• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kamcatkakoc já brala Proveru (to samé, taky progesteron) a dorazila mi většinou tak za 4 až 8 dní po vysazení. Ale já nemám ovulaci, tak možná proto ji to trvalo déle :wink:
3. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ty jsi to dostla 8 den při užívání utroše? Já už ho teď beru 16 den a jestli dneska budou vajíčka, tak asi budu pokračovat.
3. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Aha....tak jsem zvědavá, já ho teda vysazovat nemám....beru ho 9.den, uvidíme....díky za info :slight_smile:
3. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Takže ty máš zas jiný problém :slight_smile: No uvidíme....
3. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc já mám syndrom polycistických vaječníků, takže neovuluju a mám strašně dlouhé cykly. Bez progesteronu skoro 50 dní :-/. A co máš ty?
3. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - já ho taky vysazovat nemám jen v tom případě že přijde mrcha :angry: jéééé my jsme byly ve stejný den na IUI
3. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - ano , minulej měsíc proto jsem měla cyklus jen 28 dní už se tam cpal nadrženej folík :grinning:
3. mar 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 počkej počkej ty bereš už utrouš a teprva máš dojít na kontrolu folíků já ho brala až po
3. mar 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc mne nedorazila skor ale neskoro
3. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky IUI robia aj bez stimulky???alebo ste boli vsetky stimulovane,a cim?
Uvazujeme nad nasim prvym IUI....kedze sa nam uz vyse roka nedari otehotniet....a nebol najdeny ziadny problem,teda az nad zvysenym prolaktinom :frowning2: ,ktory je uz v norme :wink:
3. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys ano niekde robia aj bez stimulacie. ale my co sme tu tak asi veru kazda mala stimulaciu. ja som mala od 3dc do 7 dc clostylbegyt na 12 dc pregnyl pichnuty a 14 dc IUI a potom som brala utrogestan
3. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys ahojky, vitaj, som na tom podobne..tiez som mala zvyseny prolaktin...21.2. som bola na 1.IUI bez stimulacie (vlastne, mne zistili aj miernu alergiu na spermat)..ale vajicka dozrievaju same
3. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Ahoj, já jsem byla bez stimulace, jen jsem pila čaj, vitamíny a matěří kašičku. V CARu se na to moc netvářili, že nechci stimulaci,ale ukecala jsem je a vajíčko bylo :slight_smile:. Pokud víš, že se ti vajíčko tvoří a ovuluješ, tak to klidně bez stimulace zkus.
3. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ...takze staci clostyl??? :confounded: ...Ja nemam problem s vajickami...vzdy mam krasny folik :dizzy_face: ...zijem mimo SVK,ale IUI si chceme robit na slovensku....v sukromnej klinike :wink: ...
Clostyl som kedysi brala,no strasne ma vysusil.....asi polroka som nemala plodny hlien :angry: ...
3. mar 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak super,ze to ide aj bez stimulacie :dizzy_face: ....drzim palce,nech IUI vyslo :wink: ...ako sa citis?kedy testujes? :sweat_smile:
3. mar 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 aj ty uz mas po????drzim palce :dizzy_face: ....aj ste mali neaky problem,ked ste sli do IUI??? :pensive:
Skusim napisat tomu lekarovi,a dohodnut si IUI bez stimulky....uvidim,co odpise :unamused:
3. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - Ahoj, já jsem stimulovala Fostimonem/injekce/ 9x pak 12DC kontrola ta nedopadla nic moc, ale 17DC už folík byl 20mm.
@petula22 - mě nic jiného nezbylo, nemám ani ovulku anito nedostanu, nebýt hormonů asi bych děti nikdy neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já problém nemám, to můj manžel má špatnější spermiogram....ovulaci mám a cykly mám pravidelné.. :slight_smile:
3. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ano, byli jsme ve stejný den....kdy budeš testovat a jak se cítíš ? :dizzy_face:
3. mar 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys dakujem za drzanie palcov, tebe tiez prajem uspech!! citim sa normalne, ale napnuta :slight_smile: ak ma nepredbehne v sobotu mrska, tak testnem v nedelu rano ...
3. mar 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Už jsem po, my jsme oba v pořádku, tak zkusíme IUI a když ani tone, tak jdeme na IVF. Já jsem s Clostylem měla taky problémy, jednou mi ho zkusili dát a reagovala jsem až moc.
@hanka99 Tak hlavně že ti to pomáhá, to je fajn, to se musí zadařit :dizzy_face: . Já měla 20 mm už 11 DC... :grinning:
3. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Taky zajímavé :unamused: To jsem zvědavá, co to se mnou udělá, jestli mě ta mrcha předběhne v testování, snad nee :slight_smile:
3. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ahoj :dizzy_face:
no ja mavam ovulaciu pravidelne,aj ked nie na 14DC....skor okolo 16-18DC :wink: ....ak mas problemy s cyklom,tak sa asi liecis na stitku,ci nie
Drzim palce......k // :wink:
3. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 snad mrcha zabludi na neake tie mesiace :dizzy_face: ....v nedelu sem s napatim nakuknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - já si zatím test nekoupila, já se znám,mít ho doma nevydržela bych to :grinning: ale chtěla bych v úterý teda jestli to dřív nedostanu. No dnes mě zase pobolívá na pravé straně,kde byl folík, tak uvidím no. A jak se daří tobě ??
3. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ziadny problem a predsa to neslo :angry: ,presne ako MY :pensive:
Kolko ste sa snazili???my uz vyse roka :cry: ....tak skusime tym rybickam trosku dopomoct :dizzy_face:
3. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - to jsi holka šikovná, moje vejcovody jsou asi na dovolené a až injekce je dokopala k akci :grinning:
3. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Já se léčím se štítnou a problém s cyklem nemám...
@mollys My už skoro 4 roky...
@mollys no snad mrcha zabudne na paaaar mesiacov prist :D
3. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok