• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
suvik , jj, uz ten vecer po IUI , ptala jsem se kamosky co uz byla na nekolika IUI i IVF a KET a rikala ze jeste ten vecer si ho mam vzit ... no asi je to ale jedno

kuspi - me je taky 24let a to mam dvouleteho klucinu a pred nim jsme 2roky teda zadnou ochranu nepouzivali (a neee z nevedomosti , proste jsme si rekli ze kdyz mimi prijde, ma to tak byt a bude to tak dobre)

pani_haf - tak at mate stehovani brzy za sebou a treba jeste s necim navic :dizzy_face:
30. okt 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - potkáme, jen tady jen tak nakukuju s žehličkou v ruce
kuspitka - na iui nejdu, protože se stěhujeme a budu makat kolem baráku, nemůžu se šetřit a rvát se hormonama
30. okt 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat to je pravda----ale ked sa nastahujete tak verim ze IUI sa vam podari...
zuzka to je dobre...tak aj my sme spolu 5rokov a ziadna ochrana ani raz....
musim ist pridem trosku neskor
30. okt 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka nebudu tu 10dní
30. okt 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele holky, ja se teda po IUI taky nesetrim, rekli ze netreba ... no a ja taham denodene skoro 13kilovyho prcka + aspon 2x denne prcka s kocarkem do autobusu ... no proste jestli to ma vyjit tak to vyjde ...
30. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik a kde ides???
30. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka když jsem byla na prvním iui dr říkal, že je jedno jestli si to vezmu hned ten večer nebo až druhý den. Cíleně jsem se ho ptala, takže tentokrát jsem se rozhodla, že si to vezmu až cca 30h po iui a neřeším, jestli je to dobře nebo špatně
30. okt 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka to mas pravdu aspon nato nemyslis lebo mas malvo...
30. okt 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka mám dovolenou, nikam nejedeme, opravujeme domeček, tak budu -přiměřeně- pracovat a koníka jsem si zakázala...............trochu z té spousty informací blázním :grinning: :grinning: :grinning: a stresuju se
30. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik mas pravdu ja ked pojdem na IUI tak si budem inak cas naplnat ako s pc....
30. okt 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to člověku nedá sem nezajít, svým způsobem to pomáhá, ale všeho moc škodí :angry:
30. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik to hej ..ja som tu stale ale snazim sy byt tu aj tak kus menej...ja len na skype :grinning:
30. okt 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak proto mám pocit, že dovča je ideální na to, abych vypustila na čas svojí "závislost" :wink:
30. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik ja som bola po KETE v cechah ale aj tak nic
30. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale příští pondělí jsem tu jak na koni

(a na trní taky, protože se bude blížit termín mrchy)
30. okt 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik idem da vane pridem neskor
30. okt 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - tak to vidis, oboji je spraven, jak jsem psala je to jedno :wink:
30. okt 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka 84 mám dlouhý vedení.........nerozumím tomu, co jsi mi napsala :frowning2:
30. okt 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka84 asi jsem to pochopila...obojí je správně a je to jedno :slight_smile: , jsem šikovná :grinning:
30. okt 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojky!! Mějte se tu hezky a ať se vám daří! Sice tu nebudu s vámi, ale budu na vás myslet!!

pa pa pa pa :wink: :slight_smile:
30. okt 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik maj sa pekne
30. okt 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi - jj, sikovna, pochopilas me :grinning: . mej se moc hezky, aspon ti to cekani na vysledek IUI rychle utece :slight_smile:
30. okt 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
moc děkuju za včerejší držení palečků..
jen shrnu jak jsme včera dopadli Zuzka se mě na to ptala:
6mil spermoušů
pohyblivost výborná
ale z čeho jsem byla hrozně moc zdrbnutá byla morfologie (tvar) jen 2% dobře vypadajících
i přes to mi IUI udělaly a dávaly mi naději..
pořád nevím co si o té morfologii mám myslet :frowning2:
31. okt 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky wrtulka
my meli presne jak ty pises 2% dobre morfologie.Stav se zlepsil az po pul roce podavanych vitaminu,zmena stravy a objednavali jsme takovy rozpustny pripravek na zlepseni spermatu myslim,ze v Cr je to Profertil.Mozna by stalo za to neco takoveho vyzkouset. :wink:
Jinak uz vcera mela dojit ms,ale tento mesic se ji nejak nechce :rolling_eyes: zrovna ,kdyz na ni cekam.Ja se ty IUI takhle snad nedockam... :frowning2:
31. okt 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann my bereme Profertil a Selen a Zinek už 2 měsíce..
ale chápu je to chvíli.. výsledky nejsou hned..
My měli asi moc dlouho sex abstinenci a proto byly tak špatné morfologicky :frowning2:
31. okt 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann třeba ms nejde z dobrého důvodu :wink: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka nejlepsi je sexualni zdrzenlivost ty 3 dny min nebo vic nema cenu, to uz mame vyzkousene :wink:
Vzdy mi chodi ms jako hodinky,ale nemyslim si,ze by nesla z dobreho duvodu(i kdyz bych si t,o prala) vcera teplota klesla,dnes opet malinko stoupla ,nevim asi na to moc myslim a jsem z toho trochu nervozni tak si myslim,ze si to delam sama..
rikaji po tech vitaminech nejdriv za 6 mesicu,ze se pozna zlepseni :slight_smile:
31. okt 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann no my měli sexabstinenci víc jak 5 dní :frowning2:
no příště budeme vědět že 3 a víc ne míň už taky ne ale víc jak 5 je fakt hodně..
pak jich je sice víc ale ta kvalita :frowning2: :frowning2:
protže na posledním spermiogramu jsme měli 10% morfologii..
No jsem dost zvědavá jak manžel dopadne dneska..
Suzann myslíš že máme nějakou naději že to vyjde i s takhle blbejma hodnotama?
31. okt 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka myslim,ze ano, :slight_smile: jinak by se o to ani doktori snad nepokouseli.Nam rekl doktor,ze kdyz nebudou hodnoty spermiogramu v norme IUI provadet nebudou...tak snad vedi,co delaji.Cetla jsem hodne clanku,kde to parum vyslo i s horsima hodnotama. :wink:
Ty jdes dnes jeste na jedno IUI?
31. okt 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann ano..
díky tobě jsem zjistila že i u nás dělají IUI 2x za cyklus..
tak jsem o to požádala.. a dnes jdeme do druhého kola :dizzy_face:
31. okt 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok