• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petula22 nie,nenastrasila si ma
Lekar mi povedal,ze ak otehotniem musim hned prist....urobi odber a nasadi lieky,aby som nepotratila.....cize o tom viem,len som to pochopila tak,ze ak je TSH vyzsie ako 2,5,tak je tehu nemozne :unamused:
3. mar 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Ono se nedá říct, že je nemožné, ale spíš nepravděpodobné, určitě se najde spousta holek, které otěhotněly i s vyšším TSH, podle mě to bude o tom, jak moc to ovlivňuje cyklus. Mě TSH lítá, léčím se 12 let a před rokem jsem se dostala na hodnotu 10 a neměla jsem problém s cyklem. Bude to hodně individuální. Asi opravdu půjde u tebe o to vychytat správné dávkování, proto tolik odběrů a až to bude OK, tak se zadaří. Možná ti nechce dát na štítnou kvůli tomu, že ona pak jakoby zlenivý, aspon tak to mám já. Jakmile mi přidají hormony, tak se mi to pak ještě zhorší. Ted se držím už dlouho na dobré hodnotě.
3. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 No, stejně, když půjdeš na krev až za měsíc, tak přece přijde o jeden cyklus, kdy se to může zkusit znovu... Teda čistě teoreticky, páč jsi těhu už ted :grinning:
3. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no, ked MS nepride..tak to je dobre znamenie, a mam prist 22.3. na tu krev a UTZ
a ked MS pride, tak sa to znova vsetko opakuje - 10den na UTZ a dalsie IUI...
nepridem teda o ziaden cyklus...
3. mar 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 To je mi jasné, ale co když MS nepřijde a ani nebudeš těhu? To mi není nějak jasné....
3. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no za tych cca 16rokov sa mi ani raz nestalo, ze by MS neprisla... to budem riesit asi az buduci tyzden podla / alebo // :wink:
3. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Joj, tak to jo, já mám ve vás zmatek, ty to máš vlastně v pohodě :grinning:
3. mar 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 nevadi, tiez som z nas vsetkych niekedy popletena...sme tu s rovnakym IUI problemom, ale kazda ma predsa len iny problem :grinning:
ale za tych 16 rokov by snad raz nemusela MS na par mesiacov dorazit :wink:
3. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ze mi nedal lieky mi odovodnil tym,ze podla sono je OK...a mam podla labaku hodnoty v norme....na hranici...a ze nechce zbytocne,vraj treti odber ukaze :unamused:
Ja nemam problem s cyklom...no zrovna dnes som pisala v inej teme s jednou kockou,ktora riesi problemy s cyklom....nema ovulku,vela spini....a ta ma TSH 5,14(ja 5,10).....aj fT4 mame rovnake,takze kazde telo je ine....a mozno skor,ci neskor by sa aj u mna prejavili problemy s cyklom.... :pensive:
3. mar 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to si aj ja hovorim......ze by mohla stratit cestu.....taaaa mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tiez je u mna presna jak hodinky....31dni a pride :angry: ....
3. mar 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys na druhej strane je dobre, ze mas pravidelny cyklus...to sa hodí :slight_smile:
ale jak hovoris, nech zbludi a nedorazi :wink:
3. mar 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no neviem si predstavit,ze by som este riesila aj cyklus..... :frowning2: ...roky rokuce ju mam presnu....ale na par mesiacov by sa mohla na mna vykaslat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOJO holky, s tím prolaktinem jsem to zmatlala :grinning:.
Jinak jsem zpátky od doktora a jsem 31DC, už 16 dní baštím proveru a já mám vpravo folik 21mm . Pregnyl mi pan doktor nepíchnul, prý už by to bylo tenhle měsíc moc hormonů a udělalo by to asi paseku. Takže dnes a zítra máme mít domácí snažení a už vím i další postup. Až to dostanu (počítám tak do 10 dnů od vysazení provery) tak jdu na HP, na 12DC průchodnost vejcovodů a na ten další cyklus už mi objednal injekce s hormonkama . Mám hroznou radost z toho vajíčka, i když to nedopadne je to veliký úspěch. I sliznice byla krásná 11cm, s tím jsem měla taky problémy. A taky mám radost, že teď alespoň 5 týdnů nebudu jíst žádné hormony, to si manža oddychne .
3. mar 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys hele ja teda nevim, ale to TSH je vysoke, kdyz ma hodnoty nad 10, to uz ti reknou, ale mam kamosku co i s 10tkou , 2x bez problemu otehotnela, je to individual
ja mela 4,56 a 6,12 pri 2 odberech a vzdy mi doktorka řekla, ze je to v poradku, ze to jsou noremni hodnoty
ono nizke TSH je taky spatne....takze si nevyberes....
3. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ani pri 6,12 ti lekarka nedala lieky??? :rolling_eyes: :confused:
mne povedal,ze je dolezity pomer TSH a fT4....takze zalezi ako porovna tieto dve hodnoty.... :wink: ,ale vsade citam,ze nad 5uz treba lieky,tak neviem :unamused:
3. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys ne vubec - mozna tedy ten pomer byl dobrej, imunologie uplne v poradku , a kdyz hodnotili vysledky hormonu dle krve, tak rikala, ze jedine co z toho je videt, ze to, ze ta ovulace tam proste neni, ze mam prubeh proste stejny jak 2DC, tak 13DC, zadne rozdily hodnot.....tak nevim, zatim cekam , jak budeme postupovat u te dalsi stimulace a jestli zabere, aby mohlo byt IUI
3. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle takze cyklus bez ovulky :frowning2: ....
Nemerias BT????lebo ta ti presne ukaze,ako funguje tvoje telo....lekari su tabulkovy,ak nemas ovulaciu na 14DC,tak uz je to chyba....uz ovulka nebude....ale to je blbost,poznam kocky,co otehotneli aj z ovulacie na 40-ci 50DC
3. mar 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, tak já mám taky PCO, clostil na mě vůbec nezabíral, zabrali až injekce, ale trvalo asi 2 měsíce, než sme došli na správné dávkování, které mně vyhovuje. Buď nebylo nic, nebo zas až moc :angry: no a teď sem měla jen dva folikuly, dr., říkala, že před tím to bylo lepší.........no a stačilo :grinning: :grinning: :grinning: Bez utrogestanu sem MS nedostal klidně i dva měsíce :angry:
3. mar 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 @marlenee
Holky dneska budete testovat ? Dejte nám vědět, jak ty // vypadají :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
Jinak přeji všem krásné dobré ráno !
4. mar 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
huráááá páááteček :dizzy_face:
@kamcatkakoc - budeš o víkendu testit nebo počkáš až na krev ? A jak dnes je mě pobolívá podbříšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mě mrcha dožene :angry:
4. mar 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mam dilema. Nevim, jestli se mam znervoznovat, dneska jsem 5 den po IUI a rano jsem spinila :astonished: , nevim, jestli ted, ale rano to bylo docela znat. Jemne, ale bylo to videt. Doktorka mi rikala, ze muzu spinit malinko hned po tom vykonu, ale to nic.
Rano probehl sexik, tak nevim. A navic me tlaci bricho... Nevim, jak to popsat, neni to bolest, ani pichani, nic, jen takovy tlak. Je to normalni? Porad si rikam, jestli me tam tou trubickou nejak neposmejdila...
4. mar 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - a čím stimuluješ? moje vaječníky se clostilu vysmáli :grinning: takže jsem reagovala až na onjekce fostimonu :wink:
4. mar 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ahoooj, no testit budu určitě...chtěla bych vydržet do neděle...tak uvidíme... :slight_smile: No mě bolelo břicho včera,ale tak celé,ne jenom podbříšek, tam mě jenom sem tam pichne...dneska taky tak, ale mrcha nikde :sweat_smile: zatím !!!
4. mar 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - je to kožné,že je to z toho sexíku, ale přesně ti neřeknu a mě taky kol5-6 dne tlačilo břicho, ale každá reagujeme jinak :unamused: hlavně se nestresuj, asi to moc nejde, já vím :frowning2:
4. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii nemůže to být uhnízďování miminka? u toho dost holek špiní :wink:
4. mar 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - musíme té mrše utéct,byla by to paráda kdyby to vyšlo hnedka na poprvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já dnes píšu jako prase omlouvám se :sweat_smile:
4. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 snazim se nestresovat, uz jsem z toho tak otupela, ze by mi spis prislo divny, kdyby to vyslo. Jinak taky me napadlo, ze to muze byt sexikem, ale my ted sexukujeme kazdicky den, vecer, no proste porad a az dneska rano to spineni... tak jsem z toho zmatena, nerada bych nejake komplikace a manzovi to ani rikat nebudu, ten by zase hned silel...
4. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 snazim se nestresovat, uz jsem z toho tak otupela, ze by mi spis prislo divny, kdyby to vyslo. Jinak taky me napadlo, ze to muze byt sexikem, ale my ted sexukujeme kazdicky den, vecer, no proste porad a az dneska rano to spineni... tak jsem z toho zmatena, nerada bych nejake komplikace a manzovi to ani rikat nebudu, ten by zase hned silel...
4. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no vidis to, to me nenapadlo. i kdyz u prvniho tehotenstvi jsem nespinila vubec. no nic, kazde je jine... i kdyz neni 5. den jeste brzy na uhnizdovani? Kez by to bylo ono.
4. mar 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii ahoj ja som tiez mala toto spinenie a tiez po sexe. :unamused: ale daktore baby pisu ze to spinenie je sposobene uhniezdovanim. no u mna to uhniezdovanie nebolo spinila som tak 4 dni :angry:
4. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok