• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi to nepřemýšlení je hooodně důležitý, jak jsem zjistila, zatím se daří, tak snad to tak půjde dál. Už jsem zahodila teploměr i ovutesty :wink:
28. feb 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi já jsem sama sobě lékařem, takže mám doma i algifenové kapky. Raději ale zatím nic brát nebudu. Ještě se zeptám, mám břicho strašně nafouklé a citlivé. Je to normální.
28. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně tak já se po každém IUI na to vyprdla, užívala si těch 14 dní a když sem dobrala utrogestan a nedostala to, tak mě napadlo si udělat test ( normálně sem to po utrošu dostala tak 7 den co sem ho brala) a byli ta // :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misskka jo je to normální, já sem si první dny připadala nafouklá jak před MS. S tou citlivostí to má každá jinak, ale problém v tom nevidím, přeci jen se v nás povrtali :grinning: :grinning:
28. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi super postup, ale k tomu si holt každý musí dojít i přes ty fáze šílení :grinning:
28. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 samozřejmě, já se nervovala při IFI, tj zavedení spermie přímo do folikulu ve vejcovodu, dělá se to při větším množství folikulů, kdy hrozí velké riziko vícečetného těhotenství, pokud nechceš IVF, v nabídce to má snad už jen Zlínský CAR, moc se to dnes už nedělá. Dělá se to pod krátkodou narkozou, protože je to prý docela bolestivé. Šance je o něco málo větší než u IUI. Po tom mě bolelo břicho jak čert, nevěděla sem jak si lehnout :angry: a celou dobu sem přemýšlela, jestli to vyšlo nebo ne .....a 8 den od zákroku sem to dostala. :angry: tak sem se pak při IUI na to vyprdla a povedlo se :grinning:
28. feb 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi hm, ten stres tomu podle mě fakt škodí. A co si budeme povídat - my ženské si umíme hlavou přivodit ledacos. Já měla 4 měsíce ovulační bolesti i těhotenské příznaky a to jsem neměla ani ovulaci :grinning:. O tom s tím vpichováním jsem ještě nikdy neslyšela, ale taky bych to zkusila, kdyby to nabízeli. Já si říkám, že IUI je jako když sexujem v ovulce a že to může vyjít až na 3 nebo 4 pokus, nebo taky vůbec. Jsem optimista v tom, že se letos povede, ale nechám se překvapit jakým způsobem a na kolikátý pokus. Už těch stresů bylo dost. Mě se hrozně ulevilo s přechodem od gyndaře do CARu. Našla jsem si nové zájmy, věřím našemu doktorovi, že zvolí optimální způsob a úspěch se dostaví. Můj úkol je být v pohodě :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 oni to IFI už moc nedělají, co sem četla, tak snad jen opravdu ve Zlíně, ale nikdo ti nezaručí, že zrovna v tom folikulu, do kterého pichnou tu spermii bude vajíčko. IUI je opravdu, tak jak snažení doma, pro nás co máme PCO a neovulujeme tak je to super, když na UTZ najednou uvidíš ty narotlé folikuly :grinning: a máš aspoň nejakou naději :grinning: Tvůj úkol schvaluji :grinning: :slight_smile: jednou se to podaří všem, a jestli to bude tento nebo příští měsíc, tak na tom nezáleží, důležité je, aby pak vše dobře dopadlo a dotahly sme to až do zdárného konce se zdravým mimískem v náručí :wink: :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi jsme stejná krevní skupina, takže souhlas. Až je budeme držet v náručí, tak bude úplně jedno za jak dlouho a jakým způsobem se to povedlo :dizzy_face:
28. feb 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: právě to je to nejdůležitější
28. feb 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ach taaak, sa stale ucime ;)
28. feb 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi dik za vysvetleni, z teba uz moze byt odbornice IUI ;)
28. feb 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @clloi ahojte dievcata, si vas citam..z vas ide takaaaa energiaaaa :grinning: dakujeem :wink:
28. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi hele me to prijde jak pres kopirak - sice jsem tedy od doktoru neslysela, jakoze mate to a to , je to proto a proto, ale na ultrazvuku vzdy po Clostiku , cetne male drobne PCO charakteru - copak me napdne zeptat se co to znamena, si myslim - no jo male drobne nic nedorzalo, a pak se dozvim neco o Polycystické vaječníky syndrom (PCOS) a zjistuju, ze to je vlastne spatne, ze jsou tam cetne male folikuly.... no divala jsem se na net co k tomu pisou, ale rozumna z toho nejsem :grinning: :grinning: :grinning: takze na zacatku dubna jsem zvedava na ty injekce - budu brat Fostimon
jaky jsi mela FSH? Ja z jedne krve neco 4,5. a druhy 6,2 nebo tak nejak -
28. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahoj, no PCO znamená, že místo jednoho dominantního folikulu, který dozrává kazdý měsíc u zdravé ženy jich máme hodně a drobných, tzn., že tam není ani jeden dominantní alespoň 18mm velký, který by při ovulaci praskl a vypudil vajíčko. Mně bohužel hormony obsažené v clostilu nestačily a tak sem musela přistoupit na injekce :angry:
tak o tom FSH sem z papíru nic nevyčetla :grinning: :grinning: a neboj, injekce určitě zaberou :grinning: :wink:
28. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jsem 5 dne po čtvrtém iui,a trosku me poboliva brisko....muzu to prirovnat k bizejici se MS ale je prilis brzo ...Nikdy predtim jsem nic podobneho nemela...a pokud vim oplodnene vajicko se 5-7 den uhnizduje na sliznice....
28. feb 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 bez toho to nejde :grinning: :grinning: :grinning: držím palečky :wink:
28. feb 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no já měla jako první příznak těhotenství pichání v podbříšku asi 6 nebo 7 den. Čekala sem, že dorazí MS....a nedorazila :grinning: tak přeju, ať ta tvoje se taky někde ztratí
28. feb 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :grinning: Tak to mám taky, dneska v práci jsem na pravé straně cítila píchání.... :angry: že by .......
Holky, kéž by nám to všem vyšlo a mohli se přesunout do diskuse pro nastávající maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem vám držím palce, ať brzo najdete // :dizzy_face: :slight_smile:
28. feb 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa vas super cita :slight_smile:
@petrala no to pobolievanie znie dobre drzim palceky :dizzy_face:
28. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi myslite?me jako nepicha ale jako boli me nohy od stehen a trochu ten podbrisek no....tak uvidime....snad to je nejaky priznak....a co ty?
28. feb 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala to je těžké, každá sme jiná a máme i jiné příznaky, moje známá měla MS do 3 měsíce těhotenství a všechny testy co si dělala jí vycházely negaivně a přitom byla těhotná, nechtěla to gyndařce věřit :grinning: no a teď z toho "netěhotenství" mám 2,5 letou holčičku :grinning: :grinning: u nás zatím v pořádku, máme bublinku a odpovídáme 5tt, příští týden další UTZ, možná už bude vidět i plůdek, doufám že to tentokrát dopadne dobře. Teď se tím netrap, víš jak psychika je hrozná, tělo si pak dělá co chce.
28. feb 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi moja mamka bola uz vo stvrtom mesiaci ked bola so mnou tehotna a vobec nic netusila, MS mala sice o malinko slabsiu, ale nic podozrive..a som tuuuuuu :wink:
28. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Ďakujem. No, som prekvapená, že mne žiadne lieky lekár nedal po prvom IUI a ja neviem, či sa ho nemám na to opýtať ... po zákroku som si poležkala asi 20 min a išla som domov ... doma som dokonca už ani ležať nemusela, len o 14 dní som potom mala prísť na krv ... asi sa ho to opýtam, ked tam 8.3. pôjdem na USG... Zatiaľ vďaka za info :slight_smile:
1. mar 2011 o 07:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahoj ty kedy ides na krv??
1. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Tak to fakt nevím, proč ti nic nenapsal...ale třeba ten Utrogestan opravdu bere snad každá po IUI....a 8.3.jdu i já na krev :slight_smile:
1. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak s tym Utrogestanom mas pravdu...moja dr. ma na neho urobene razitko aby nemusela vypisovať :grinning: ...bo po nej sa tie recepty nedajú čitať a v lekarni sa potom trapime ze co to malo byt :grinning:
1. mar 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty :grinning: :grinning: :grinning: to má dobrý fígl....!!!!
1. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @kaaaty @vikad dievcata, nestraste, mne tiez nic nepredpisali po IUI..asi kazda z nas je trochu "iny" pripad..pekny dniiiiiik!
1. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok