• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mollys a co máš se štítnou žlázou?? Já se také léčím se sníženou fcí štítné žl. a beru letrox 50
6. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no tri mesiace som znizovala prolaktin a ked sa znizil,tak sa zhorsila stitka....TSH mam 5,10...teda vysoke...lekar ma podozrenie na znizenu funkciu....zial lieky este nemam,az po tretom odbere :angry:
6. mar 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys já měla TSH 8. tak mi nasadili letrox okamžitě, a pak jsem jezdilla každý dva měsíce na krev a kontrolu-a ještě mi upravili dávkování. takže beru 4x týdně 1,5 prášku a 3xtýdně 1prášek. a je mi fakt líp. navíc se ta štítná srovnala až po půl roce na normální hodnotu, ale prášky budu podle všeho brát furt... :zipper_mouth:
6. mar 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry
@mollys holky taky to nemáte jednoduché. To je síla, kolik nás tu je a každá má skoro problém s něčím jiným. Ještě, že na to alespoň existují léky. Můžu se zeptat, jak se projevuje zvýšený prolaktin. Má to nějaké příznaky?
6. mar 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a prolaktin jsem měla taky zvýšený, ale asi díky těm lékům se to srovnalo :slight_smile:
6. mar 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no, já ti nevím- u mě byli příznaky takové. Já jsem asi během měsíce dost přibrala asi 5kilo(jen tak, a jím porád stejně)-a byla jsem furt ale furt strašně unavená.. :unamused: a taky mě dost často bolelo v krku-jako pocit,že tam mám knedlík-a to právě byla ta štítná.. teď co mám léky, tak tyhle věci vůbec nemám, a podařilo se mi konečně něco shodit :slight_smile:
6. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo, taky mě dost často bolí v krku a přibrala jsem za poslední půl rok 10 kg, ale to asi z clostilbegytu a z provery. No, asi by to bylo dobré zkontrolovat. A ta špatná štítka dělá co, za problém? brání ovulaci, nebo uhnízdění? Děkuju moc za info. A ten prolaktin asi nepoznáš nijak, co?
6. mar 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ja mam to same, po roku hormonu 10 kg nahore, ptala jsem se doktorky - nic jsme nezmenila, jedla jsem stejne, a porad kynu
ted jsem si rekla, ze to zkusim zlomit - eviduju si co jim a dala si to jako hubnouci kuru na 3 mesice, treba se mi to podari zlomit , doplnila jsem vitaminy ( energix ), ted kotvicnik kapky , omezila jsem kavu a davam bylinkovej caj, taky jsem se objednala na Bowenovu masaz ( doporucila mi to i gynekolozka ) jako alternativni doplnek k tem hormonum

po tydnu se citim lip, uz nejsem tak unavena , ale zase ted neberu zadne leky, najedu cca za 14 dnu na Norethisteron, abych mohla zacit pichat injekce na stimulaci ....
6. mar 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to máme stejné. Já přestala sladit a jíst sladkosti a cvičím každý druhý den. Taky mám teď měsíc a fous bez léků a pak najíždím na injekce FSH na stimulku. Tak snad něco shodíme :wink:
6. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a vy mate aky problem,ked IUI? :pensive:
znizena funkcia a vysoky prolaktin spolu suvisia.... :angry: ...super,ze to mas uz v norme....
6. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys snížená funkce šítky a prolaktin souvisí, jo?
6. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 myslím,že brání ovulaci. ikdyž než mi na to přišli, tak když jsem jezdila na gyndu a on mi dělal ultrazvuk-tak jsem ovulaci měla v pohodě. takže těžko říct.. zvýšený prolaktin brání otěhotnění. třeba problémy s menstrací. Na netu toho je dost-mrkni. tady třeba jedna stránka je:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hyperprolaktin%C3%A9mie#P.C5.99.C3.AD.C4.8Diny_zv.C3.BD.C5.A1en.C3.A9_hladiny_prolaktinu_v_krvi
6. mar 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak problémy s menstruací i anovulaci už mám díky PCO, takže by to nebylo nic nového :grinning:. Děkuju, mrknu :wink:
6. mar 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja se vcera vazila a po tydnu -1,5 kg, takze doufam, ze je to tak a telo se trochu nastartovalo a procisti se, chtela bych pak pridat prochazky, jak se trochu vyjari, cviceni no to jeste uvidim - mam vzdy pocit, ze u me to pusobi uplne obracene, mam vzdy po cviceni desnej hlad, lepsi by to bylo chodit tak rano pred praci, jenze to ne vzdy jde....
@mollys problém netušíme, kde je... snažíme se už děsně dlouho, no a pak mi teda zjistili sníženou fci štítný žlazy-ale ted už je to v normě. Jinak přítel spermošky OK, mě v CARU udělali hormon.profil a taky OK, stěry OK, tak jsme zkusili 2 IUI a když nic, tak mě čeká laparka-uvidíme, třeba právě tam se něco zjistí.....bojim,bojím :confounded:
@leeena_4 ja prave nadvahu nemam...a preto ma nik neriesil :angry:
u mna sa stitna nijak neprejavuje... :wink: ,mozno padanie vlasov a zimomravost :unamused: ...ale ja mam hodnoty v norme(na hranici)...ide o tzv subklinicku hypoteorozu,kedy nemam problemy,ale laboratorne tam uz porucha je :wink:
a prolaktin sa prejavil bolestou prs....bolievali ma nonstop...mala som take hrcky(vraj sa tvorilo mlieko)...tie po znizeni zmyzli :wink:
6. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to je parádní úspěch, super. Já se ještě nevážila. Ale máme dva pesany a jak se začíná dělat hezky, tak jsme čím dál víc venku, tak snad to bude taky vidět. Já cvičím doma na xboxu - jinak bych se nikam nevykopala :slight_smile:
6. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys jojo, to máš pravdu má to taky souvislost-že se ti jako tvoří mléko v prsou-tím pádem se otěhotnět nemůže-je to jako kdybys kojila..
6. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys tý jo, zajímavý. Tak děkuju za tipy. Já si občas říkám, co mi k tomu PCO ještě přidělí :grinning:
6. mar 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo tak to ja se zase nedonutim doma ani za nic, me to nejak samu proste nebavi....., no nic jaro se blizi, ono to i s tim lepsim pocasim bude veselejsi, ta zime me uz deprimuje....
6. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ano suvisi to spolu....vysoky prolaktin je ako "prirodna antikoncepcia" brani uhniezdeniu :wink: ...a ak su hormony stitky v nerovnovahe....tak brani otehotneniu,hrozia skore potraty.... :wink:
6. mar 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to je najhorsie,ak sa nic nenajde.....
My tiez ok,cyklus mam pravidelny s ovulaciou...mm tiez ok....znizovali sme prolaktin a teraz cakam na spravne davky lieku na stitku :wink:
drzim palce,nech laparka pomoze :wink:
6. mar 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo, to je fakt, hrozí potraty. ale kdyby náhodou se zadařilo tak taky hrozí že se muže narodit dítě s demencí :frowning2:
6. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys taky doufám, že laparka to rozhodne. a pak se zadaří :slight_smile: u vás by to mohla být ta štítka-nejlepší budou fakt léky-ty zaberou a pak budeš těhu :slight_smile:
6. mar 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem zvědavá, co mi ukáže ten HP. Jako PCO už mi bohatě stačí.
Holky to blížící se jaro je fakt super. Hrozně z toho čerpám energii a bude jenom líp. Dneska v šest bylo ještě vidět :dizzy_face:
6. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ano aj to hrozi,ze sa narodi chore dieta :frowning2: ....preto od noveho roka tusim...su povinne odbery tehotnych i na stitku...a moj endokrin.povedal,ze sa mu ztrojnasobilo mnozstvo pacientok :confused: ...takze je toho asi dost
6. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 stitky sa neboj....pri spravnej davke liekov je liecba rychla :wink:
6. mar 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys tou rychlou léčbou jsi mě uklidnila :dizzy_face:
6. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mollys Já tam zesílení vidím :sweat_smile: ,tak snad to klapne...
6. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Nemýlíš se, je to 14 dní od injekce....jen se mi tomu nechce pořád věřit, když spermie byly pomalé :dizzy_face: . Na krev jdu v úterý. Ale co je zajímavé, tak mě strašně začaly bolet prsa :fearful: a to třeba při MS nikdy necítím.
6. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok