• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@hanka99 Kdyby tak šlo zavřít před tou mrchou dveře :grinning: Tak si dáme vědět, jak jsme testovali :dizzy_face:
4. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo super já bych se pořádně zabednila :wink: já ti vůbec nevím kdy budu testit nějak se mi do toho ještě nechce,hlavně mám dnes 28DC a mrcha chodí kol 30DC ale zase jsem 10 dní po IUI já asi počkám až do úterka a když mrcha nepřijde testnu :wink:
4. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - takže když jsem nešpinila,tak se nic nehnízdí? nebo je to u každé jinak :confused:
4. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 no ja neviem ako to je .len viem ze daktore baby spinili a vtedy sa uhniezdovalo. ja v stredu idem do caru a sa na to spytam ohladom toho spinenia.nikdy som to nemala ci to v mojom pripade nesposobil utros
4. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak toto je nepochopitelne a podla mna vymyslene.
kolegyna mi vravela ze jedna baba bola tehu a vobec o tom nevedela.
zacala priberat do brucha a to si myslela ze ma velky problem zo stitnou zlazou preto tak pribrala.
a jedneho dna isla normalne do prace rano a zacala krvacat tak sla do nemocnice a tam ju rovno aj odrodili.
to nieje mozne.nic necitila??? podla je to sprostost
4. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No já mám jít v úterý už na krev, tak chci vědět dopředu,jak jsem dopadla....ale mrcha by měla přijít 9.nebo 10.protože únor byl krátký měsíc...já mám cyklus 29-31 dnů :unamused: Takže je mi teď divné,že mě pobolívá bříško...buď přijde ta mrcha dřív nebo něco jiného :sweat_smile: ale pšššt,ať nic nezakřiknu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - já mám taky utrouš, no uvidádíme :wink:
4. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - přesně hlavně to nezakřiknout :zipper_mouth: budeme si alespoň držet palce :dizzy_face: :wink:

@petuska123 - fakt :confused: :fearful: podle mě je to taky blbost :confused: musela přeci cítit pohyby :sweat_smile:
4. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii když vezmeš, že normálně je uhnízďování 5-9 DPO a u IUI je to zkrácené o cestu k vajíčku, tak by to časově odpovídalo :wink:
4. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ BABULKY, KOUKÁM, ŽE NIKOMU SE DO TESTOVÁNÍ NECHCE, ALE ADEPTEK JE TU DOST :grinning: . DRŽÍM PALEČKY AT TO VYJDE. HOLKY, JÁ MĚLA VČERA DEN, BYLA JSEM NAKUPOVAT A DNES RÁNO JSEM ZJISTILA, ŽE NEMÁM PENĚŽENKU.TAK JSEM DO TESCA VOLALA A PENĚŽENKA TAM JE, NAŠTĚSTÍ JSEM TAM MĚLA ASI 30 KČ, KTERÉ TAM I ZŮSTALY,ALE MĚLA JSEM U TOHO TESCO POUKÁZKY, CO DOSTÁVÁME JAKO ODMĚNY V PRÁCI A TY JSOU FUČ, TAKŽE PARÁDA :confounded: .
4. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
....sa mi vidi,ze tu bude coskoro kopeeeec // :wink: ...kolko Vas je tesne po IUI? :pensive:
Inak je to Vase prve IUI??? popiste mi,ako to prebieha?...aj ste po zakroku museli chvilku lezat? :pensive:
Moc otazok...ja viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,len som zvedava,co ma caka :pensive:
4. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Hani, nebolí tě po tom Utroši prsa? Nevím, jestli jsem se už neptala :wink: . Mě pořád hrozně bolí :confounded:
4. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii kludne to mohlo byt uhniezdovanie :wink: ....5den po IUI je idealny :dizzy_face:
4. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - děkujeme :dizzy_face: tý vado to jsi měla fakt štěstí, peníze jsou důležité ale jestli tam nosíš doklady, to by bylo hodně běhání.
4. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Ahoj, já byla 28.2. a bylo první. Byla to rychlovka až mě to překvapilo. Nejdřív byl objednaný manžel na odběr spermií, pak já. Šli jsme do ordinace, svlékla jsem se , dali mi zkontrolovat nálepku na spermiích, že jsou manžela, zavedli mi je a pak jsem asi 5 minut ležela a dostala pokyny, co dál. Ten zákrok nebolí, jen je to nepříjemné a kdyby to trvalo délé, tak už by mi to vadilo.
4. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - jen bradavky mám citlivé ,jinak nic :unamused: mě zase cca 6 dní bolí stašně v kříži až do stran je to šílený,myslela jsem,že to jsou ledviny, po těch hormonech.
4. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No právě, já měla hrůzu, co budu dělat, mám docela časově náročnou práci a nevím, kdy bych to vyřizovala. OP, pojišťovna atd.
4. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tiez je to podla mna blbost :confounded: ...ako zena nemoze vediet,ze je tehotna???az ked rodi :sunglasses:
Mam susedu,rozisla sa s priatelom....a zistila,ze je tehotna.....nikomu nic nepovedala....pribrala,no minimalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chodila do prace,byvala u rodicov a ani im nic nepovedala :sunglasses: ....az mala bolesti a otec ju viezol do nemocnice,ze asi slepe crevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a ona rodila.....SOK pre vsetkych :grinning:
4. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test
verry - 21.2 IUI
kamcatkakoc - 22.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI
petrala - 24.2 IUI
petula22 - 28.2. IUI
ivavec - 2IUI neúspěšné čekám na MS a pak 3IUI
petuska123- 9.2. 1IUI-neuspesne ide sa do 2 IUI stimulujem
uzlicek123- 18.2.IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
4. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 takze nic tragicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a este,ked to neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - první IUI,9dní jsem si píchala Fostimon a 12DC kontrola folíků a nebyl žádný velký, takže jsme byli pozváni na 17DC na info kůli IVF, mudr 17DC udělal ještě radši kontrolu UTZ a byl tam folík bojovník 20mm píchli mi pregnyl a 18DC bylo IUI.
Po zákroku jsem 15min ležela v klidu a pak šla rovnou do práce
4. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 fajna tabulecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takze marlenne dnes testuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - já si přečetla jen část a hnedka ti poslala tabulku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem to četla ještě jednou a ty jsi chtěla trošku něco jiného :wink: to jsem ti taky napsala :slight_smile:
4. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test
uzlicek123- 18.2.IUI
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test
verry - 21.2 IUI
kamcatkakoc - 22.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI
petrala - 24.2 IUI
petula22 - 28.2. IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
Jsem to trochu upravila,aby to bylo chronologicky :slight_smile:.
ivavec - 2IUI neúspěšné čekám na MS a pak 3IUI
petuska123- 9.2. 1IUI-neuspesne ide sa do 2 IUI stimulujem
4. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys
@leeena_4 tak se nechape prekvapit, kez by prijemne :slight_smile:
nechci na to myslet, ale nejak to nejde :slight_smile: ale nehrotim to a to je dobre. uz si planuju dovcu na dny, kdy bychom pripadne sli na dalsi iui...
4. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - šikulka :dizzy_face:
4. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 super,ze lekar este skontroloval,co sa deje.....a dal tomu vajku sancu :dizzy_face:
takze,ak je dominantny folik....tak sa VZDY pichne pregnyl a den po pichnuti je IUI???dobre tomu rozumiem :pensive:

My to budeme mat komplikovane....priletime domov neak tesne pred mojou ovulaciou :sweat_smile: ....pojdeme na UTZ....a lekar rozhodne,kedy IUI.... :dizzy_face:
4. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja vim, ze kazdy to ma jiny, ja pri prvnim tehotenstvi taky nespinila, nic... necekala jsem to a byla jsem tehotna. noc nic... nechame se prekvapit, ted to stejne nevykoumam...
a vim, ze spinit muzu i kvuli konizaci, byla jsem v prosinci a doktorka co mi delal iui me na to upozornila, ale prave mluvila o prvnim dni a ne o patem, ni nic...
4. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja vim, ze kazdy to ma jiny, ja pri prvnim tehotenstvi taky nespinila, nic... necekala jsem to a byla jsem tehotna. noc nic... nechame se prekvapit, ted to stejne nevykoumam...
a vim, ze spinit muzu i kvuli konizaci, byla jsem v prosinci a doktorka co mi delal iui me na to upozornila, ale prave mluvila o prvnim dni a ne o patem, ni nic...
jaka je tady v diskuzi uspesnost IUI, pocita to nekdo? :slight_smile:
@mollys - většinou ano, pomáhá to prasknutí folíku a uvolnění vajíčka, myslím :slight_smile: To mi povídej měla jsem šok on taky už jsem v IUI nedoufala a připravovala se na dubnové IVF
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok