• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 neboj, já taky nic neberu po IUI. Ani po prvním IUI jsem nic nebrala. Každý je jak říkáš jiný případ :sweat_smile:
1. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahoj moja. Mala som ísť 2.3. ale v piatok som dostala M, tak som včera bola znovu na USG a celé sa to zopakuje. 8.3. idem na dalšie USG, teraz beriem Clostilbegyt, už mám v chladničke nachystaný Pregnyl a neviem, kedy m aobjednajú na 2. IUI :slight_smile:
1. mar 2011 o 09:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Asi je to tak, no každopádne sa na to 8.3. po USG opýtam, len pre pokoj v duši :grinning:
1. mar 2011 o 09:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak mi daj vediet ;)
a kam ty chodis na SK?
1. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky konečně jsem zase zavítala snažila jsem se stále na to nemyslet :wink: Dnes jsem 11 den cítím se báječně příznaky žádné.Jen,že po Utouši do 4 dne čisté prádlo pak jsem nacházela vrstvy utrouše na kalhotkách do 7 dne a pak do dnes čisto (utrogest si zavádím).Máte někdo podobnou zkušenost?

@leeena_4 - vítám tě a držím pačky ať se zadaří

čerstvým a pokročilým čekatelkám po IUI - přeji ať čas utíká rychleji a objeví se vytoužené // :grinning: (mě se ty dny neuvěřitelně vlečou)

@janulka1980,
@kamcatkakoc - holky jak se cítíte?Už jste v půlce....
1. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee děkuju :slight_smile: koukám, že jsi taky po IUI, ještě tě nesvrbí prsty na test?
1. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Máš pravdu, jsem v půlce a jak říkáš, dny se neuvěřitelně vlečou :unamused: Je to děs....ty už by si mohla zkusit testík :wink:
Jinak já se cítím dobře...sem tam mě píchne v podbříšku, sem tam uprostřed...je to různé....ale z nervozity to nebude, protože to mám vyzkoušené, že bych měla průjem a to nemám, spíš naopak, mám problém jít na velkou :fearful: Ale jinak vůbec žádné příznaky....
1. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahooj, jak napsala @leeena_4 uz ta svrbia prsty? :slight_smile:
ja sa citim uplne normalne, ako keby sa nic nedialo...ale tajne dufam,ze sa deje :wink:
cez vikend bud MS alebo test, tak snad to druhe a pozitivne!!

vsetkym pred alebo po IUI zelam stasticko a //
1. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 budu držet pěsti :wink: :slight_smile:
1. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já si řekla,že vydržím do pátku (to budeme mít s manželem výročí 1rok a 9 měsíců od svatby)tak snad bude pátek šťastný den :slight_smile:
No prsty mě svrbý,ale mám strach s falešné naděje spousta holek se testla 11 den a našly čárku ,ale pak už né prostě pozůstatek po Pregnylu nebo Ovitrelle tak fakt vydržím do 14 dne.
Jinak pro zajímavost Prednison jsem dávala mojí fence na bolest zad.Našla jsem ho v lékarničce a pořád se mi zdálo,že ho od někud znám :grinning: no tady z diskuzí od Vás.
1. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee a co fenka? pomohlo jí to? :grinning:. Jinak tě úplně chápu v tom strachu. Testni až budeš cítiž, že testnout chceš :wink:
1. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - jo fence to pomohlo je v pohodě :slight_smile:
Sposta holek pak litovalo,že se zbytečně stresovaly.Kdybych nebyla na IUI a snažila se přirozenou cestou a nedostala MS tak bych se testla až 9.3 - 35DC.Takže my se vlastně stresujeme o týden dřív :grinning:
14 den po IUI budu 30DC.
1. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsechny čekatelky...snad tam najdeme po iui //
1. mar 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Prednison vseliek :grinning:
1. mar 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktory DC ste boli na IUI? viem ze je to individualne ale tak ked si urobim nejaky priemer tak mozno zistim kedy nas to caká :wink:
1. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ahoj, já byla 15 DC, což už bylo pozdě, ovulka byla už 12 DC.
1. mar 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty @petula22 ahoj, ja som bola az 16DC..zevraj pomalsie mi dozrieva vajicko...hm
1. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ahoooj, já jsem byla 15DC...ale vím,že já v tu dobu ovulaci mívám...tak snad to bylo v pohodě.... :slight_smile:
1. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ja chodím do SPLN-u v Košiciach. Je tu niekto, s kým som sa tam už mohla stretnúť? v pondelok tam bolo veľmi veľa žian, niektoré aj s partnermi. Prekvapuje ma, koľko párov má s počatím miminka problémy a je to smutné...hm, taká doba ...
1. mar 2011 o 12:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22
@janulka1980
@kamcatkakoc
dakujem baby...takze ak zajtra dostanem ms 12DC je nedela to by este nemusela byt ale cez ten týždeň uz ano...no uvidim este co moje telo s pomocou clostiku vyprodukuje...
Zistovali vam aj priechodnosť vajcovodov?..a vy teraz mate obdobie čakania na vysledok? držím vam palčeky :slight_smile:
1. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ano, sme v obdobi cakania..ja konkretne 8 den po IUI..priechodnost vajcovodov mi zistovali..mam to OK
1. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty - u každé je to jiné záleží jak ti hormony zaberou já byla na UTZ 9,12 a 14 DC a až 16DC bylo IUI
1. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Mě řekli, že až přijde MS, tak se mám objednat 10-12 DC na UZ a podle toho pak IUI. Laparku mám taky za sebou cca tak měsíc a půl a nic nezjistili, dostala jsem Utroš a mám čekat na MS. kdyby ne, tak testit, případně na krev, když MS přijde tak vysadit Utroš a objednat se zase na UZ 10-12 DC. Tak uvidíme, moc nepočítám, že by to vyšlo, když jsme to prošvihli. Sice jsme to jistili, když jsem cítila ovulaci, ale to asi neklapne.
1. mar 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Já byla bez stimulky, odmítla jsem hormony, mám špatnou zkušenost s Clostylem a chtěla jsem ten první cyklus zkusit jen s přírodou, nemám problém s vajíčkem, tak mi to přišlo zbytečné. Moc se teda na to netvářili. Na UZ jsem byla 11 DC a už tam byl folikul 20 mm a na IUI mě objednali až na 15DC.
1. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ano, čekám a čekám....jsem 7.den po IUI. Laparku mi dělali v listopadu a vše mám OK. Já myslím,že jsme ovulku neprošvihli, ale to samozřejmě nic neznamená...nezbývá než čekat...včera večer jak jsem si lehla do postele,tak mě začalo pobolívat břicho, jak na MS, tak už jsem říkala,je to v háji, ráno to dostanu, ale nic :grinning: Takže čekám dál.....
1. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ten cas je fakt RELATIVNY POJEM..zda sa mi,ze skoro starnem, cas utekaaaaa a ja "nestiham" tehu...ale ked mam cakat na vysledok IUI tak to plynie hrooooooozne pomaly :slight_smile:
1. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Mám úplně stejný pocit, jindy uteče celý měsíc strašně rychle a když potřebujeme, aby co nejrychlej uteklo "pouhých" 14 dní, tak je to děsné :unamused:
1. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
nebude vadit když se přidám :slight_smile:
něco málo o nás snažíme se 17 měsíců, 5 měsíců doma,6měsíců s clostilem a 6 měsíců s Gestem. Průchodnost vejcovodů dobrá,cysta žádná .Na clostil žádná reakce takže jsem začala píchat fostimon a hurá do IUI to bylo 18DC/22.2/ normálně mám cykly 40DC a víc a uměle kol 30DC. Dnes jsem 6den po IUI.

@marlenee - mám také utrouš ráno i večer a 4dny v poho a od včerejška taky nacházím utrouš na prádne.
@kamcatkakoc - koukám,že jsme stejný den po IUI a musím potvrdit,že mi taky píchá v břiše vpravo v levo :sweat_smile: jako kdyby tam šoupli těm spermíkům i vydličku.
1. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - tak jsem tady :wink:
1. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím vám všem moc palce :slight_smile:
1. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok