• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee Ach jo....proč je to tak těžké :unamused: tak moc si to každá z nás přeje....Musíme věřit, že tento rok bude z každé z nás těhulka :dizzy_face:

První kdo to prolomil byla clloi :sweat_smile:
5. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jsem z toho jelen teď jsem volala do Pronatalu jestli mám vysadit Utrogest a tam mi řekli,že pokud mám jen hnědý výtok tak ho mám brát dál a test si udělat v termínu kdy mi bylo sděleno (11.3) no pokud začnu krvácet tak ho mám vysadit
5. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee No vidiš to !!! :fearful: Já jsem ti říkala, že ještě není nic ztraceno ! A když to tak vezmeš, tak i kdybys krvácela, tak pořád není nic ztraceno..jsou přece případy,kdy žena má MS a přesto je těhotná ! Myslím si, že by to chtělo odběr krve, co ty na to?
5. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moje zlaté :wink: poraďte mi - když si udělám i zítra a pozítří test a čárka bude trošku silnější a výraznější :fearful: i přesto by to mohl zavinit ten hnusný Pregnyl? :dizzy_face:
5. mar 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ja mysli ze jeste zitra muze mit na test vliv Pregnyl ,az 14 den uz ne....drzim palce !!!
5. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc jaám mam za sebou uz 3 x IUi neuspesne a take jsem to mela tak s carkama na testu....proto ted uz po ctvrtem iui nestovat driv jako 14 den po IUi nebudu!!Je to pak velke zklamani
5. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala To ti věřím,že tomu už nevěříš....ale já to prostě nevydržela.... :sweat_smile: Zítra testnu znova a uvidíme....úterý už je blízko,to budeme vědět 100%!
5. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc urcite drzim palce at tam jsou porad a stale // :slight_smile:
5. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - pregnylová čárka to nebude já měla od 11 dne na testu bílo.
Pokud můžu radit netsresuj se je víkend podnikni něco hezkého a uvidíš,že zítra bude silnější :slight_smile:

V mém Caru test mi test z krve po IUI neudělají.Prostě si 3 týdny po udělat test a basta a pak buďte psychycky v pohodě :slight_smile:
5. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc nestresuj sa...... :wink: a ver,ze pregnyl je fuc :dizzy_face:

@marlenee ono zalezi aj kolko jednotiek pregnylu pichli :wink: ....s hnedym spinenim si hlavu netrap :wink: ....pokial nekrvacas je nadej :dizzy_face: a velka
5. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - zatím krev né,ale já MS mám slabou den špinění pak den nic a třebe až třetí den krev
ale přece 15 den po IUI by na testu musela být alespoŇ slaboučká čárečka
a taky nevím co mi udělá MS po hormonech nevím vůbec nic a to mě štve :unamused:
5. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee juuuuj som pozabudla,ze si uz 15den po IUI :pensive: ,tak tto uz by ozaj na teste nieco muselo byt :cry:
Mavas problem s cyklom,ovulaciou????ci preco IUI???sorry,ak sa pytam
Ja som tu nova a nad IUI zatial len premyslame :wink:
5. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - nízká sliznice a pomalé spermie.Píchala jsem si Menopur
5. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, no ja som testnut nemusela, vcera dorazila MS a som z toho smutna. Takze v pondelok sa chsytam zasa do centra a uvidime,ci pojdeme ihned na 3 IUI. Ked si predstavim vsetko to absolvovat odznova. Baby ako na vas psobi clostilbegyt.....mne sposobuje hrozne vykyvy nalad.
5. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc drzim palce, nech to vsetko vyjde. Inac ja som sa pokusila testnut uz 10 dni po pregnyle a nebola tam druha ciarka. Myslim,ze tvoju druhu ciarku nesposobil Pregnyl, ale to co rastie v tebe :wink:
5. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 - ty už půjdeš na 3 IUI no mě nejspíš čeká 2 a když si představím ,že to mám celé prožít znovu mám z toho husí kůži.
Já si píchala Menopur a výkyvy nálad byly pořád byla jsem hrozně přecitlivělá.
Brala jsi utrogest?A jakou máš MS krev?Já mám zatím takový tmavě hnědý špinění krev zatím né a jsem 31 DC
normálně mívám MS mezi 28 - 33 DC.Zatím urogest pořád beru,ale zítra už nejspíš vysadím a pak se mi možná spustí krev co myslíš?
5. mar 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee na sliznicu je dobra alchemilka a obklady horucim bielym vinkom :wink:
So spermiami je to uz horsie,ale vsak IUI im urychli cestu :wink:
5. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 mrzi ma to :frowning2:
uspesnost IUI asi nieje prilis velka,ci??? :unamused:
Mna clostyl kedysi strasne vysusil....inak nepomohol k nicomu,vajka su aj bez neho :wink:
5. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys - díky ta tipy alchymelka je kondryhel ,že ?
5. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee :slight_smile: JO....som zabudla,ze si ceska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Moc držim palce,aby to tak bylo.... :slight_smile:
5. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Já na ten prolaktin brala Medocriptine...Ale teď jsem vysadila, páč ho mám zase nízký...Tak půjdu při MS na krev, co to udělalo.... A ty ho máš vysoký pořád ? Je to svinstvo.... :frowning2:
5. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ja neberiem ziadne lieky. Vo stvrtok som tiez spinila ,ale lem trosku a vcera sa to poobede spustilo.
5. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc pokud bude čárka trošku sílit, tak to určitě není pregnyl.....alespoň z mých zkušeností :wink: já zkoušela testit 9 den po IUI a 11den po pregnylu a čárka nebyla. A 11 den po IUI tam byli // :grinning: tak to chce klid, uvidíš v pondělí, ale myslím, že to bude dobré.
@marlenee neztrácej naději, každé se čárka nemusí ukázat tak brzo, někdo má // klidně až 3 dny po vynechání MS a někdo třeba vůbec a přitom je to těhotenství, To se stalo mojí známé, testy negativní a byla ve 3. měsíci, zjistil to až gyndař, kam šla, na preventivku. No vůbec mu to nevěřila :grinning: :grinning: :grinning: hnědý výtok je ještě dobré, nemělo by se to rozjet :angry: tak držím palce :wink:
5. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi -- nene naděje je v trapu už se to rozjíždí už začíná krev :frowning2: :frowning2: fňuk :frowning2: :cry:
5. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To je mi líto.................. :frowning2:
5. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to mě moc mrzí, ale neboj, určitě to vyjde, musíš tomu věřit, já vím, že se to lehce řekne ale hůře dělá, ale ono to vyjde a budete se brzo radovat. Tak s úsměvem do dalšího pokusu, ať máte veselé miminko :wink: :slight_smile:
5. mar 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
@kamcatkakoc - gratulujůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jen potichu abych tu druhou čárku nevyplašila :zipper_mouth:
@uzlicek123 - to je mi líto,3 je šťastné číslo takže do třetice všeho dodrého ti pŕeji hodně štéstí :dizzy_face:
@marlenee - stále držím palce
@mollys - úspěśnost IUI je cca 10% vím nic moc ale be něj je u mé úspěšnost 0 takže 10% je pro mě dost velké číslo :dizzy_face:
@clloi - jak se cítíš těhulinko ???

Jinak já zatím ani netestila ani nepřišla mrcha,podbříšek trošku pobolívá sem tam tam píchne :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme :wink:
5. mar 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee :cry: :cry: :cry: potvora jedna zatracená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok