• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@petuska123 Já měla slabou MS po Clostylu, protože jsem po něm měla nízkou děložní sliznici.
2. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 aha takze asi preto.no ja som mala naposledy 11mm sliznicu
2. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 11 mm je super, tak na tebe tak nepůsobí :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 hm tak to ja uz neviem.
2. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 A půjdete do dalšího IUI?
2. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ano uz od dnes berem clostyl.
2. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - já zase neměla po clostylu folíky jen 2 chcíplotinky 15DC jen 11mm
2. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 teraz ho uzivam druhy krat a mala som na 1 iui jeden domin.folikul a ostatne boli male .berem ho jeden krat dennne
2. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, holky to je odpovedi, dekuji :slight_smile:

@kamcatkakoc
@petula22
@hanka99 to s mimiskem se neda vratit zpatky, beru to tak, ze se to muselo stat, protoze mi o par mesicu pozdeji zjistili tezke zmeny na cipku a kdybych nesla na konizace, buh vi, jak by to se mnou dopadlo... takze to tak proste beru, ze to slo tim mensim zlem, ted jsem v poradku a moc bych chtela miminko, protoze by se mi to taky mohlo vratit a to bych nerada.
No me spis jen zarazilo, ze jsem jeste nevedela do cehu jdu, tak jsem jen nehybne lezela a cekala, co se bude dit, ani nevim, co vsechno doktorka delala, ale vim jiste, ze ultrazvuk mi nedelala, to delal doktor v patek a mela jsem na pravem folik 10mm, tak to nechal do nedele pak mi manzel pichnul otrivil a v utery rano jsme sli na IUI.

Citim se dobre, pro jistotu jsme to zkouseli i samy, takze jsme tento mesic opet udelali maximum...
Jinak poprve jsem otehotnela na paty pokus, tak doufam, ze treba problem s vejcovodama nebo tak nemam, nevim, laparku mi zatim nikdo nedelal a ani nevim, co to obnasi.
jinak ja jeste piju kontryhel - ten mi krasne srovnal cyklus, i kdyz jsem ho ted mela kratsi a beru femibion vitaminky.
@petuska123 - já brala ráno a večer a folík 00nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem začala píchat injekce a Fostimon a nejdřív to vypadalo,že ani ta injekce nereagugu ale mudr byl v šoku když 17DC našel folík 20mm a druhý den bylo IUI :dizzy_face:
2. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - to mě folík stávkoval 12DC mi ani mudr neřekl jak je velký, a že máme přijít 17DC na pohovor kůli IVF a pro jistotu mi ještě při té konzultaci udělal UTZ/17DC/ a málem omdlel bo tam byl folík bojovník 20mm a přiznal,že to nějak podcenit píchnul pregnil a další den bylo IUI. takže já to mám takhle nečekané :wink:
Doporučují to ještě doma podpořit :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - další čekatelka holky pěkně se množíme :slight_smile: tak držím palečky ať se zadaří a testík vykouzlí krásný úsměv na tváři :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Většinou chtějí před IUI laparoskopii, aby zjistili průchodnost vejcovodů, jinak ti je IUI k ničemu.
@hanka99
@petuska123 Já jsem byla bez stimulace a měla jsem 11 DC 20 mm :grinning: . mě pomáhá matří kašička, nedám na ní dopustit :slight_smile:.
2. mar 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Já jsem s manželem měla všechna vyšetření hotové ještě před prvním IUI. CHodíme do Zlína a tam doktor CHovanec řekl,že vše musí být hotové, aby se vědělo co a jak. To znamená u mě laparoskopie s výborným výsledkem - všechno OK. Manžel slabší sperma. Bez tohoto by nám snad ani IUI neudělali. Takže se celkem divím,že ani nevíš, jak jsi na tom s průchodností a tak.... :fearful: Každá klinika to má samozřejmě jiné, to chápu, ale toto mi přijde jako základ pro to, aby se vědělo, jaký způsob si vybrat pro oplodnění :slight_smile:
2. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - tak to je krása, já bez hormonů ani ránu a když neberu nic mám cyklus 40 - 50DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi proto se tak flákal
2. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - taky si myslím,že by před nějakým zákrokem měl být spermiogram a průchodnost,mě jí dělali hydro ...něco na laparce jsem nebyla
2. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Mě se tvoří vše jak má, ale je mi to k ničemu, proto si myslím, že i IUI mi bude na nic :angry: .
To ti asi dělali hysteroskopii, ale to je jen kontrola dělohy a ne vejcovodů...
2. mar 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 -hysteroskopie to nebylo,začíná to hydro něco já nevím, já byla jen na kontrole průchodnosti vejcovodů tekutinou. A ty máš průchodné vejcovody ?
2. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Mám, jsem měsíc po laparce, vejcovody mi i profoukli, tak čekám, jestli to třeba nezabere :slight_smile:.
2. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - třeba né a bude úspěšné hnedka tohle první, budu držet palce :wink: Po laparce je největší šance na úspěch a ty jsi teprva měsíc po ní :dizzy_face:
2. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Uvidíme, raději si nedávám moc naděje, už jsem si za ta léta nějak zvykla, že to nejde :wink: . Koukala jsem na to a asi to u tebe byla hydrolaparoskopie :grinning: . A ty bereš nějaké vitamíny a čaje?
2. mar 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - jó to je možný, bylo to v plném vědomí a nic neřezali :grinning: ale celkem to štípalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: je lepší se držet u země to znám ty pády jsou pak strašný. Beru listovku jinak nic.
2. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 hani, pan doktor Černý mi to popisoval jako silnější menstruační bolesti a ať prý nečtu diskuze na internetu, že ty ženské, co je čtou mu tam chodí na průchodnost s očima navrch hlavy :grinning:
2. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - jen potvrzuji nečti :wink: já to taky nečetla radši :sweat_smile: to dáš neboj, když to dal takovej posera jako já :grinning: tak ty taky :wink:
2. mar 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 já o tom radši ani nepřemýšlím :grinning:
2. mar 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 -dobře děláš :wink:
2. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to je ještě brzy, počkej do pátku. To tam na tuty budou //. čárky :wink:
2. mar 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Ahoj vítej a držím palečky ať to dpadne dobře :slight_smile:
2. mar 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ja som tam tiez spokojna. Jedna baba mi povedala,ze sice ten nas doktor je tichsi,ale ze ked sa ho budes pytat v pohode na vsetko odpovie. My sme chodievali do gyncare v Kosiciach,ale neboli sme vobec spokojny. Odisli sme odtial uz po vstupnych testoch.
Mame za sebou druhe IUI a cakame. Velmi som z toho nervozna, ci sa zadarilo alebo nie. AK do piatku nepride mrcha, idem v pondelok na krv.
2. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok