• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte baby dnes som bola u dr a dala mi clostilbegyt...a ja som sa zabudla spytat ci mozem dalej uzivat aj Prednison... Sice si spominam ze ked mi ho predpisovala hovorila ze sa moze brat aj v zaciatkoch tehu...ale teraz neviem.... Nemali ste niektora kombinaciu clostil prednison? dakujem
25. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle hezký večer, tak s tím clostíkem jsem asi stejný případ,žádný zázrak... kontryhel na sliznici jsem si naordinovala poprvé před IUI a výsledek tak nízka, že se to vše o týden posunulo. první IUI bohužel nevyšlo, a teď koumám jak na to druhé-jak s tím vším skloubit práci aby byli všichni spokojeni!
25. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Prednison dlabu od prosince a současně před IUI v lednu jsem měla i Clostil.
25. feb 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule takze mozem kludne sucasne pre istotu sa este spytam dr....tiez sa obavam nizkej sliznice po clostile...zacinam prit cajik a skusim kupit aj materinu kasicku :slight_smile: ...ako ti potom riesili tu nizku sliznicu pred IUI?
25. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty řeknu ti, že nijak prostě jsme čekali. 10den po ms jsem šla na utz a dr říkal, že sliznice nic moc, jestli jsem vůbec ten clostil. brala :fearful: tak mě pozval znovu za týden (byl to pátek) na utz a už to bylo super dostala jsem Pregnyl v neděli píchnout a v pondělí jsem šla na IUI.
25. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule takze ziadna podpora liekmi... a vy teraz budete znovu stimulovat clostilom?
25. feb 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ja si kontryhle ted objednala pres net, tak cekam az dojde, zkusim to a jeste nejaky podpurny caj a cetla jsem nejake info, ze Pupalka je dobra a holky chvali tu materi kasicku, ale zase nechci to prekombinovat
doufam, ze zaberou ty stimulacni injekce - Clostik proste slabota ....
25. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ještě jsem nebyla v CARu tento cyklus jsem musela bohužel vynechat (jiné okolnosti) takže si musím počkat na MS a pak se s dr domluvíme. Nejraději bych to teď zkusila sama bez doktorů, bez léků pěkně doma pod peřinou :wink:
25. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, můžu se přidat?? jsem 4.den po IUI. Tak doufám, doufám.. :slight_smile: měli jste holky, nějaký příznaky po IUI?? špinění, výtoky atd.???
25. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle nebrala jsem vůbec nic, protože kdykoliv jsem šla na kontrolu vždy bylo vše OK, ale chtěla jsem mít jistotu, že se zadaří tak jsem si v lékarně koupila kontryhel.čaj, ale bohužel výsledek lepší nebyl, ale na každého to působí jinak. budu ti držet palce ať se zadaří
25. feb 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Ahoj, já jsem 3.den po IUI. Příznaky velice žádné...protože si myslím,že to jsou ještě příznaky po hormonech :unamused: sem tam píchání v bříšku, únava, výtok jako takový nee, ale spíš jsem těma hormonama nějak nabuzená, že mám pořád ten hlen jako při ovulaci :unamused: Ty máš nějaké příznaky ?
25. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nekonecna situacia.dnes 17 den po iui test negat.mrcha nic .len jemne spinenie hnede ktore uz dnes vecer skoncilo.uz som mala dostat mrchu v utorok a nic :confounded: musim si zavolat do caru v pondelok
25. feb 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc příznaky žádný zatím nemám. Jsem po 2. IUI. Ale když jsem měla po prvním IUI, tak jsem asi 5.den špinila a pak měla světlý výtok . Tak se ptám, jestli někdo měl něco podobného..
25. feb 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc každopádně ti přeju za 14 dní // čárečky na testíku :slight_smile: taky v ně doufám..
25. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Tak já nemůžu srovnávat, je to 1. :slight_smile: Uvidíme....taky ti přeju // :sweat_smile:
25. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @verry !
som dnes 4.den po prvom IUI.. priznaky nemam vobec zidne...ostava mi len dufat.. mensie napatie v prsiach (ale to mavam zvycajne pred koncom cyklu), spinenie ziadne (aj ked na mna Dr.vytiahla po marnych pokusoch hrubsi kateter :( nevedela sa tam nejak dostat)
kedy si budes robit testi? beries nieco? ja prednison, zobkam kys.listovu a v sobotu mi partner pichol Ovitrelle.
prajem pekny vikend a pak // :dizzy_face:
jana
25. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky, tak to jsme na tom stejně :slight_smile: . Obě 4.den po IUI. Beru pouze kys.listovou. Jinak hormony žádné, jen pregnyl na spuštění ovulace, jinak nic. Teď už jen doufat a čekat. Testovat nemá smysl dřív než za 14 od zákroku. Takže 7.března, pokud to teda rovnou nedostanu :unamused: tak to si pak napíšeme :slight_smile:
taky hezký víkend přeju :sunglasses:
25. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne @verry, tiez sa obavam, aby ma MS nepredbehla...ja som chcela testnut 6ho...takze az 7? juuuuuuuj :frowning2: :dizzy_face:
25. feb 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 o ten den to neva... :slight_smile: ale o víc to asi nemá smysl, prý ještě 10 den, může být zbytkový pregnyl.. já to po prvním IUI dostala o den dřív než normálně.. tak uvidíme,ted.. :wink:
25. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tiez som pocula,ze moze kolovat este Ovitrelle co mam pichnutu...takze nedele :wink:
kam chodis do CAru, odkial si?
25. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak jo, v neděli testnem obě :slight_smile: jinak chodím do Pardubic do Sanusu. A ty?
25. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry bola som uz dva krat na Velkej Pardubickej :slight_smile:
chodim do FN Motol Praha
25. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry - ahoj tak jsi k nám dorazila :slight_smile: dnes jsem 8 den po docela to utíká :grinning: příznaky žádné (občas píchne v podbřišku prsa trošku citlivé už nebolí tak jako do 3 dne)
26. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj ty si mala pred IUI clostil aj prednison? Dr mi dala clostil a neviem ci mam brat prednison dalej tak sa pytam...dik
26. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @kaaaty, bohuzial neviem ti poradit. ja beriem len prednison a pichla som si Ovitrelle, inak nic. prednison mam predpisany na 2-3 mesiace, zatial ho mam uzivat nepretrzite a kondom sex
prajem krasnu sobotu!
26. feb 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez dnes pichlo v podbrusku, @marlenee. inak uplne v pohode. krasna sobotka sa praje! kedy ides robit testik na //? :dizzy_face:
26. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - ahojky, ne ne, z Prachatic.... jižní čechy..
26. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chtěla jsem jen k té mateří kašičce a kontryhelu. Já to obojí používám už zhruba 3 měsíce, myslím, že první měsíc ten účinek asi nebyl, řekla bych, že ted tak 2 cykly je to znát. Zkuste vytrvat a poctivě pít čaj. Já piju čaj Gynastan, ten mi přímo doporučila dr. v CARu, když mi řekla, že mám nízkou sliznici. Podle mě se ten účinek projeví při delším používání.
26. feb 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Ahoj já jsem vždycky po IUI trošinku spinila ale to bylo od toho zavádění ten den mě trochu pobolívalo břicho ale pak už to bylo v poho. Tak držím palečky aby se urodilo :slight_smile: :wink:
26. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 -test si udělám 14 den po takže v pátek(4.3) a doufám,že se budu radovat :slight_smile:
a co ty vydržíš do 7.3?
26. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok