IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suvik
30. okt 2008
kuspitka po včerejší druhém iui celkem dobře, mám pocit nadmutého břicha a mírného tlku v něm, ale jinak ok. Budu teď čekat a doufat....Nic jiného mi nezbývá 😉
kuspitka
30. okt 2008
tak budem drzat palce.
tak to je dobre...budes aj testovat?
zuzka84
30. okt 2008
wrtulko - a jaka byla pochyblivost , jestli se muzu zeptat?? budu vam moc drzet palce!
pani_haf
30. okt 2008
ahoj holky 🙂
zuzka84
30. okt 2008
zdravim pani_haf 😉 , tak jak je ?
pani_haf
30. okt 2008
ale jo, dobrý, co ty?
kuspitka
30. okt 2008
Ahoj pani_haf aj zuzka
zuzka84
30. okt 2008
jj, ja dobry, zatim nevim vysledek , tak holt tak normalka 😉

kuspitka ahoj 🙂
suvik
30. okt 2008
kuspitka na testík času dóst
suvik
30. okt 2008
ahoj hafíků!!
pani_haf
30. okt 2008
takže nám nezbývá než čekat 🙂
kuspitka
30. okt 2008
uz sa tesim ako poviete ze ste tehu to bude to najkrajsie aspon budem vediet ze mam nadej aj ja...
pani_haf
30. okt 2008
suvíku, ahoooooj, mě bylo úplně smutno 🙂
zuzka84
30. okt 2008
kuspi a jaka mate problemy vy ?
suvik
30. okt 2008
co teď podnikneš, myslím ohledně mimíska? zprávu v i.p. jsem četla 🙂
kuspitka
30. okt 2008
zuzka moj muz nema ziadne spermie mame darcu..ja nemam nic ale idem na laparku tento mesiac a nadalsi mesiac IUI...mam zasebo IVF1 a 2KET
kuspitka
30. okt 2008
a vy ste natom ako zuzka???
zuzka84
30. okt 2008
kuspi , aha :-o . tak doufam ze alespon IUI s darcem vam klapne!
my jak uz jsem tu trochu psala - pritel ma horsi spg , tedy prvni katastrofa , druhy o dost lepsi a ted pred IUI jeste o fous lepsi, tak uvidime co z toho vyleze, myslim ze jsme tentokrat i nahodou podchytili moji jednu jedinou ovulku za ten rok a neco 😃
pani_haf
30. okt 2008
suviku, nic, jen beru vitamíny elevit a kašlu na to, zatím. Manža říká, že si uděláme mimi na domku, tak to bude náš malý domkař 😃
kuspitka
30. okt 2008
a tvoju dceru si mala bez umeleho oplodnenia???
suvik
30. okt 2008
co je elevit?
suvik
30. okt 2008
hafíku a co hoteliér?? 🙂 🙂
kuspitka
30. okt 2008
haf tak to by bolo super keby to tak bolo.....
pani_haf
30. okt 2008
takový vitamín jako calibrum babyplan, nic zvláštního, taková ta klasika s listovkou 🙂
si piš, že tam budem divočit jako za mlada 🙂 a večer si vlezem do vířivky a pak se třeba opiju 😃
kuspitka - prostě vyjít to musí a hotovo 😉
suvik
30. okt 2008
tak vitamínky, já po prvním iui zase oprášila listovku, když dorazila mrcha, tak jsem jí zase odložila a díky našemu pokecu jsem si uvědomila, že bych jí zase mohla brát. Tak začnu 😉
Mě už přestalo bavit brát vitamíny kvůli mimískovi, neházím flintu do žita, ale když si vzpomenu, co všechno jsem za poslední roky brala a pila ( myslím čajíky 😃 ), tak by to vydalo na pořádnou fůru
zuzka84
30. okt 2008
kuspi - to bylo na me? ja mam kdyztak syna 😃

pani_haf - mate to hezky naplanovany tak to urcite vyjde x-)
suvik
30. okt 2008
dneska mám začít brát duphaston, začnu večer, někde jsem četla, že může potlačit ovulku, což v případě píchnutého pregnylu nehrozí, ale co kdyby.....tak si dufík dám večer a pak ho zase budu baštit .....a budu protivná, otravná sobě i okolí, super vyhlídky 😎 😎
kuspitka
30. okt 2008
dievcata aj pri IUI sa moze stat ze cakas dvojicky???
suvik
30. okt 2008
kuspitka může, někde tady jsem se setkala s holčinou, co čeká dvojčátka po iui, čeká jednovaječná
kuspitka
30. okt 2008
to by som chcela cakat bola by som stastna...

Začni písať odpoveď...

Odošli