• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kamcatkakoc Teším sa s tebou :slight_smile: a nech sa darí :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, zajtra idem na druhé IUI. Ja sa nevyznám v tých číslach, ktoré lekár diktuje sestričke, ale pri včerajšom USG som tam počula čísla, asi rozmer (?) folikul 19 a 20. Je to dobré, neviete mi niekto poradiť? Asi áno, ked ma objednali už na zajtra na IUI... Cítim sa, ako v inej dimenzii, keď nerozumiem tejto terminológii lekárov a mne nič lekár nepovedal ... :frowning2: Poradte a potešte ma trošku :slight_smile: Vďaka
9. mar 2011 o 07:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Tak to tě potěším, protože ta velikost je výborná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou nádherně narostení folíci :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem,
Můžu se k vám přidat? Tento cyklus bychom měli podstoupit naše první IUI .... sice z toho mám trošku strach a obavy, ale na druhou stranu se moc těším a když jsem vás četla tak mi přijde, že i těch 10-15% co úvadí jako úspěšnost mi v tuto chvíli přijde jako velká naděje a šance..... na první kontrolu Folíku jdu příští pátek 18.3 což budu 11DC...
9. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Ahoj, přesně tak, dobrá velikost :grinning: . Obecně je dané, že mezi 18 mm- 22 mm praskají a je ovulace, tak držíme palce.
9. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegisek Ahoj, vítám tě tu. Vůbec se nemáš čeho bát, není to bolestivé. Můžu se zeptat, kde je u vás problém?
9. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala velmi velmi velmi drzim palceky!!!!!!!
9. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test -nepovedlo se
uzlicek123- 18.2.IUI -nepovedlo se
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test - negativnví
verry - 21.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 //
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
petula22 - 28.2. IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI

ivavec - 2IUI neúspěšné čekám na MS a pak 3IUI
petuska123- 9.2. 1IUI-neuspesne ide sa do 2 IUI stimulujem

Holky, kdyby tam bylo něco špatně, tak to opravte .

9. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrala Držím palce at to vyjde.
9. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad zajtra na teba myslime!! :wink:
@janulka1980 Jani, sehnala jsi čajíček? :grinning:
zzzzuuuuzzzziiii Jak to s tebou vypadaá, už je to Ok nebo se mrcha rozjela?
9. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky, kedy pojdes na dalsie IUI? ja idem 16.3. na UTZ ako sa maju folici...potom 2.IUI
9. mar 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 nesehnala som gynastan..ale alcemilkovy a este nejaky mix bylinek.. gynastan teda asi objednam, lebo neviem nejak zohnat
a neviem ci to je normalne,,,ale po tomto 1.IUI krvacam ako ked som mala 18 :unamused: hm
9. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to ti neporadím, taky netuším jak to má s MS vypadat....
9. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Děkuji za přivítání.... no máme trošku horší spermio, no doktor když nám říkal výsledky tvářil se dost vážně až jsem myslela, že je to průšvih, ale když jsme probírali pak výsledky podrobněji tak některé hodnoty byli hodně nad normou a někdy jen mírně....takže si myslím, že zas takový problém to není..myslím, že u nás je to hodně i o psychice chci to asi až moc... ale kdo by nechtěl...:wink: Už jsme i těhotný byli ovšem první těhu bylo mimoděložní - což bylo zhruba po 9měsících snažení a pak jsem otěhotněla koncem loňského roku (což si myslím, že jsem se dost zklidnila už jsme byli jsme totiž objednáni už do CARu na konsultaci...) no, ale mimís se bohužel neudržel ... ani jsme neviděli srdíčko..... :frowning2:
ale ted jsem plná nadějí a optimismu...
no já mám spíš strach z toho zavádění katetru jelikož když jsem byla na průchodnosti vejcovodů tak mne ani tak nebolelo když mi tam stříkli tu tekutinu, ale to jak zavedl katetr přes čípek... ale to je pro mne to nejmenší.... to zvládnu..
9. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ta vitam @pegisek !
snad to teraz dopadne! IUI sa vobec nemusis bat, prave naopak, tes sa a bud pozitivne naladena! :dizzy_face:
to co si pisala, mi je luto :frowning2:
prajem vele vela stasticka !!!!
9. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegisek Tak to je mi líto, že to nevyšlo, ale pozitivní je, že se ti podařilo otěhotnět. Pokud máte horší spermio, tak je IUI pro vás dobré řešení. Katetr je nepříjemný, ale dá se to, čekala jsem to horší a to jsem cíta :grinning: . Je dobře, že jsi pozotivní, tak to určitě vyjde :dizzy_face: . Budeš mít hormonální stimulaci?
9. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Ahoj petule, nevim, zatim nic a myslim, ze je jeste brzy, dneska jsem 20 DC a minuly mesic jsem to dostala az 26 den ( ikdyz to bylo poprve po injekci a o dva dny drive nez obvykle). Takze tento mesic taky uz koukam na to 26 den. A v tuto chvilil jsem OK. Nic me neboli, nic necitim. Vytok je trochu lepsi, a spineni? Spis mi prijde, ze kdyz jdu na zachod tak obcas vidim malinko naruzovely kousicek, ale pokud bych to nezkoumala, anich bych si toho nevsimla... 5 den bylo spineni videt a vcera dopol taky. Ale vzdy to prejde, tak nevim. Ale abych se priznala, zacinam mit pochybnosti, ze to vyslo. Pri prvnim tehotenstvi meo bcas tak pichlo a ted nic, jen obcas takovy tlak v podbrisku.
9. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegisek na mna si dokonca vzali hrubsi kateter lebo sa nejak nevedeli k tomu prepracovat ( a to mam 46 kil a 160 cm :slight_smile: ) neviem v com bol problem
bolo to trocha neprijemne, ale urcite nie nezvladnutelne.
@petula22 kedy vlastne testis?
9. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Hlavní je, že se MS zatím nedostavila, to minišpinění může přece být uhnizdování... Ale rozumím ti, taky si raději připouším, že se nezadařilo, než být pak tolik zklamaná... Mě pořádně píchá pravá strana, tam bylo vajíčko, tak doufám, že nebudu mít cystu. Držím palečky.
9. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 NO, zatím nad tím neuvažuji, MS by měla přijít v pondělí, pak uvidíme. Nemám zkušenost s Utrogestanem, tak nevím, jestli mi to třeba nezkrátí nebo neprodlouží... Ty pěkně pěstuj vajíčko :grinning:
9. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 cysta to hadam nie je, ale bolo by super keby kinder vajicko :dizzy_face:
pichanie je aj dobre znamenie nie?
9. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 děkuji...
@petula22 hormonální stimulaci mít nebudeme já normálně ovuluji i když většinou později... ale ovuluji....
9. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 pestujem jak capko zahradkar.. :grinning:
ale mne dozrievaju neskorsie...
a popijam materi kasicku
9. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak v piatok ideme na 2 iui mam 2 dominatn.foliky 19 a 20 mm a 2 male 9 a 10 mm.teraz to uz musi vyjst
9. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak to teda musiiiiiiiiiiiiiii :wink:
9. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 veru veru... :grinning: mam to v kartach vyvestene tak sa hadam karty nepomylili :grinning:
9. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test -nepovedlo se
uzlicek123- 18.2.IUI -nepovedlo se
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test - negativnví
verry - 21.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 //
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
petula22 - 28.2. IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI

ivavec - 2IUI neúspěšné čekám na MS a pak 3IUI