• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zzzzuuuuzzzziiii dobrý postup,plánovat budoucnost pomáhá. Stejně bychom nic nevymyslely :wink:
4. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - v tabulce máme jednu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těhulku z IUI
4. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Pregnyl se píchá proto, aby se ovulace vlastně vyvolala, já si ho píchla v sobotu večer a na iUI jsem šla až v pondělí, mělo by to být do 36 hodin. U mě se to asi prošvihlo, protože jsem ovulku cítila už v pátek, tak jsem to jistili :sweat_smile:
4. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - tak ovu je valstně uvolnění vája z folíku ne
4. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já v tom mám hokej snažíme se 17 měsíců a já o tom vím úplné prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@petula22 - třeba ne,ale ty jsi o tom přesvědčená co :confused: budud držet palce :wink:
4. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 To jsem ráda,že nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě tak šíleně bolí záda,že kolikrát nemůžu ani usedět v práci a musím se jít projít.... :fearful: ty hormony jsou ale potvůrky !
4. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99
@kamcatkakoc nejhorší je, že člověk netuší, co je příznak těhotenství, co příznak mrchy a co vedlejší účinky píchaných hormonů, co?
4. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 nebolo to neskoro???myslim IUI po injekcii? :pensive:
Som myslela,ze jeden den sa pichne pregnyl a druhy den je IUI....ozaj a pre samotnym zakrokom robia este IUI....ci tam vajko je,ci uz putuje??? :pensive:
4. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tebe taky :confused: jsem taky ráda,že nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: přesně jak popisuješ taky se musím zvednou a jít se projít strašný a přitom piju jak zavalenej horník :slight_smile: No uvidíme co se z toho nakonec vyklube a jesli to bylo to pravé kinder vájíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - přesně :wink:
4. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys to by mě taky zajímalo, jestli před samotným iui dělají utz
4. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no právě....po každé,když jdu na wc,tak s hrůzou,jestli ta mrcha už nedorazila :angry: Záda mě bolívají při MS,ale až když ji mám !!! Tělo dostává zabrat :slight_smile:
4. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ... :grinning:
Ja som tiez zo zaciatku nic nevedela....no po roku neuspechu som citala a citala,a googlila :grinning: ...a teraz sa lekarom "kafrem" do remesla :grinning:
Mne velmi pomohlo meranie BT....raz ma lekar vystrasil,ze neovulujem.... :angry: na 14DC nebol ziadny folik....tak som zacala merat a ovulka bola az na 23DC.... :confused: ,ale bola :slight_smile:
4. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pěkňučké !!!!! ...............kinder vajíčko:slight_smile:
@mollys - mě mudr v den IUI ještě kontroloval UTZ a povídá, hmmm tak to vypadá,že je tam, ale co tam viděl nevím :sweat_smile:
@kamcatkakoc mě jednou taky bolely záda v kříži několik dní a holky mi říkaly, že to může být těhu-příznak, ale u mě teda nebyl :grinning:. Může to být téměř cokoliv
@hanka99 Jasně akvůli tomu se dává ten Pregnyl, aby prasknul. :wink:

@mollys Ono to bylo vůbec celé pozdě, já byla ve čtvrtek na UZ a byl tam folikul 20 mm a na IUI mě objednali až na pondělí, mě to přišlo pozdě, páč při tété velikosti už praskají. No a v pátek jsem pěkně cítila vaječník, mě vždy bolí břicho, když je ovulace. Ale stejně jsem si v sobotu Pregnyl píchla, co kdyby.. V pondělí jsem to pak dr. říkala a on, že už to na UZ nepozná, tak mi ani UZ nedělal, ale spíš to bylo kvůli tomu, že tam byl hrozný frmol...
4. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - tak uvidíš, moc bych ti to přála, čekáš už tak dlouho,je to nespravedlivé kdejaká ,,čuchta,, otěhotní i z toho když vidí v sámošce trenky /čistý :grinning:/ a my co by jsme si to tak přály tak nic :frowning2:
4. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...ja to mam zajtra dostat, takze dnes sa kazdu chvilku kontrolujem jak blbec :confounded:
picha ma brusko tak ako obvykle pred MS a uz cosi slabulilinkko ruzove tam je :frowning2: takze mozno ten test v nedelu ani nestiham... ale ktovie, mozno je to vsetko uuuplne inak...uvidime uvidime uvidime....alebo neuvidime :slight_smile:
musim byt zatial optimista, este je to ok
pekny dnik prajem!
4. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - držím moc palce a posílám ti něco na zahnání mrchy a vám všem také :dizzy_face:
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
:wink:
4. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hej to poznam to kontrolovanie..na nervy
4. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem, urobila si na nu velke Bu Bu Bu :grinning:
a to kinder vajíčko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
petuska123 som jak schizofrenicka :sweat_smile:
4. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - ale nejsi, když se přiblíží den MS všechny běháme :wink:
4. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 alebo sme vsechny schizo :wink: zartujem :dizzy_face:
4. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - já se hlásím dobrovolně ,jsem schizouš :grinning:
4. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - proč nemůžou být těhu opříznaky u každého snejné a přesně dané co má který den začít bolet :unamused: to by byla paráda, ale takle jsem z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 to by byla krása, fakt :dizzy_face: ale zase by to nebyl takový adrenalin :wink:
4. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - ti prdím na adrenalin :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 adrenalin este len pride...ved testovanie a tie cca 3 minuty cakania na vysledok...to by mala byt samostatna disciplina :grinning: a to v kazdom veku zivota zeny... take 16rocne to asi tiez maju jak riadny adrenalin ked cakaju / :slight_smile:
4. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to by měla a body by měl dostat každý, kdo nedostane infarkt :grinning: :grinning: :grinning:. Jojo, taky jsem se v 16 párkrát klepala, aby tam ty // nebyly :grinning:
@hanka99 :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok