• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kamcatkakoc - ano 13DC :slight_smile: tak doufám,že ta úžasná dálnice nezmizne :unamused:
8. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Nezmizne !!! Zůstane tam :dizzy_face: a bude z tebe taky těhulka :slight_smile:
8. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc moc moc moooooooooc gratulujeeeem, obom, tebe aj manzelovi! drzte sa rodinko!!!!!!!!!!
8. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no jeśtě přežít ten týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak je, mě dnes ráno pěkně bolelo břícho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je to dobrý :wink:
8. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc gratuluju, musel to být nááádherný pocit :dizzy_face:
8. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @janulka1980 Děkujeme moc za gratulace....ale ještě není vyhráno...musíme čekat na srdíčko, tak doufám,že náš malý bojovník zabojuje :dizzy_face: A je to opravdu nádherný pocit !!

@hanka99 To bříško je taky dobré znamení- to jsem měla taky a od 11.dne mě strašně začaly bolet prsa :dizzy_face:
8. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc určitě zabojuje, teď už se jen tak nevzdá, držíme mu pěsti :slight_smile:
8. mar 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - nó my jsme mély dost podobné příznaky, zítra jsem 15DPO tak snad uź mrcha nepŕijde, ještě ta krev, jen nechápu proč mě objednali až na 3 týdny od IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 aby tě mohly napínat, jiný důvod v tom nevidím :grinning:. Já bych se tam zkusila vecpat. Utroš ještě bereš?
8. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc samozrejme,ze neni vyhrana cela "vojna", ale prva DULEZITA bitva vyhrana je :wink:
uzivajte si toho nadherneho pocitu!!! prajem pekny dnik!!! a slniecko svieeeeeeti na vsetky nase deti :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - beru beru :wink:
8. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 super a máš ho dost? že by ses tam vetřela pod záminkou už teď někdy? :grinning:
8. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - mám ho haldy :grinning:
8. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Vyřídím mu to do bříška :dizzy_face:

@hanka99 A u tebe si myslím,že je to také jasné,držím pěsti...a nemůžeš se objednat dřív na tu krev?

@janulka1980 To je ten nejhezčí dárek k dnešnímu svátku žen :sweat_smile: Taky přeji hooooodně štěstí do dalšího pokusu,který už určo vyjde !!! :slight_smile:
8. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc to je kraaasny!
ja mam tiez jedneho kolegu, ktory sa s manzelkou snazili o mimi 10 rokov, podstupili vsetky vysetrenia, zakroky ake sa len dali...a nic...tak si nakonec adoptovali mimi chlapecka a o rok pozdeji este jedno mimi bratricka, aby boli komplet rodinka...a ked uz aj toho druheho mali asi dva tyzdne doma, tak zrazu zistila, ze je tehotnaaaaaa!!!! a porodila pred dvoma rokmi presne na DEN MATEK!!!
takze je maminkou Kubika, Lukaska a Vojtiska :dizzy_face:
p.s. holky, zazraky sa deju!
8. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc To je boooomba, já mám takovou radost :grinning: . Držím palce at je vše OK.
8. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @petula22 Holky moc děkujeme ještě jednou :dizzy_face: budeme ty vaše palečky potřebovat, aby všechno pokračovalo, tak jak má :sweat_smile:
8. mar 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Týjo pár dní tu nejla zsem a tolik novinek holky všem co máte // moooooooooooc gratuluju. Já furt čekám na MS abych mohla začít bráta clostík :wink:
8. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 to nevadí, možou být jednovaječná :grinning: :grinning: :grinning: ale konec srandy, hlavně ať je vše v pořádku :wink: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak jsem 12 den po iui a mam slabeho duchaa.:slight_smile:)...tak jen aby to nedopadlo jako minuli mesic......
8. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc gratuluju moc držím palce ať je vše OK. Jaké bylo Hcg? Opatruj se
@petrala jůůůů tak ať to vyjde držím všechny palečky ať ten dušík nezmizí, ale sílí :wink: :grinning:
8. mar 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi jsem na to zvedava,protoze minuli mesic jsem mela az do 13 dne porad ducha a nakonec tehu nebylo:frowning2:
8. mar 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala neboj, určitě to vyjde :wink: :wink:
8. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi bojim.bojim...
8. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 dakujem za palce,budem ich potrebovat :wink:
8. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženské,
zeptám se vás na něco, na co jsou tu asi jiné diskuse, ale není to téma, jen taková má otázka... /tedy pokud jste někdo ve stejné situaci jako my a máte IUI z dárcovských spermií/
Neměli jste alespoň trochu problém s tím, že je to genetická informace jiného muže? Já jsem s tím rozumem problém nikdy neměla, ale od včerejška, co mi to tam "šoupli" na to docela často myslím....

Jinak všem dvoučátkovým gratuluji a přeji, ať čárky tlustí a sílí...
9. mar 2011 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Děkuju :dizzy_face: HCG bylo 229,5, doktor říkal,že je to dobré čísilko, tak nevím....ty jsi naše odbornice, určitě mi povíš, zda je to pěkná hodnota.... :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ďakujem Hanka :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Ďakujem pekne, verím, že tentokrát to vyjde :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok