• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kamcatkakoc ja beriem prednison a si myslim,ze by sa mal brat nepretrzite..aj na letaku tusim pisu, ze ked vynechas, mas vziat dalsiu akonahle si spomenies, apod. urcite by som zavolala na kliniku
28. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Na čo všetko berieš tie tabletky? Ja som po IUI nedostala žiadne ...
28. feb 2011 o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Děkuju, zavolala jsem tam a už mi píšou recept, manžel mi ho vyzvedne. Je to tak, jak jsi napsala, neměl by se přestat užívat.

@vikad Tak Utrogestan dostane skoro každá, to je na udržení plodu myslim, pak ten Prednison je na udržení zárodku a ten Anopyrin je na ředění krve... Snad jsem to napsala dobře :unamused:
28. feb 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @vikad no neviem, ja prednison beriem, pretoze mam mierne zvysenu bunecnu imunitu - alergia na sperma.....
28. feb 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak já alergii nemám....ale ten Prednison beru už od té doby,co jsem začala stimulovat ...
28. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, ráda bych k vám nakoukla. Taky nás čeká IUI, tak bych ráda načerpala nějaké info, nebo zkušenosti, jestli vám to nebude vadit.
Jinak abych se trošku představila, tak se s manželem "snažíme" 3/4 roku, ale za tu dobu jsem neměla ani jednou ovulaci, takže jsme byli minulý týden v CARu, v březnu mě čekají všechna vyšetření a od dubna začneme stimulovat injekcema a zkusíme IUI.
Holky kolik pokusů máte za sebou a jaká si myslíte, že je u IUI úspěšnost?
28. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtče holky, tak ten prednison je na buněčnou imunitu, aby tělo nevytvářelo protilátky proti zárodku. Anopyrin je na ředění krve a utrogestan se dává až do 12tt na udržení těhotenství.
@leeena_4 ahoj, tak já mám za sebou dva pokusy, oba úspěšné, i když první skončil potratem v 8tt, ale to nesouvisí s IUI. Úspěšnost je asi 15% což je jako u normálního pohlavního styku v době ovulace.Nám říkala dr., že jim zvedáme statistiky :grinning:. Doporučuji si to doma ještě pojistit. Sice nám říkali, že až na druhý den po IUI, ale my na to hupsli ještě ten den :grinning: :grinning: :grinning: jo holt půst před IIUI byl znát :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi To jsou dobré zpárvy, že se dvakrát zadařilo, to děkuji za povtbuzení. Tak i 15% je fajn, u nás to doteď byla 0. Už bych si taky přála nějaký zázrak :slight_smile: A jestli ze mě v CARu dostanou nějaké vajíčko, tak ho usexujeme před IUI i po IUI :grinning:
28. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já měla taky problém s ovulací, clostil na mě nezabíral a teď při druhém IUI sem měla při aplikaci injekcí nerionalu jen dva dominantní folikuly...a stačilo to :grinning: Chce to pozitivní myšlení a zbytečně se nenervovat, ono se to podaří :wink: :slight_smile:
28. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi super ye sa podarilo :dizzy_face: ...a ty si brala tiez prednison?
28. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ahoj, jo prednison mám ještě pořád, dávají ho u nás v CARu i s anopyrinem preventivně :grinning:
28. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena překlep, injekce se jmenují merional :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Tak pozitivní myšlení už máme (prošli jsme si klasickou pohodou a necháním přírodě, řízeným sexem a prokousali jsme se až k pohodě). U mě clostil nezabral taky, ale něco tam přeci jen narostlo (23DC 16mm vajíčko). doktor mi nasadil proveru (něco jako utroš) a ve čtvrtek na mě koukne a kdyžtak mi píchne pregnyl. Ale byl by to zázrak, kdyby se nám z prvního vajíčka a před IUI povedlo otěhu :grinning:. nerional neznám, já si budu píchat FSH, ale ještě tomu moc nerozumím :slight_smile:
28. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ahá, tak o těch jsem slyšela :grinning:
28. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi a zisťovali ti pred IUI aj priechodnosť vajcovodou?
28. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty byla sem na laparoskopii vejcovodů a hysteroskopii dělohy. Říkala nám, že je to lepší, udělat ještě před IUI, aby věděli, jestli jsou vejcovody průchodné. Pokud by nebyli, tak IUI se nedělá.
28. feb 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 víš jak stačí i jedno vajíčko a jedna zatoulaná spermie :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi jojo, jen mi přijde jako scifi, že by to stačilo i u nás :grinning:. Jinak já jdu na průchodnost v příštím cyklu, bojím, bojím
28. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 neboj, nic to není, mě dokonce po probuzení s narkozy ani nic nebolelo :grinning: paní vedle mě myslela, že si dělám srandu, že mě nic není :grinning: :grinning: byla sem na na sále v pátek, navečer se vzbudila z narkozy a v sobotu už seděla u tevize a pila kafe s automatu, no a v nedělu mě pustili dom :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi tobě to dělali asi laparoskopicky, viď? Mě to budou dělat tím hydroněco. Ale co, bude to chvilka a co by člověk pro mimi neudělal :wink: Můžu se zeptat, kde je zakopaný pes u vás? Já jsem taky myslela, že mě kvůli tomu PCO pošlou na laparoskopii, ale nakonec prý ne.
28. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ale jsi pěkný čilouš teda :grinning:
28. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: já mám taky PCO, snažili sme se o mimi asi 3 roky. Mě tu průchodnost dělali laparoskopicky pod narkozou, možná aj proto, že zrovna udělali hysteroskopii dělohy, jestli tam nejsou nějaké myomy, nebo něco jiného.
28. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi fakt? já jsem o PCO slyšela až když mi ho objevili a teď koukám, že je nás spousta. To jsme na tom podobně, obě PCO a clostil nezabírá. Ale jsi o pár kroků dopředu, po 3 letech by si ta spravedlnost měla k tobě najít cestu :wink: A dělali ti i ten drilling vaječníků při té laparce, nebo ne? já o tom hodně přemýšlela.
28. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mámna vás dotaz. Stalo se vám některé, že jste po IUI špinily? Myslím tím hned po zákroku? Nevím, jestli třeba doktor něco neporanil. Díky moc.
28. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_tak já taky o PCO slyšela až od mojí gyndařky asi po roce, co se nám doma nedařilo, pak nás hned poslala do Caru, protože u ní mě clostil nezabíral, tam jsme to ještě jednou zkusili s clostilem ale po 3 cyklech sem se na to už vyprdla, dali sme si asi půl roku pauzu no a minulý rok sem byla na laparce a pak zkusili IUI a injekce. Driling mně asi nedělali. Aspoň ve zprávě to napsané nemám, tak nevím.
@misskka ahoj, to špinění po IUI je normální, je to způsobené tím zavedením toho katetru, mělo by to do druhého dne ustat.
28. feb 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi zvláštní, když už dělali laparku, že to neudělali, ale nerozumím tomu, můj doktor v CARu mi ten drilling taky ale nedoporučil, tak třeba od něho upouštějí. A jdeš teď na nějaký další pokus IUI, nebo co budete dělat dál?
28. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já tomu taky nerozumím :fearful: my byli na 2. IUI 4.2. a zadařilo se, dnes sem byla na druhé kontrole a UTZ a sem v 5tt. :grinning: tak doufám, že tentokrát to dopadne dobře :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jééé, tak to ti mooc gratuluju a i děkuju za úžastnou zprávu, která pro mě znamená další optimismus i naději :dizzy_face: Klepu za tebe na dřevo a držím pěstičky :wink:
28. feb 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi děkuji. Docela mě to vyděsilo. Dnes jsem měla pocit, jako když cítím vevnitř každé dloubnutí. I teď mě bolí břicho jak čert.
28. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka já měla ten samý pocit, dobré jsou na bolest algifenové kapky, ty nám doporučily v CARu, ibuprofen by se brat neměl!!!, Alespoň tak mně to říkala dr. :slight_smile: Ty kapky jsou ale jen na předpis :angry:
@leeena_4 děkuju, jak říkám, pořádně pojistit doma :grinning: :grinning: :grinning: a nepřemýšlet moc nad tím :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok