• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@hanka99 tak umě bylo 10% taky velké číslo, bez IUI sme se mohli stavět i na hlavu. Kdybych to věděla tak sem se nemusela 10 let cpat antikoncepcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím je mně dobře, v pondělí mám kontrolní UTZ, tak doufám, že bude vše OK, přeci jen po té revizi před 3 měsíci mám trochu větší strach. Tehdá sem taky šla s nadšením na UTZ...a bylo to na prd :frowning2: ale musím věřít, že tentokrát bude vše v pořádku a my si konečně po těch letech pochováme v říjnu zdravé ho mimíska :dizzy_face:
5. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - budu ti držet palce :dizzy_face: já brala 13 let antiko :frowning2: a už jí nikdy nechci vidět
5. mar 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 děkuju, taky moc držím palce, aby vám to vše tady brzo vyšlo a bylo vše v pořádku
5. mar 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To je mi líto.... :frowning2: snaž se dát trochu do pohody a nabrat sílu na další pokus a tam ty // budou jistě :slight_smile:
5. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Děkujiiiiii :slight_smile: jen ať se ta druhá čárka nelekne a je z ní krásně tlustá a tmavá jak ta první :dizzy_face:
5. mar 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaluka no mne klesol.....som v norme,a endokrin. mi znizil davku Norprolacu...uz ho neberiem denne,ale obden :wink: ...vraj,ak je nizky,tak nebrani tehu,len ak je nad normou :wink:
@marlenee skoda :cry:

@hanka99 no ja som myslela,ze aspon 40%tna :pensive: ...
5. mar 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ak sa mozem spytat,aky ste mali problem,ked ste to riesili IUI? :pensive:
inak blahozelam....a drzim palce do uspesneho konca :wink:
5. mar 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mám syndrom policystických vaječníků( PCOS) takže mě vúbec bez pomoci hormonů nedozrávaly vajíčka, takže jsem vlastně byla bez ovulace :angry:
5. mar 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak hlasím, že se mrcha dostavila. Takže druhé IUI nevyšlo :frowning2: Příští měsíc mě podle všeho čeká laparka, tak se třeba pak posuneme blíže. :wink: všem ostatním co teprve budou testit, přeju samozřejmě dvě čarky :sunglasses:
6. mar 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry To je opravdu mrcha :confounded:
6. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, takže dneska jsem zase testila a jsou tam pořád // :grinning: Teď jenom co to může být - buď Pregnyl a nebo těhu :wink:
Všem ostatním přeju // :dizzy_face:
6. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc jééé tak to je supr, gratuluju :slight_smile: aspoň někomu se zadařilo. A kolikatý den jsi po IUI???
6. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak ja dnes ani MS ani aspon duch :unamused: (som 29DC)
ale zajtra to vidim na MS, pretoze mini mikro spinim uz od piatka :frowning2: :frowning2:
@kamcatkakoć drzim palceky nech to siiiiiiiliiiiiiii :slight_smile:
@verry fnuk :frowning2: mrzi ma to...skus nebyt smutna aj ked to velmi nejde, tiez mi je dnes na nic...citim,ze sa to blizi
ostatnym vela stasticka, drzte sa spolubojovnicky, paaa
6. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Děkuji, snad to nezakřiknem :zipper_mouth: Dnes je to 12.den!
6. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka1980 ahojte dievcata, tak ja dnes ani MS ani aspon duch (som 29DC)
ale zajtra to vidim na MS, pretoze mini mikro spinim uz od piatka
@kamcatkakoc drzim palceky nech to siiiiiiiliiiiiiii
@verry fnuk mrzi ma to...skus nebyt smutna aj ked to velmi nejde, tiez mi je dnes na nic...citim,ze sa to blizi
ostatnym vela stasticka, drzte sa spolubojovnicky, paaa
6. mar 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi aj moj lekar mal u mna podozrenie na PCO,ale kedze ovulujem pravidelne...tak to neriesi,vraj mam len lahky stupen :pensive:
@kamcatkakoc super!!!a zosilila aspon o trosicku??? :pensive: aj ked test sa ma porovnavat obden....hlavne,ze tam je :dizzy_face:
6. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry skoda :cry:
takze ty si uz bola dvakrat na IUI a laparka ta len caka? :confused: ...ja sa este len chystam na prve IUI....tiez bez laparky a vsetci mi hovoria,ze to nema vyznam :unamused: ...skoda pokusu :unamused:
6. mar 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys ahoj, zkusit bez laparky to možeš, ale asi je lepší si zjistit, jestli sou vejcovody průchodné. Ale víš jak, klidně se nůže zadařit, člověk nikdy neví co bude :grinning:
6. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc pregnyl už to nebude, od injekce máš už 14 dní a tak si myslím, že to vyšlo, doufám, že se nemýlím :grinning: kdy jedeš na krev?

6. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi u mna to vyzera na problem so stitnou zlazou....hormony si robia,co chcu :frowning2: ...raz ma stve prolaktin,ked ten poslucha tak vyskoci TSH :angry:
6. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys hm tak ta štítná žláza je taky mrcha :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :angry: no je....najlepsie,ze ma nik neriesil,pretoze nemam nadvahu a pri odberoch som bola vzdy v "referencnych hodnotach"...az mi to nedalo a zaklopala som na endokrin. :wink: a boooooom vsetko na "prd" :cry:
6. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc potichoučku gratuluju a přeju, ať čárekčka sílí. Jinak taky myslím, že pregnyl už to nebude :wink: :dizzy_face:
6. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc no tak super..to bolo prve iui???pregnyl to uz urcite nebude
6. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!!!!

@cloi ahoj...citala som si trosku tvoj pribeh..drzim ti palce a zo srdca ti to zelam, nech to dobre dopadne...
ja mam tyzden po laparke vsetko bolo ok... urobil mi aj drilling vajecnikov...vsetky ostatne vysetrenia aj spermogram je ok...mne sledovali 4 MC ovulaciu a zda sa, ze ju nemam...aj menstruacia len za pomoci duphastonu..uzivala som aj
clostilbegyt ale nereagovala som na neho...teraz mi dal injekcie Menopur a odporucil IUI...tak neviem ci mam do toho ist alebo este zo dva cykly pockat ci sa po laparke nezadari...ty co by si mi poradila...vidim, ze si uz profik!!!

ostatnym holkam zelam vsetko dobre a som tu pre vas ak chcete nieco poradit
6. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadaba a hormony mas tiez OK? :unamused:
tri cykly po laparke je sanca na prirodzene tehu velmi vysoka :wink: ...a s IUI este vyzsia :wink:
Isla by som do toho,pekne ta nastimuluju,vajecniky sa rozhybu a rybickam sa cesta tiez skrati :wink:
6. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mollys ahooj...hormony su ok...do 18.3. sa musim rozhodnut... :slight_smile: ..tak mam este cas...ale uz mam injekcie a ostatne veci doma...chcela som este vyskusat estrovone...tak zatial neviem...
a ty si ako na tom..idem si ta pocitat...dakujem ti za rady...si milaaaaaaaaaaaaaaaaa
6. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys jo, půjdu na laparku. Zejtra se budu objednávat v sanusu. Tak uvidíme, snad když to tam profouknou bude větší šance na těhu :slight_smile: Ale každopádně to jdi zkusit, jsou holky kterým se zavedlo i u prvním IUI. držím pěstě :wink:
6. mar 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadaba mne hapruje stitka....hormony si robia,co chcu....inak vsetko ok :wink: ,tak teraz cakam na spravnu liecbu...na lieky na stitku :wink:
tak sa spravne rozhodni :wink: ....IUI by mohlo mat po laparke velku uspesnost :dizzy_face:
6. mar 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry urcite laparka zvysi sance :dizzy_face:
No my sme rozhodnuti :dizzy_face: skusit IUI,uz sa natom pracuje,len musim doriesit tu stitku,nech su hormony v normale :dizzy_face:
6. mar 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok