• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 - myslím,že toho adrenalinu ještě bude až nám z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ...snad si tie rybicky nasli to putujuce vajko presne vcas :wink:
Ja tiez poznam ovulku,mam dost napate brusko....a taku divnu bolest...pri ktorej mam az pocit na zvracanie :angry: ...a sex v ten den je tiez utrpenie,no ale,co neurobis pre mimi :wink:
@hanka99 tie rovnake priznaky...hmmmm to by bolo fajn :slight_smile: ...i ked ja vzdy pred mrchou mavam vsetky tehu-priznaky....a este z toho tehu nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Dík moc, já s tím nějak moc nepočítám. Myslím, že bude problém ve vajíčku, že má moc tvrdý obal a spermijky se do něj nedostanou... Nejhorší je, že tohle jen tak nezjištují až po nepovedém IVF
4. mar 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Já to mám jako když mám zaražené prdíky :grinning:
4. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ale tak u IVF by tohle nemusel být problém, když si objednáte to, jak píchnou spermii přímo do vajíčka :wink: A proč myslíš, že je to tímhle?
4. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to aj take nieco existuje??? :confused: ....a spermio mate ok?
4. mar 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Skoro 4 roky nic, jsme oba v pořádku, laparka taky OK, tak někde to být musí. To napíchnutí si taky pěkně zaplatíš, není to v ceně...

@mollys Spermio Ok, taky ted dr. manžela chválil :dizzy_face: . Exituje, ale nezjištují to...
4. mar 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 já vím, že není, ale stojí to kolem dvou tisíc a já bych do toho určitě šla, poud půjdeme na IVF i bez podezření. Ale chápu tvoje pocity, taky bych si to ve tvé situaci asi myslela. Je blbý, že to vyšetření dělají až po neúspěšném IVF, když mohlo být neúspěšné kvůli tomu, viď...
4. mar 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To víš, že to může být cokoliv, ale každé píchnutí či bolest pro mě znamená případně těhu :dizzy_face:
A to asi pro každou tady z nás :slight_smile:
4. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena No právě, my jsme s manželem dohodli, že to první IVF kdyžtak zkusíme bez napíchnutí, abychom věděli,když se nic neoplodní, tak je to jasné a jako pokus ti to ani nepočítají, mě jde o to abych věděla na čem jsme a ne že z nás chtějí jen tahat peníze...
4. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc To jo, já kdybych to měla brát podle bolesti prsou, tak jsem 100 pro těhu :slight_smile:
4. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc jojo, naprosto chápu, taky to tak budu mít, jen jsem se vás snažila nějak uklidnit :wink:
@petula22 To je dobrý způsob, když se to nepočítá jako pokus :wink:
4. mar 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jako pokus se to počítá jen, když dojde k ET a když máš zamražené embrya, tak se to pořád počítá do toho jednoho pokusu.
4. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to je na tom pozitivní, to je fajn :slight_smile: Ale i tak je ta stimulka záhul pro tělo. Někdy neexistuje ideální řešení
4. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Proto uvažujeme o zamražení, je to teda pálka, ale pak už nemusíš znovu podstupovat stimulku.
4. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - když nemáš mrazáčky, neplatí se to celé znovu ??? potom by to zamražení vyšlo levněji v Gestu je to kol3000 na celou várku.
4. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to je velká výhoda :wink:
4. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: stíhačko :grinning:
4. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - dělám si srandu :wink:
4. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 však se tlemím :wink: :grinning:
4. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, idem z prace ... pekny vikend Vam prajem!!!!!!
poviem vam, sa citim a uz pomalicky aj vidim MS.... :frowning2:¨
no nic, vikend prezradi viac
drzte sa vsetky baby!
paaaaaaaa :dizzy_face:
4. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Pokud nedojde k transferu, tak se to nepočítá. TZn. podstupíš stimulaci, odeberou ti vajíčka a oplodní, pak volají, jestli máš na transfét přijet, když se embryjka nepovedou, tak nic a neplatí to jako pokus. Samozřejmě, že si musíš pak znovu zaplatit léky, to jo.
4. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 No teda, nekončíš nějak brzy ? :wink: Já jsem do 5....
4. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - hezký víkend mějse a držím palce :wink:
4. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 koncim dnes skor, to ano...ideme kuk na pozemek :wink:
@hanka99 kujeeem, ty taky, hooj
4. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - jasný, já myslela,když nemáš žádné v mrazáčku a IVF se nepovede,tak musíš vše platit znovu ne :confused:
4. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Tak to už berou jako další pokus... Prostě to stojí za prd a musí se podačit ted :grinning:
4. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok