky ti přeju // :-N
janulka1980
25. feb 2011
ahojky @verry !
som dnes 4.den po prvom IUI.. priznaky nemam vobec zidne...ostava mi len dufat.. mensie napatie v prsiach (ale to mavam zvycajne pred koncom cyklu), spinenie ziadne (aj ked na mna Dr.vytiahla po marnych pokusoch hrubsi kateter 😞 nevedela sa tam nejak dostat)
kedy si budes robit testi? beries nieco? ja prednison, zobkam kys.listovu a v sobotu mi partner pichol Ovitrelle.
prajem pekny vikend a pak // x-)
jana
verry
25. feb 2011
@janulka1980 ahojky, tak to jsme na tom stejně 🙂 . Obě 4.den po IUI. Beru pouze kys.listovou. Jinak hormony žádné, jen pregnyl na spuštění ovulace, jinak nic. Teď už jen doufat a čekat. Testovat nemá smysl dřív než za 14 od zákroku. Takže 7.března, pokud to teda rovnou nedostanu :-| tak to si pak napíšeme 🙂
taky hezký víkend přeju 😎
janulka1980
25. feb 2011
no presne @verry, tiez sa obavam, aby ma MS nepredbehla...ja som chcela testnut 6ho...takze az 7? juuuuuuuj 😞 x-)
verry
25. feb 2011
@janulka1980 o ten den to neva... 🙂 ale o víc to asi nemá smysl, prý ještě 10 den, může být zbytkový pregnyl.. já to po prvním IUI dostala o den dřív než normálně.. tak uvidíme,ted.. 😉
janulka1980
25. feb 2011
@verry tiez som pocula,ze moze kolovat este Ovitrelle co mam pichnutu...takze nedele 😉
kam chodis do CAru, odkial si?
verry
25. feb 2011
@janulka1980 tak jo, v neděli testnem obě 🙂 jinak chodím do Pardubic do Sanusu. A ty?
janulka1980
25. feb 2011
@verry bola som uz dva krat na Velkej Pardubickej 🙂
chodim do FN Motol Praha
marlenee
26. feb 2011
@verry - ahoj tak jsi k nám dorazila 🙂 dnes jsem 8 den po docela to utíká 😃 příznaky žádné (občas píchne v podbřišku prsa trošku citlivé už nebolí tak jako do 3 dne)
kaaaty
26. feb 2011
@janulka1980 ahoj ty si mala pred IUI clostil aj prednison? Dr mi dala clostil a neviem ci mam brat prednison dalej tak sa pytam...dik
janulka1980
26. feb 2011
ahoj @kaaaty, bohuzial neviem ti poradit. ja beriem len prednison a pichla som si Ovitrelle, inak nic. prednison mam predpisany na 2-3 mesiace, zatial ho mam uzivat nepretrzite a kondom sex
prajem krasnu sobotu!
janulka1980
26. feb 2011
mna tiez dnes pichlo v podbrusku, @marlenee. inak uplne v pohode. krasna sobotka sa praje! kedy ides robit testik na //? x-)
haaninaa
26. feb 2011
@petrala - ahojky, ne ne, z Prachatic.... jižní čechy..
petula22
26. feb 2011
Ahoj holky, chtěla jsem jen k té mateří kašičce a kontryhelu. Já to obojí používám už zhruba 3 měsíce, myslím, že první měsíc ten účinek asi nebyl, řekla bych, že ted tak 2 cykly je to znát. Zkuste vytrvat a poctivě pít čaj. Já piju čaj Gynastan, ten mi přímo doporučila dr. v CARu, když mi řekla, že mám nízkou sliznici. Podle mě se ten účinek projeví při delším používání.
ivavec
26. feb 2011
@verry Ahoj já jsem vždycky po IUI trošinku spinila ale to bylo od toho zavádění ten den mě trochu pobolívalo břicho ale pak už to bylo v poho. Tak držím palečky aby se urodilo 🙂 😉
marlenee
26. feb 2011
@janulka1980 -test si udělám 14 den po takže v pátek(4.3) a doufám,že se budu radovat 🙂
a co ty vydržíš do 7.3?