• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980To víš, spadl z vás ten stres a už to bylo hlavně pro potěšení :grinning:. My neměli žádný, manža byl nějak zničený, nějak mu nešel vzorek.. :wink: .
2. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera porodila moje kamarádka chlapečka 2,20 kg a 46 cm museli jí píchnout vyvolávačku prý měla málo plodové vody,Jsou v pohodě a už se těším až si zase pochovám mimi.Všechny moje kámošky mají po roce mimi a já jsem poslední :grinning:
2. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tvoj manzel je fakt eso :grinning: bavim sa :wink:
2. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Neboj, dřív nebo později se dočkáme všechny :dizzy_face:
2. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 mu nesel vzorek, mas hlasky na zapis do notesu :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99
@janulka1980 Rozhodně se doma nenudíme :grinning: . Já nevěděla, jak to jinak napsat, napsat, že mu nešla honička mi přišlo brutální :grinning:
2. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 brutální, ale směšný :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý, ten můj když jsme byli poprvé v gestu a on se objednával na spermiogram,tak řekl na recepci,že se jde objednat na honěnou,no :sweat_smile: recepce se otřásla smíchy i mudr se musel otočit bo se smál taky
2. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 :grinning: :grinning: :grinning: člověk se sem chvilku nepodívá a tady taková sranda !!!
marlenee - to je možná brzy...vydrž , ještě není nic ztraceno :dizzy_face:
Přesně jak říkáte, ti chlapi se těší na mimi snad víc než my ženské !!! :slight_smile:
A s tím sexem je to opravdu zajímavé - my si užili den po IUI a bylo to úžasné.... :wink: Asi z nás všech spadl ten stres ze zákroku a jsme plni očekávání, co z toho bude :sweat_smile:
2. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ten vzorek je super!!! :grinning:
2. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc presne tak
v den IUI to bolo take opatrne..davali mi kateter a vecer pan partner dalsi vzorek (@petule22), ale den po....no sranda najvacsia :grinning:
2. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Taky dobrý :grinning: . Prostě nazývejme to pravými jmény :grinning:
2. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď mě bolí břicho ,ale od smíchu :grinning: :grinning: fakt mě bavíte :slight_smile:
2. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee zkus mamatest 10, na 25 se mně čárka ukázala slabá až později. na tom 10. už 11 den po IUI, sice dušíček, ale byl tam :grinning:
2. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - no dokud nepřijde MS tak naděje zůstává :slight_smile: zkusím to zase zítra ráno
Jak pročítám různé diskuze tak každá žena má jinak vysokou hladinu hCG takže některé se 27 DC nic neukáže a test je pozitivní za 5 dní a jiná už 27 DC vidí čárku.
Pořád doufám....
2. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee @clloi ..tiez som sa docitala,ze mamatest 10 je citlivejsi...dufam,ze kupime v lekarni prave ten s dvoma // :wink:
2. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Pěkný článěk - dobře popsané :slight_smile:
2. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi AHojky, ďakujem za info. Kolko stojí ten Femibion? Ja si ho dnes chcem ísť kúpiť...aby som tomu trošku dopomohla :slight_smile:
2. mar 2011 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee - to je zajímavé :wink:
@petula22 - jojo já se taky nenudím, loni jsme jeli na výlet kolem pole a on z ničeho nic zařval,,HELE PAŽOUT,, já čučela jako tele jakej pažout a když jsem zjistila,že myslel bažanta, řvala jsem smíchy ještě hodinu :grinning:
2. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas holky a vstupuju do vasi diskuze, protoze jsem vcera prodelala IUI... snad se vam sem moc nevtiram. V lonskym roce jsem otehotnela v kvetnu, ale v cervnu jsme o miminko prisli, zamlkly potrat a od te doby jsem v prosinci stihla podstoupit konizaci delozniho cipku a snazime se jak se da... ted jsem jsme si rekli, ze zkusime pomoc odborniku, sice jsme oba zdravi, ale proste se nam nejak nedari, nebo jen nejsme dostatecne trpelivi, nevim. no kazdopadne, to mam za sebou a uvidime. Manza ma spermiogram vic nez dobry, pry takovej doktor dlouho nevidel, tak nevim, v cem je problem, u me taky zatim na nic neprisli. tenhle mesic jsem mela folik na pravem vajecniku, tak snad to tam doktorka dala dobre, aby se k tomu vajecniku dostali... nevite, oni to davaji k oboum vejcovodum? vim, ze je sance jen o par procent vyssi, nez normalne, ale snad nejaka nadeje je...
2. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Ahoj, vítám tě mezí náma ! O pár stránek zpátky máme bezvadnou tabulku, tak jestli chceš, můžeš se tam zapsat. To je mi líto,že vám to s miminkem loni nevyšlo :frowning2: ale za to třeba teď to vyjde ! Je nás tady víc, které jsme netrpělivé a čekáme na ten správný den, kdy si můžeme udělat testík po IUI.... :slight_smile: Tak držím palečky, aby vše klaplo....
A k těm vejcovodům-to fakt nevím, ale určitě se tu najde nějaká odbornice,která ti to poví. :slight_smile:
2. mar 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Ahoj, určitě se nevtírás, vždyt sem patříš. Myslím, že je u tebe pozitivní, že už se ti povedlo otěhotnět i když to bohužel nedopadlo dobře. Chce to trpělivost, tělo asi ještě nebylo připravené. My se snažíme skoro 4 roky a vůbec nic a jsme oba v pořádku. Laparoskopii ti dělali?
2. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - vítej, to je mi líto :frowning2: tak to nevím neptala jsem se, prostě to tam foukli a oni si to vájo už najdou.
A jak se cítíš po IUI ???
2. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Podle mě to trochu určitě směrujou, podle UZ vědí, na které straně je vajíčko, horší by bylo,kdybys měla na obou :grinning:
2. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 @zzzzuuuuzzzziiii- souhlasím, taky myslím,že to nestřílí od oka :wink: mít je na obou,to už by byl asi boj :-
2. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a už jsi tam :dizzy_face:
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test
verry - 21.2 IUI
kamcatkakoc - 22.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI
petrala - 24.2 IUI
petula22 - 28.2. IUI
ivavec - 2IUI neúspěšné čekám na MS a pak 3IUI
petuska123- 9.2. 1IUI-neuspesne ide sa do 2 IUI stimulujem
uzlicek123- 18.2.IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
2. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takze moja 3 dnova mrcha skoncila.riadne kratka to som este nemala.dnes som uz zacala brat clostyl
2. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok