• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dékuju moc,ale znáte to ještě není vyhráno :angry:

Budu vám moc všem držet palečky :wink:
@janulka1980 - :frowning2: to je mi líto.
7. mar 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Děkuji, ale bojím se, aby jsme to nezakřikli.....je to jen pouhý začátek a kdo ví, co bude zítra v krvi :slight_smile:
7. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 prave ze pro to hubnuti musi byt jen tepova frekvence, kterou hubnes, cili vsechny aerobiky, zumby a tak jsou mi naprd, protoze to je spis na zpevneni, udrzovani - ale ne moc na hubnuti, pac je to docela rychle a muj tep by silel....takze me vyhovoval chvilema takovy stroj vacushape, kde se chodi na pasu v podtlaku a meri se puls a jdes jen takovou rychlosti, kde je spocitane, dle veku, vahy atd. ze spalujes prave tuk a ne cukry....takze pokud pujdu tak zase nato
7. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka99
kamcatkakoc

blahopreju k // je to hezke takto slyset, ze se dostavuji po IUI takove uspechy :slight_smile:
7. mar 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Děkuji :slight_smile: Ale je to zatím jen z testů.....zítra krev :wink:
7. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc hele samo je jasne , ze stat se muze kdykoliv cokoliv, mas to na 9 mesicu nejistoty, nikde neni receno, ze po prvnim trimestu je vyhrano, to neni nikdy....., ale tak hlavni je, ze je tam ten pozitivni vysledek a samo cim vic dnu tim vyssi hodnoty a krev to pak krasne potvrdi - takze nad tim ostatnim lepsi vubec nepremyslet a brat to jako krasny dar
7. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle To máš naprostou pravdu :dizzy_face: Uvidíme zítra !
7. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 gratuluju, to je dálnice....aby to nebyli dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: držím palce ať je vše v pořádku

Holky držte se a přeju, ať vám všem IUI vyjde nejlépe napoprvé :wink: :grinning: a všem se vám brzo zadaří a najdete co nejdřív // :wink: :wink: :wink:
7. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj... Dnes jdu na IUI... od dárce...
Jsem z toho taková celá v rozpacích, mám za sebou 2x dlouhý protokol (bez úspěchu) před cca třemi lety. Tehdá jsem si hormonama zcela zhuntovala tělo. Protože byl problém u manžela, jdeme teď do dárcovských spermií. Jen jsem se vás zkušených, nebo možná omlácených životem, chtěla zeptat... Je běžné, že skutečně neberu ani gram hormonů? Na jednu stranu mě to těší... ale na tu druhou se tím možná krátí možnost úspěchu a to mě netěší... Jak to vidíte???
8. mar 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka velmi silno drzim palce :slight_smile: ja tiez kratkej dobe podstupim to iste.Pred mojim prvym IUI som tiez nebrala ziadene hormony az po som si vkladala utrogestan.IUI bolo u mna neuspesne,hned v ten vecer som doszala teploty a virozu :angry: ale to neznamena,ze ked to nevyslo mne tak to nevyjde tebe.na to zabudni!!!!budem drzat palce a mysliet na teba :slight_smile:
8. mar 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka Ahoj, já jsem po IUI a též jsem před nebrala žádné hormony, jen pak Utrogestan.
8. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@clloi - dvojčátka :confused: jsem v klidu byl tam jen jeden folík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sammira - tak to budud mocinky držet palce, já to měla trošku jinak, partner v poho ale já jsem neovulovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ze mě nejdŕív museli dostat vájo a pak se mohlo něco dít,takže já jsem prolezlá hormonama jako puberťák.
@petula22 - a jak ty dnes, něco nového, jak je :confused:
8. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - já nedám na zumbu dopustit :dizzy_face: cvićitelka je boží, neskáče a to je pro mě jak délané zhubla jsem 5kg :dizzy_face: a kdybych nenašla // tak chodím dál. Ale každému sedne něco jiného, já měla fakt bobky když jsem šla poprvé, jsem myslela,že mě klepne,ale ćím déle jsem chodila tím to bylo více v pohodé.
8. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Tak som sa tu objavila znovu. Dnes som bola na USG a večer si mám pichnuť Pregnyl, no a vo štvrtok 10.3. ideme na 2. pokus IUI. Verím, že tentokrát to dopadne podľa našich predstáv a nie inak. Držte mi palčeky, podám potom hlásenie :grinning:
8. mar 2011 o 09:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad - držííím moc :slight_smile:
8. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Hani, i z jednoho foliklu, můžou být dvojčata, byla by jednovaječná :grinning: . J8 jsem na tom pořád stejně, jen mě pobolívá břicho, ale to bude ze stresu, je to na prd v práci.
@vikad Super, držím palečky, at tu je další těhu :grinning:
8. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Tak co na krvi?Potvrdili? :dizzy_face:
8. mar 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - no pěkný :grinning: to už jsi druhá co mi tohle řekla ,tak to už se nemám čím uklidňovat :grinning: :grinning: ale co,plánovali jsme IVF a tam je hodně velká śance dvojćátek, takže by nám to nevadilo :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - nojo vlastně, jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
@petula22 - nesmíš se strasovat, ale asi to není lehké. ty jsi 8den po IUI :confused: a jaké máš plány ohledně testování :confused: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Zatím žádné, v pondělí by měla dorazit MS, tak pak uvidíme. Já moc nepočítám, s tím, že by to vyšlo. Taky si říkám, že se nenechám prací stresovat, ale nějak to nejde :confounded: . Ty budeš hned doma?
8. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - nene nebudu, já měla plán, když to půjde doma,budu chodit do konce, když IUI tak dám na mudru a když IVF tak hnedka doma. ale jakmile budud mít nějaké potíže,nebo řekne mudr doporućil bych vám, tak v práci pokládám véći a jdu :wink:

budu moooc držet palce :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - pracuju v kanclu,takže žádná namáhavá práce :slight_smile: a kolegyně jsou boźí :dizzy_face: jen jsem včera a dnes doma jsem strašné bastydlá ale už je to v pohodě, takže zítra do práce :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Já taky nemám fyzicky namáhavou práci, jen hodně stresovou, tak uvidíme. Mě už říkala dr., že mě dá hned na rizikové.
8. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 @hanka99 @clloi TĚHU potvrzeno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Holky my jsme tak šťastní s manželem!!! Opravdu jsem tomu do poslední vteřiny nevěřila :fearful: Vím,že není ještě vyhráno,ale velký krůček je za
náma :dizzy_face: .Příští středu kontrola - krev a ultrazvuk :slight_smile:
Holky všem ostatním přeju taky takhle radostnou zprávu !!!!
8. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc kamcatko strasne ti to preju, ale opravdu hrozne moc! to je tak krasny.
Jinak holky, zase vidim malinke spineni, dneska jsem 8 po IUI... achynky :frowning2: nevim co to, mam to dostat az za 6 dni.
8. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Děkuju a můžu potvrdit,že je to opravdu úžasné :sweat_smile: už jen doufat,aby bylo srdíčko :dizzy_face:
8. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - gratulujůůů :dizzy_face: já mám takovou radost jupiii :grinning: dalśí krůćek za tebou :wink:
8. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Děkuju :dizzy_face: A ty sis nezkoušela dělat test?
8. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jako dalśí :confused: ne,zatím ne, asi v pátek :wink:
8. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No jestli se nepletu,tak sis už zkoušela dělat test....jen si nepamatuju,kdy....
8. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok