• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@mollys - nene štítnou žlázu mám v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale já měla s cyklem problém hnedka od začátku, tak mě mudr léčila proverou po ní jsem strašně nabrala a pak mi v 15 šoupla hormonalní an. a už se o mě nezajímala, protože jsem to dostávala pravidelně,dokonce i hormonální profil mám dobrý, jak říkám vejcovody mám na dovolené :grinning:
3. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no ja mam HP v poriadku.... :wink:
Ked to rok neslo,tak som zaklopala u endokrin.....zistil zvyseny prolaktin :angry: ....ten po liekoch klesol,no hodnoty stitnej mam hranicne...nieje to vraj na lieky....lekar caka na treti odber,a ak budu horsie,tak vraj nasadi EUTHYROX
ty mas ake lieky????vies mi napisat tvoje hodnoty TSH a fT4
3. mar 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - 4roky :frowning2: to je hrozně dlouhá doba, jak si to zvládla :confused:
3. mar 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 takze tvoje vajecniky a vajcovody dovolenkuju na opacnom kontinente :grinning:
3. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 nojo, to já měla taky, jenže já 11DC na utz jen asi 30 vajíček o velikosti 4-6mm a 23 den, když jsme šli do CARu, tak se tam vylouply 3 folíky a to už jsem brala týden progesteron. Nechápu, ale nepídím se po důvodech. Věřím mudrovi.
3. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to uz je naozaj dlho :frowning2: ...pre mna je uz 1,5roka vela.... :cry:
3. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak to určitě dostaneš bzry po dobrání :wink:
3. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - no tak nějak :grinning: :grinning:, vejcovody mám průchodné, alespoň něco :dizzy_face:
3. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky má z vás někdo špatný HP? udělají vám iui i se špatným hormonálním profilem s tím, že podle něj přidají léky, nebo ho nejdřív chtějí dostat do normálu a pak až iui?
3. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No já se chystám koupit test dneska, protože pak se nedostanu a chci testnout v neděli a v pondělí, v úterá už jdu na krev :slight_smile: . Jinak mě dneska pobolívá břicho,jak kdybych to měla zítra dostat...už žádné píchání v levém či pravém boku. Prsa mě nebolí,jen je mám jakési naduté :grinning: :grinning: ,to z těch hormonů!
3. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No to doufám, že neeeeeeeee :unamused:
3. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc joo, promiň, chtěla jsem napsat, že bys to dostala určitě během pár dní, promiň, já si neuvědomila souvislosti, omlouvám se :dizzy_face:
3. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aby bolo IUI uspesne,treba mat hormony v norme :wink: ...sama by som do toho nesla,ak by bol HP zly :wink:
3. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys já zase nechci měsíce polykat prášky na zlepšení HP. U mě totiž špatný bude, protože mám PCO a to se vyléčit nedá.
3. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Nic se neděje ....i tato možnost se může stát a musím na to taky myslet !
@mollys co jsi měla špatně ty? a jak dlouho trvala léčba?
@kamcatkakoc - už jdeš na krev :confused: já až 15.3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíš když není mrcha, je naděje. Mě bolí v pravo no, tak uvidím co z toho bude jestli mrcha nebo mimi :dizzy_face:
a kolko ste platili za IUI???
@mollys - já doplácela jen Fostimon /injekce/ 9x 72Kč :slight_smile:
3. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ...uz ti robil HP???
3mesiace liecim vysoky prolaktin(mala som ho 95,pri norme do 22!!!)....ten klesol....no hormony stitnej zlazy mam hranicne,sice v norme,no na hornej hranici....podozrenie na znizenu funkciu SZ :frowning2: ...no podla sona je stitka OK
3. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ...nas ako samoplatcov to bude stat 100eur :wink:
3. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys teď mi ho budou dělat. Ale k PCO patří taky vyšší prolaktin, někdy i testosteron. Ale co jsem četla na stránkách našeho centra, tak i s takovýmto HP, pokud to nejsou nějaké šílené hodnoty, které by způsobovali selhání vaječníků, dělají IUI.
3. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys :unamused: to je strašný, ale co by jsme pro to mimčo neudělali :slight_smile:
3. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no moj gynekolog mal tiez podozrenie na PCO....ale kedze pravidelne ovulujem,vajka pekne dozrievaju,tak to neriesi :wink: ....
Ty si ako na tom s ovulaciu,s cyklom?
3. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ....je to dost,ale ak to pomoze,dam i viac :wink:
3. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - :slight_smile:, to budou děti za všechny prachy :grinning: i u nás :wink:
3. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys blbě. Ještě jsem neměla za 10 měsíců ani jedna. Dneska jsem 31DC a jdu do caru na folikulometrii, protože 23 DC, tam nějaké vajíčka byly, tak jim chce dát doktor šanci. Mě už by kleplo, kdybych ještě musela jíst nějaké hormony kolik měsíců a pak až jít na iui. Ale doktor o ničem takovém nemluvil :slight_smile:
3. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No jsem napnutá !!! :dizzy_face: Kéž by to nám všem vyšlo, to by bylo naráz těhulek !!!!! :slight_smile:
3. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys My jsme ve Zlíně za injekce neplatili vůbec nic, ani za léky, jen samotný zákrok IUI stál 1 500Kč :wink:
3. mar 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no to je dost blbe....PCO je svina :angry: ....aj ta niecim stimuluju???
Inak mam kamosku....tiez ma PCO....pchali do nej hormony,no nic nepomohlo...az sa na vsetko vykaslala :confused: ...len merala BT a po roku sa dockala ovulacii :dizzy_face: ...na 62DC a predstav si,ze aj otehotnela...uz ma syna :dizzy_face:
3. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc som myslela,teda niekde citala ze v Cechach su tri IUI preplacane poistovnou :unamused: ...a ty si platila??? :confused:
My zijeme v UK....doma nemame poistenie,ja si vsetko doma platim....aj endokrin.vysetrenie :wink: ....preto 100eur na sukromnej klinike
3. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok