• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojky,
koukám,že se nám tabulka pěkně zvětšuje. A úplně nahoře máme vzor,, // je těhotná,,Takže takle budeme pokračovat i dolů :dizzy_face:

@vikad - bohužel s Femibionem nemám zkušenost
2. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak se vám dnes daří :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: venku je krásně už od rána :wink:
2. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Pěkně jsi to napsala s tím vzorem, snad se tabulka takhle bude vyvíjet i dál od shora dolů !!! :slight_smile:
A venku je dnes opravdu nádherně !
2. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - a jak se dnes cítíš ? :slight_smile:
2. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Ahoj, co jsem se bavila s holkama , tak si ho chválí, obsahuje něco, co umožňuje lepší vstřebávání listovky.
2. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - jak je druhý den po IUI ?
2. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahoj, femibion sem si taky koupila, ta kyselina listová je tam už rozštěpená na folát, který tělo zpracovává, mám mutaci genu MTHFR, což znamená, že špatně zpracovávám právě kys. listovou a může tam být nějaký malý problém se srážlivostí, proto mě gyndařka poslala ještě k hematologovi. Takže tu kys. listovou musím příjmat alespoň 1g denně. Ptala sem se na to svojí dr. i hematologa, říkal, že to není špatný přípravek, ale té kys listové je tam jen 400mg v jedné tabletě, takže mně stejně doporučil ještě normální kys. listovou. Tak beru oboje :grinning: :grinning: Tuto mutaci má prý 30- 40% lidí, takže už to vlastně ani jako mutaci genu neberou. Zjistili mně to, když nás z CARu poslali na genetiku. Řekla bych, že na to že složení je stejné jako většina přípravku pro těhotné, tak je docela drahý, ale to bude tím, že ta listovka je tam už rozštěpená :slight_smile: jinak si myslím, že účinky bude mět stejné jako jiné přípravky. Takže záleží na každé, jestli do toho chce investovat :grinning:
2. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No, manžel se už ptal, jestli mi je aspon špatně :grinning: . Nic mi není, břicho mě nebolí, jen hrozně prsa, ale jestli to nebude po tom Pregnylu... A jak se cítíš ty?
2. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak na vás všechny prskám těhu bacilky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Já beru všechny vitamíny zvlášt, páč je všechny dělají s jodem a ten nesmím. Beru kys.listovou forte, je tam 800 mg, je od Medfarmy a za slušnou cenu.
2. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj, tak bolest prsou to je taky dobrý příznak :grinning: já sem momentálně úplně bez příznaků :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No dneska úplně skvěle :slight_smile: ale žádné příznaky už nejsou, to píchání v podbříšku dnes nebylo ani jednou...A jak ty?
2. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi No jo, ale mě už bolí od neděle a IUI bylo v pondělí :sweat_smile: . A ještě ke všemu bylo podle mě stejně pozdě, páč ovulka byla asi už v pátek... Neboj, to přijde a budeš pořád objímat záchod :grinning:
2. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - :sweat_smile: prsa jsem měla taky citlivá tak to bude asik po Pregnylu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes zatím v pohodě ale včera jsem měla v břiše křečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - včera křečci v břiše a dnes zatím v pohodě :wink:
2. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi díky za bacilky, já se na ně zatím jen koukám, chytat budu až v dubnu :wink: :slight_smile:
2. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - klidně už chytej, aby jsi měla do zásoby :wink: :grinning:
2. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 já te teď nechám spíš těm, co je teď potřebujou :wink:
2. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - zlatíčko :dizzy_face:
2. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloi, dufam,ze vsetky "sa od teba nakazime" tehotenstvom :wink:
@petula22 manzel je podareny, ze ci ti je uz zle :grinning:
@hanka99 si to vystihla, tabulka musi mat nahore vzor a podla toho sa vyplnuju dalsie kolonky :dizzy_face:
@uzlicek123 vitaj medzi nami snazilkami :slight_smile:
@ivavec drzim palce, do tretice vsetko dobre!!! :wink:

vam a aj vsetkym dalsim holkam z tabulky zelam kraaasny slnecny dnik!!!! :dizzy_face:
@marlenee
@verry
@kamcatkakoc
@leeena_4
@vikad
@petrala
@petuska123
@petuska123
2. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Tak vidím, že ti chlapi jsou si podobní - ten můj se mě zase ptal, jestli prý už cítím, jak mě mimi kope :grinning: :sweat_smile: :grinning: Blázínek !!!
2. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@kamcatkakoc jsou to srandisti :grinning: . Já jsem ráda, že to takhle bere, že se tím nestresujeme a že si z toho dokážeme dělat srandu. :dizzy_face:
2. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no řekla bych,že se chlapi třesou na mimi víc než my co?Mě pořád povídá pěkně odpočívej a toleruje moje hormonální vrtochy :slight_smile:

tak holky moje nevydržela jsem a zkusila si dnes udělat testík 25 a zatím bílo :frowning2: myslím si,že je stále brzo zatím MS nikde tak naděje zůstává :slight_smile: Dnes jsem 12 den po a 27 DC
Dnes ráno jsem se probudila s velikým hladem a s křečema v žaludku po snídani to přešlo a v noci se budím zpocená to normálně nemívám,včera večer mě chytila strašná zima a pak mi bylo zase horko.
Už jsem z toho pozorování opravdu mimo :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee 25 na 12 den může být ještě negativní i přes těhu :wink: Ale chápu tě, to čekání člověka nutí se pozorovat a doufat.
2. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no, ked sa mam priznat, neviem co to bolo vo vzduchu,ale 1.den po IUI sme mali najzabavnejsi sex ako nikdy predtym...strasne sme sa nasmiali...neviem ci ten Ovitrelle tak posobil :grinning:
2. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - souhlasím my jsme si užili hned ten večer po IUI jako už dlouho né :grinning:
@leeena_4 - vůbec bych se nedivila kdybych si těhu vsugerovala :grinning:
2. mar 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To mi povídej, já šla v noci na záchod, tak vystartoval z postele, co se děje, no nevím, jsetli si myslel, že už rovnou rodím :grinning: . Jestli na tebe neleze nějaká viroza ( nejlépe těhotenská ) :dizzy_face:
2. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ty nevydrzela ? :wink: nelakaj ma :slight_smile:
s tou zimou a horkem to mam rovnake...hm...hormony asi ...
testni piatok podle planu :wink:
2. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee bohužel i to je možné. Já měla pravidelné těhotenské příznaky několik měsíců a to jsem neměla ani ovulaci! :grinning:. Ale jednou to budou pravé a zatím není jasné, jestli to nebude už tentokrát :wink:
2. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok