• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
To jsou z poloviny placené IVF, ale i tak to jedno stojí kolem 30-ti tisíc. Pak už si musí člověk zaplatit sám celé, pokud by se nezadařilo....
Tak vás to vyjde dráž.... :slight_smile: ale co by člověk pro mimi neudělal, že ? :sweat_smile:
3. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - co chodím do toho caru do Prahy taktam se doplácí jen za prášky,za samotné IUI ne a pojišťovna ho hradí 6x. Dostali jsme i papíry na podepsání IVF a ceník a když jsem to sečetla bylo to cca 18 tic zbytek hradí pojišťovna 3 pokusy.
3. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - ty jsi platila za IUI :confused: ty vado, no jiný car jiné doplatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 je to penazi a penazi..... :angry: ...hold niekto nema stastie,neotehotnie len z "pohodenych trenirok" :grinning:
Stale neak verim,ze ak dam stitku dokopy,tak to pojde.....mm je OK....preto nam odporucili IUI :wink:
3. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 To víš, každý to má jinak :unamused:
3. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: já zase doplácela za injekce ale nebylo to tak strašný, zatím jsme do toho dali jen cca 2.000,-, takže pohoda :wink: A to jsem měla od mé mudry 6 měsíců clostil a duphaston a pak v Gestu utrouš. Ale jestli bude IVF zahučíme do toho mnohem mnohem víc,když to jinak nepůjde :slight_smile:
3. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys :grinning: :grinning: :grinning: no to mají některé štěstí :wink:
3. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 U nás ve Zlíně ti udělají 6x IUI za rok....zase to musí člověk brát tak,že my konkrétně to máme kousek, jsme tam hlavně spokojení ,to je důležité... :slight_smile: a jak říkáš, IVF je podstatně dražší....třeba se nás to týkat ani
nebude :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. mar 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys jé, tak to kamarádce moc přeju, to jsou dobré zprávy. Ono je právě více možností, jak to řešit. Někdo jí roky hormony na cukrovku a tak podobně a nebo jdeš na iui nebo na IVF. Já měla clostil a ten nezabral, nebo zabral jak jsem popisovala výše, že možná bude ovulace po 30DC. Ale jinak si budu píchat FSH jako stimulaci, ale ještě předtím mě v příštím cyklu čeká HP a průchodnost vejcovodů.
3. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moje teta žije v Římně a taky chodí na iui a teď půjde na IVF a tam je to hrozný. Nejen, že v Římně není jediná klinika (kvůli Vatikánu), ale ještě tam jeden hrazený pokus stojí 20 tisíc euro!!! ale mají taky 3 pokusy zdarma.
3. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - u nás také 6x za rok, myslím,že v Praze si můžeš vybrat kam budeš chodit ale mimo ní, je to dost omezené a nic s tím nenaděláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně,že jste tam spokojení,to je hodně důležité. Když ztratíš v Car důvěru je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by bylo super :slight_smile:
3. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 20tis euro :confused: .....
3. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - to je pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys jojo, půl milionu korun za jeden pokus a to to může vyjít třeba na 3. Ale to je až u těch pokusů nad rámec, nebo bez doporučení obvodního lékaře. Šílené
3. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja skusim vygooglit,ako je to s IUI tu v UK....
3. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys já jsem se předtím spletla - zvýšený prolaktin není známkou PCO. To je zvýšený LH hormon :grinning:. Tak doufám, že k PCO už nic dalšího nepřibude :grinning:. A ty půjdeš v UK, nebo v Čechách? asi podle cen, ne?
3. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Před IUI jsem měla TSH 1,83, takže ukázkový, FT4 mi ted neměřili s tím nemívám problémy. Je to dlouho, ale mě už to tak nepřijde, já si nějak na to zvykla, že to nejde nebo spíš se obrnila, nechci si tím nechat ovlivnit všechno, život mi kvůli tomu přece nekončí. Jinak já jen doplácela na Pregnyl 150,Kč, 6 pokusů je zdarma.
3. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, ja bych to neriskovala a urcite si pro nej dosla! samozrejme taky zalezi jak dlouho ho beres, ale proc riskovat, kdyz jsi po IUI....jestli bydlis daleko od kliniky, treba by to slo nejak dohodnout v lekarne...ze jim recept prineses pozdeji, nechas zalohu...
3. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aj sa mi to nezdalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nechcela som byt mudra :grinning:
IUI planujeme v juni...to budeme na Slovensku na dovolenke....len to musim dohodnut s lekarom :wink:
3. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys A lapaku ti dělali, jestli má průchodcné vejcovody. Nevím, jestli jsi to už nepsala, tak se ptám :slight_smile:.
3. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a kdy si mas udelat test - nebo se vzdycky chodi na krev?
3. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no ukazkovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som mala v novembri THS 3,39 a teraz 5,10 :angry: ....takze zhorsene.....a zleeeee :cry:
3. mar 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 na laparke som nebola :pensive: ...neak sa jej branim.....ale je v plane :wink:
3. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Hm a na co dr. čeká? Nám v CARu řekli, že pokud nebude TSH max 2,5, tak s námi nic dělat nebudou. Ta hodnota 5 pro život stačí, ale na těhu ne. Já jsem se laparce taky bránila, ale je fakt, že když by tam něco bylo, tak budeš zbytečně platit IUI, které nemůže vyjít.
3. mar 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ked nedorazi MS tak mam ist na krv a ultrazvuk do CARu az 22.3.!!!!! takze si robim doma test - tuto nedelu..popripade mozno zajdem do nejakeho labolatoria...uvidime...hlavne nech nedorazi MS!!!!
3. mar 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 neviem naco caka :angry:
riesil a liecil ma na vysoky prolaktin....ten klesol a zhorsilo sa TSH :frowning2: ....podla toho co pises,nemam sancu otehotniet s takym THS??? :confused: ....az ked klesne na tych 2,5 :rolling_eyes: ....no krasa :frowning2:
3. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Je to tabulkové číslo, klidně otěhotnět můžeš, jsou holky, které s tím otěhotněly, jen se snižuje šance a je vyšší procento potratu a vrozených vad. Nechtěla jsem tě vystrašit.
3. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A proč až 22.3. ? Mě řekli na krev hned, jak nedorazí MS....
3. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 laparke sa branim.....bola som u liecitelky (p.Kopacovej)....a ta mi povedala,ze mam krasnu maternicu....ciste vajickovody....ze mi neplechu robia hormony :wink:
a vyslovene mi zakazala laparku.....tak som zaklopala na endokrin. a naozaj mi robia galibu hormony :angry:
Lekar tvrdi,ze mi musi "usit kabat" z liekov na mieru....da ma do normy a otehotniem....len 3odberi v rozmedzi polroka su strata casu
3. mar 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 kazda klinika to ma zrejme inak...mozno vela pacientov..netusim, som tam nova...
3. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok