• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@petula22 - no to mi povídej a nebo alespoň na druhý pokus :dizzy_face:
4. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Jasně, dáme jim šanci ještě jednou :grinning:
4. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - no já celkem 3x :grinning: nebo 4x uvidíme co snesou moje nervy
4. mar 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky přeju krásný slunečný víkend a těm co si budeme dělat testíky, hodně štěstíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: na ty // :dizzy_face:
4. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se loučím,
hezký víkend a držím palce
4. mar 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, doufám, že sem během víkendu dáte info, je to povinné :grinning: . Tak hezký víkend.
4. mar 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys problem je, ze nemam vlastne ms aniz bych sla na vyvolavacku, nebo ano ale kdovi za jak dlouho dorazi sama, BT jsem merila na zacatku a po 3 mesicich Mudr zkonstatovala, ze zadna ovulace dle teploty neprobiha
takze zacal Clostik, nejdriv 1 tabletka , na konci to uz v CAR mi dali 3 denne a samo vubec zadna reakce, takze ted bude neco jineho, silnejsiho - uvidim
4. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 no u me Clostik vebuc zadna reakce, takze jsem ted zvedava na ty silnejsi injekce
4. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky, tak jak je?? já začla dnes špinit, takže nic mooc. Asi ta mrška přijdee :unamused:
4. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Přibíráte nové členy ? :grinning: Jsem z ČB a na IUI půjdu snad koncem března............ Jestli nechcete být rušeny, pochopím to.... :slight_smile:
4. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaluka Ahoj :slight_smile: určitě přibíráme nové snažilky :wink: a myslím si,že určitě nikoho nerušíš....tak nám o sobě něco pověz....o pár stránek zpět je tabulka, která z nás má za sebou IUI a kolikáté,tak se mrkni. Přeji hezký večer :slight_smile:
4. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle fuuuuuuuuha 3 tablety clostylu a nic :confused: ....to uz je sila :frowning2:
...v CARe vedia,co robia.....nech injekcie zaberu :wink:
4. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys no jo tak uvidime , zacatkem dubna budu zacinat
4. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Tak díky,zkusím se zapojit......... :slight_smile: Já už teda dítě mám - 3 letou holčičku. Ale teď se snažíme jak blázni a stále nic... V caru mi zjistili vysoký prolaktin, ten už je snad pryč a teď čekám na své první IUI. Vy co to máte už za sebou - jaký to bylo ? A co úspěšnost ? Prý nemám čekat zázraky........ Ale co si budem povídat - člověk se upíná na všechno........
4. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem koukla na tabulku - vy jste všechny chviličku po zákroku ? Ty jo, tak moc držim palce holky... :slight_smile:
4. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaluka Dobré ránko ! Oni sice říkají,že zázraky se nemají čekat od IUI, ale já dnes ráno našla // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sice ta druhá je takový malý duch, ale jde krásně vidět, pokud se mi to podaří vyfotit, tak to sem dám.....

Holky strašně se bojím,že to může být těma hormonama....ale zítra testnu znova a pokud bude duch trochu silnější, tak by to snad mělo být na dobré cestě, že jO?
5. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Ahoj,a kolikaty den po iui se ti obevily / / ? me minuli mesic 12 den a 13 dnen po iui jsem take mela dve....tak jsem sla na krev a stesti se hned rosplinulo jako bublina:frowning2: bylo to negativni....

Ale drzim palce at to soli a je to pozitivni!!!!!!!
5. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala Raduju se s manžílkem jen tak malinko,protože vím,že to ještě nic neznamená.....jsem 11.den po IUI.

To se tak blbě fotí !!! Ale duch tam je, když ho viděl i můj....nevymyslela jsem si ho !
5. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc 11 den je jeste brzo.....Carku vidim na fotce?:slight_smile:)))
otestuj opravdu az 14 den po iui v tu dobu uz vysledek neovlivni hormony....
5. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem to nemohla vydržet...a 14.den už jdu k doktorovi na krev, takže zkusím testnout ještě zítra a pak se uvidí... :dizzy_face:
5. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc kolikate to je tve iui ?
5. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaluka ahoj....aj my sa snazime jak blazni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nic :angry: ,tiez mi bol zisteny trojnasobne zvyseny prolaktin :cry:
Co ti nan dali???mne Norprolac :wink:
5. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc no ciarka je krasna :dizzy_face: ...tak nech silnie.... :dizzy_face:
Blahozelat este nebudem....len drzim palce :wink: ...nerobila si test uz predtym???je mozne,ze to je ciarka s pregnylu.... :pensive:
5. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys No ještě to nic neznamená, to vím....ale i přesto si trošičku myslím a doufám,že by to mohlo vyjít :slight_smile:
Toto je můj první test a je to vlastně 13.den po injekci Pregnylu....navíc je to první IUI,takže vůbec nemám s čím porovnávat....útěchou je mi to,že už v úterý jdu na krev,tak už budeme vědět, co a jak.....ale víš co, kolikrát už jsem si dříve dělala testy,když jsme se s manželem snažili sami a NIKDY jsem // neměla ! Tak musíme jen doufat a čekat.....
5. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ja ti moc drzim palce,nech to nieje s pregnylu :wink: :dizzy_face:
len viem,ze pregnyl sa drzi dlho v tele a robi falosnych duchoov :frowning2: ...kamoska tak po IUI testovala denne....mala silnu ciarku,ktora jej postupne bledla a tusim na 13den po IUI zacala tmavnut....a je tehotnaaaa :dizzy_face:
5. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Děkuji.... :slight_smile: ...snad to bude něco jiného než Pregnyl :wink: Uvidíme....v úterý to jistí odběr krve!
5. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - myslím,že ti mohu blahopřát já tam toho ducha vidím a v pondělí budeš mít dálnici :slight_smile: určitě jsi těhu a pregnyl na to nemá vliv

Já dnes našla tmavě hnědý výtok bolí břicho takže se MS spouští no a na testu jen / :cry:
5. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Děkuji :slight_smile: kéž by jsi měla pravdu ! Běhá mi úplně mráz po zádech....snažím se pořád myslet i na to, že to nemusí být pravda.....ale doufám,že to pravda je :dizzy_face:
To mě mrzí, že tě mrcha zase navtíví, ale třeba ještě není nic ztraceno :slight_smile:
5. mar 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - test nelže !jsem moc zklamaná a vůbec se mi nechce nic dělat a představa ,že tohle vše podstupuji znova mě děsí
5. mar 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - ale za tebe jsem moc ráda konečně někdo to tady prolomí :slight_smile:
5. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok