• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojky
@petrala - ještě budu držet palce, já měla problém z ovulací,reagovala jsem až na injekce fostimon.

@kamcatkakoc - jak se cítíš :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - moc moc moc ti držím palce,ani tento měsíc by nemusela dorazit mrcha :wink:
10. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ahoj, celkem dobře, jen jsem strašně unavená a pořád bych spala... :slight_smile: po snídani je mi dycky nějak divně, ale zatím v pohodě. A ty ? Kdy jdeš na krev ?
10. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee dakujeemk k drzaniu palecku! :slight_smile:
prajem skore uzdravenie marlenee!!!
mne Dr. nic nehovorila...asi preto,ze nestimulujem, tak zrejme je to OK
potom sa ozvi ako pokracujete, prajem pekny dnik "křečku"..tenisovej :wink:
papa
10. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - já jdu 15.3 :slight_smile: mě je dobře ať jím co jím, jen se mi motá hlava a bolí mě prsa jinak nic :wink: včera jsem si dělala ještě testík a ta těhu čárka je už víc vidět než ta kontrolní :slight_smile:
10. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Tak to je bezvadná zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mám velkou radost !!! Jen tak dál !!!!
10. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa to pekne rozbieha.. :wink: len tak dalej aj ja chcem // :angry:
10. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 bohužel dneska dorazila a ani se nedivím. To vajíčko, co pan doktor viděl bohužel neprasklo. Mám stejně negativní ovutesty, jako ty těhu :unamused: Neva, důležité je, že poprvé to vejce aspoň narostlo a příště už při lepší stimulce naroste dřív než 31DC a s pregnylem snad i praskne. Už aby to bylo. čeká mě měsí všech vyšetření a modlím se, ať mi k tomu PCO ještě něco nepřibyde
10. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99
kamcatkakoc
holky tak drzim palecky :slight_smile:
10. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 prosim co jsi mela predtim na stimulaci a kolikaty byl pokus s tim fostimonem? ja mela celkem 6x Clostik, od 1 tabletky az po 3 denne a nikdy nic
tak jsem zvedava ted bude fostimon, mela jsi predtim pravidelnou ms? ja praveze bez vyvolavacky nic.....mohla bych cekat i pul roku....hadam :frowning2:
a jinak na ultr vzdy jen male drobne folikuly - takze :frowning2:
10. mar 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad to mas pekne cislo ja som mala 18mm a tiez som mala IUI obden, som citala ,ze vajicko pri velkosti 21 je schopne oplodnenia a za den vyrastie o 1 az 2 mm, takze mas fakt super cislo. Mne doktor po 2 neuspesnom IUI povedal,ze dame mesiac pauzu. Tak neviem sice preco prestavka,ale asi to tak ma byt.
10. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky ,ja sa k vam tiez pridam v aprili,teraz mi doktor dal mesiac pauzu od hormonov, skoda lebo som citala ,ze vraj na treti pokus je vazcsia sanca ako pri druhom,ale ked ides bez prestavky.....
10. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clloi - 4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
marlenee - 18.2 IUI ,4.3 test -nepovedlo se
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
janulka1980 - 21.2 IUI, 6.3 test - negativnví
verry - 21.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 //
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
petula22 - 28.2. IUI
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
vikad - 10.3. 2 IUI
petruska123 - 11.3. 2 IUI

10. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym tehulkam prajem vsetko len to naj, tesiiiiim sa s Vami a dufam,ze sa coskoro vsetky z tabulky pridame k vam
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Ahoj,bohuzel tehu nejsem ani uz nemam ducha na testu:frowning2:
10. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj, to mě moc mrzí :cry:
10. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahojj..ja som bola v gyn-five v Bratislave..ja som bola tyzden doma..ale uz vecer po laparoskopii som behala ako keby mi nic nerobili..len som bola hladna este stastie, ze som si cestou do nemocnice kupila keksiky...urcite odporucam si nieco zobrat na jedenie..vazne laparoskopia nic nie je zvladne to kazda bez problemov... :slight_smile:
10. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!! :slight_smile:
10. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Joj, kiežby to vyšlo. Včera som bola na druhom IUI, a potom ked sme odtiaľ s manželom odchádzali, tak ma dosť pichalo v podbrušku... celé pobedie som preležala, manžel mi nedovolil nič robiť :slight_smile:, čo mi aj vyhovovalo, lebo som bola nejaká unavená a ospalá a obskakoval ma :slight_smile:... tak a idem rátať dni do 24.3., kedy mám ísť na krv. So sestričkou som sa dohodla, že neprídem ani o den skôr s tým, že mi došla mrcha :grinning:, tak uvidíme... Držte nám palce, ja Vám tiež všetkým držím a myslín na vás, dievčatá :slight_smile:
11. mar 2011 o 07:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 :grinning: už patrím k vám, je to milé, aká sme tu velká "rodinka", ale už by sme mohli byť ešte väčšia aj s bábätkami :slight_smile:
11. mar 2011 o 07:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, dnes přišla MS. To je potvrzuje, že se to IUI prošvihlo, že jsem měla ovulku 12 DC a ne až 15 Dc, jak mi dělali IUI. No nic, jdu se objednat na další.
11. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Tak budu držet pěsti, aby to vyšlo a našla si // :dizzy_face: Mě taky bolelo po IUI břicho a ležela jsem celý den, tak třeba je to dobré znamení :slight_smile: Ať ti těch 14 dní rychle uteče, dávej na sebe pozor a odpočívej :sweat_smile:
11. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Tak to mě mrzí :confounded: Budu mooooc držet pěsti, aby vám druhé vyšlo :sweat_smile:
11. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Dík moc, ted mě naprdli v CARu, volala jsem na další UZ a řekli mi, že tento měsíc se tam už nikam nevejdu, že toho mají moc, že mám počkat na další MS a pak se objednat, což bude úplně to samé, když čekáš na MS a pak se objednáváš za 9 dní... Docela mě to nějak rozhodilo :frowning2: . Jo, kdyby volali Němci, tak to se přetrhnou.
11. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Houby... :confused: tak to je teda blbý přístup ! To jich jako nezajímá, že ztratíš další měsíc? A doteď jsi tam byla spokojená? Toto se teda u nás nikdy nestalo.... :fearful:
11. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Ďakujem :slight_smile: ešteže mám takú kancelársku prácu a nenamáham sa tam nejako extra ... a v pondelok a v utorok do večera prednášky v škole...ale verím, že mi to zbehne a dopadne to výborne :slight_smile:
11. mar 2011 o 09:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, hurá pátek :dizzy_face:
@cuddle - děkuju, nevěš hlavu, já taky nikdy neměla pravidelný cyklus ani před antiko. když jsem po 13 letech antiko. vysadila musela jsem chdit na vyvolávačky cca půl roku.Když jsme se začali snažit,tak mi mudr po 4 měsících,řekla,že to déle nemá cenu,že tam problém je když to nemám pravidelně, partnera poslala na spermio a mě dala na 6 měsíců clostil 2x za den jenže jsem to stále nedostávala tak nasadila ještě duphaston a pak už mrcha chodila jak hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Když stále nic poslala mě do Gestu, tam mi ještě jeden měsíc nacpali clostil a utrouš aby zjistili,že na něj fakt nereaguju. Tak jsme se domluvili na injekcích fotimon, 9injekcí 1x za den. objednal mě na 12DC a žádná reakce nebyla,takže jsme se domluvili na IVF v dubnu,hrozně jsem to obrečela a smířila se s tím,že půjdeme na umělko,17DC jsme šli na konzultaci. V ten den mě ještě udělal UTZ a světe div se byl tam folík bojovník dostala jsem pigárko na prasknutí a druhý den jsem šla na moje první IUI :dizzy_face: a jak to tak vypadá bylo úspěšné :grinning:
uffff trošku slohovka :grinning:
11. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - to je mi líto sakra mrcha nenažraná :frowning2: vůbec nechápu jak se můžou takhle chovat, náš čas je drahý sakra :angry:
@vikad - držííím moc moc moc palce :wink:
11. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc Byli jsem tam spokojený, jak kdy, mě teda vadí, že mám pokaždé jiného doktora... Ted mě to fakt štve, protože když to spočítám, že když se půjde na další IUI, tak budu vědět výsledek skoro až v květnu. Dohodli jsme se, že IUI zkusíme 2x, pak už IVF, to budeme čekat měsíc než to schválí a je léto a přes léto málo objednávají, takže to vyjde na září...

@hanka99 Stojí to za prd.
11. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - oni každé IUI schalují zvlášť :confused:nechápu s čím se tak crcaj, mě mudr,říkal,že když tohle nevyjde půjdeme hnedka další cyklus do dalšího, tak mi asi nechal schválit víc fostimonu najednou. Já jsem byla v Gestu/car/ už u třech mudrů a všichni jsou úžasní, ale hlavního mám jednoho.
11. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok