• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@petula22 Prosím tě mužeš mi napsat co všechno obsahuje ten tvuj čaj. Já piju čaj od léčitele B.Jukla přímo na neplodnost
26. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee 5.-6.3. by som to "mala" dostat...tak to asi skusim toho 6teho ked ma nic nepredbehne :unamused: co myslis? :wink:
26. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak jsem uz 4 dny po iui....a porad doufam a doufam...
27. feb 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ja 6ty ;) cakatelky :slight_smile:
27. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ale moc tomu nedávám velké naděje....spermo bylo horší:frowning2:(( takže IVF nás asi nemine...ach jo
27. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su pripady, ked mal chlap jednu spermiu a povedlo se..je 4ty den, skus zatial na IVF nemysliet..aj ked to ma na druhej strane lepsiu uspesnost.. budem velmi drzat palce @petrala, nech je IUI uspech !!!!
27. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ja som mala nizku sliznicu...takze sa tiez obavam...
27. feb 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj, můžu se zeptat, jak se doktoři tvářili na to, že máš 4.IUI, jak píšeš?myslím, že jsi psala, že chodíš taky do ISCARU jako já a mě k tomu tam dva doktoři řekli, že IUI 2-3 x maximálně, že by mi při více pokusech klesala pak šance na úspěch IVF.Jsem teď chtěla do podzima po nevydařeném IVF právě IUI zkusit a moc se tam na to netváří.
Nevím, možná tím, že i to bych musela mít se stimulkou,jinak nemám ovu.
27. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv ja chodim k dr,Turkové kdyz jsem ji rekla ze chci jeste dalsi iui taky se netvarila moc nadsene....mela jsem ted bez stimulace protoze ovu prisla sama:slight_smile:)) první dvě iui jsem mela pred cca dvema lety třetí v listopadu 2010 a čtvrté iui ted v unoru rekla jsem Dr.ze kdyz to nevyjde ted v lete pujdeme na IVF .....Jelikoz jsem nemela iuihned posobe tak to nebude mit vliv na IVF
27. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a bereš neco na sliznici?
27. feb 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ne, nevedela som,ze níeco mozem brat,,,som novacik...ale uz som poucena ;)
27. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to ti mela ale dr.neco predepsat...to je jasne ze ty to nemuzes vedet:slight_smile:
27. feb 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala mě to právě říkala taky Turková,atˇto do podzima, kdy chci jít na další IVF zkusím jen jednou s IUI.
Moc šancí tomu stejně u sebe nedávám, nemám průchodnej jeden vejcovod a folíky mi jdou převážně jen z té strany.Uvidíme, jednou to zkusíme a jinak na podzim hned po létě IVF.
27. feb 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala asi mala...tak uvidime...........
27. feb 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv hm...tak ja nevim,me nic takoveho dr.nerekla....cetla jsem ze 3 mesice mas dat odpocinou telo od vsech stimulaci...tak nevim...u kazdeho je to mozna jine....Ja ted mam za sebou posledni iui uvidim jak to dopadlo....a pak pujdeme v lete na IVF
27. feb 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no uvidíme, já v létě na IVF nechci, jsou všude dovolený a i takhle jsou vůbec rádi, že tam stíhaj, natož pak když jich půlka chybí.tak i proto až v září.
třeba se teď IUI podaří a na IVF u vás ani nedojde... :wink:
27. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mv to bych byla nejradsi...no uvidime...jak to vse dopadne
27. feb 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky :slight_smile: !!! Jak se máte po víkendu? Všem co jsou po IUI držím pěsti, aby nám to všem vyšlo :slight_smile: Tak hezký den, snad bude slunečný ....
28. feb 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj @kamcatkakoc
a ahooj holky
je kraaaasne slnieckovo :slight_smile:
28. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, to bohuzel nevím, ja jdu na IUI az v cervnu...ale drzim vsechny palce!
28. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Počasíčko nám přeje :dizzy_face:
28. feb 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievčatá. Takže na 1x IUI nevyšlo, aj ked som pevne verila, že to vyjde. V piatok som dostala mršku a dnes som už bola na USG. Zase od dnes 5 dní Clostilbegyt, 8.3. USG a potom Pregnyl a 2x IUI. Som z toho smutná, aj ked som s tým musela rátať... Nevadí, nádej je stále :slight_smile: Neviete mi poradiť, mám pri tom jesť nejaké vitamíny, alebo čoho sa mám vyvarovať a čo naopak preferovať? Velmi by som chcela, aby to na 2. pokus vyšlo ... Držím palčeky ostatným papapapapa :slight_smile:
28. feb 2011 o 10:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Musíme věřit, že se to jednou povede !
28. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahojky, tak to ma naozaj naozaj mrzi..!! aj nam sa to moze za par dni stat.. budem velmi drzat palceky nech to vyjde!!!!
tie rady s vyvarovanim a preferovanim necham na dievcata, su tu ovela skusenejsie :wink: a rada sa priucim!
prajem pekny den a nebud smutko, ako vravis, nadej je stale!
papaaaa
28. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 dakujem, tiez prajem vela stasticka!
28. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ďakujem, budem na teba myslieť a že sem zavesíč peknú správičku :slight_smile:, papa, cmuk
28. feb 2011 o 12:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Určite sa to raz podarí, ja v to verím a preto som to nevzdala a idem ďalej :slight_smile:
28. feb 2011 o 12:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad To je dobře, že to tak bereš...jak psala janulka1980, může se to stát každé z nás...ale každá věříme, že jednou ty // najdeme !!!!
28. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, můžete mi poradit ??? Beru po IUI Utroš, Anopyrin a Prednison....jenže ten Prednison mi došel, dnes ráno jsem vzala poslední...8.3.mám jít na kontrolu, myslíte si,že ho můžu vynechat, nebo si mám zavolat na kliniku a raděj si pro něj zajet...co myslíte ????
28. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok