• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojky holky, tak se hlásím do řad IUIaček... vezme te mě mezi sebe? :slight_smile: ráda bych s někým pokecala kdo je ve stejný situaci, v mém okolí nikdo takový není...
11. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ďakujeeeeeeeeeeem :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahoj, ja som tu síce krátko, ale vítam ťa medzi nami :slight_smile: si po prvej IUI?
11. mar 2011 o 10:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 @hanka99
Tak já mám doktora pořád jednoho a taky není problém s tím schválením, klidně je možné hned začít stimulovat a pustit se do dalšího IUI. Oni vůbec nepřemýšlí nad tím, že nikdo nechce čekat tak dloho ! :fearful:
11. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nemate niektora skúsenosti s inj merional....idem na prve IUI a na clostil som nereagovala tak od dnes picham..... :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ahoj, já jsem měla přesně takové injekce.... :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty - já jsem na clostil taky nereagovala, tak držím palce :dizzy_face:
@kamcatkakoc - jak se dnes máš :confused: :slight_smile: já chodím většinou ráno a když jde jen o UTZ nebo tak jdu k tomu co tam zrovna je, jsou všichny šikovný.
11. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad díky :slight_smile: jj jdu prvně a moc nevím co mě všecko čeká... mám za sebou x pokusů o rozběhnutí MS injekcemi, ale je to bída se mnou... a po včerejším UTZ se Dr. rozhodla pro IUI a předtím test průchodnosti... všude čtu že úspěšnost nic moc... :( tak sem taková trochu v rozpacích... ale třeba to klapne... :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - ajaké hormony jsi brala, na ovulku a následně na MS :confused: nevěš hlavu mě taky MS stávkovala a vypadá to,že se povedlo hnedka první IUI :zipper_mouth:
11. mar 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Mám se dobře....to víš, trošičku nervozita u mě je...ale to bude asi pořád :dizzy_face: A jak se máš ty? Tak to jo s těma doktorama :slight_smile:
11. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - to je dobře :slight_smile:no já už jsem se objednala na úterý na ráno, nervozní jsem jak prase :sweat_smile: sem tam mě pobolívá břicho a když se špatně hnu někdo mě píchne zevnitř vidličkou :unamused: jinak mě bolí stále prsa a nevolnosti nemám :dizzy_face:
11. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 já taky měla problémy s MS a pomocí hormonů mi chodí. Nezkoušel ti doktor nasadit progesteron v druhé půlce cyklu? ty injekce nejsou moc dlouhodobě efektivní. Taky mě čaká první IUI a na průchodnost jdu příští pátek :wink: .
Víš šance to moc nevlká není, ale je pořád větší než normálně :wink:
@hanka99 no různě, agolutin, utrogestan, klimonorm (u toho t ozabralo) norethisteron (jen špinění a hnědý hlen), teď sem dostala 2násobnou dávku agolutinu a 5.DC mám volat na tu průchodnost... poprvé, vážně? :slight_smile: to je super ;)
@kamcatkakoc super od tehulky je to take pohladenie na dusi....
a hned si stimulovala s merionalom? Vam sa podarilo prve IUI ak sa nemylim :slight_smile:
11. mar 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to máš pravdu ;) lepší než nic tak aspoň malinká šance....
zkoušela mi dát tamoxifen, ale nic moc... proto se teď rozhodla na tu inseminaci
11. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 to vůbec neznám. To ti dali v CAR, nebo tvůj gynekolog? Já brala proveru (stejné jako duphaston a utrogestan), to se většinou dává na srovnání cyklu. No, já sice mám řízenou menstruaci, ale zas nemám ani řízenou ovulaci :grinning:. Takže u nás je bez IUI šance téměř 0, takže těch 15% iui mi přijde jako báječné :grinning:. A zjistili ti proč tu ms nemáš?
11. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - noo :grinning: ani jsem nečekala,že to vyjde ale mám zatím jen // na testu v úterý jdu na krev :dizzy_face:
11. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 chybí mi hormon který tu ovulku spouští (léčím i štítnou ýlázu, ale dle dr už sem stabilizovaná)... vždycky mi sliznice krásně roste a...pak nic :P jednou mi dali dávku agolutinu, 14 dní na to další, taky nic... pak ten norethisteron a po něm sem teprv začla špinit... no síla :(

a ten tamoxifen mi dali v CARU, dle klasické dr je to něco podobnýho jako clostík

@hanka99 no každopádně gratulace :slight_smile:
11. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahá, jako clostík. Takže to vypadá, že ti pořád jen stimulují ovulku, ale ms nechodí. No, taky to nemáš jednoduché. Já mám zas PCO. kdy se chystáš na první IUI?
11. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no sranda no ... :( teď čekám na tu MS (do 10 dní) pak 5DC ta průchodnost a začnem stimulovat... nevíte jak dlouho to trvá? cca? nebo je to u každýho jiný?
11. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Ano, já jsem měla hned Merional, doktor nechtěl ztrácet čas a zkoušet to první bez stimulace....všechna vyšetření jsem měla v pořádku, tak možná proto. :sweat_smile: vyšlo nám to a můžu říct, že ještě snad ani teď tomu nevěřím :dizzy_face: Je to super pocit ale :dizzy_face: moc vám přeju,aby to taky vyšlo co nejdřív !!!!
11. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc a ako si ho pichala kolko inj ktore dni? Kupovala si ich za plnu cenu alebo cez poistovňu?
11. mar 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - stimulace trvá + - 8 dní, u mě 9 dní :wink:
11. mar 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 tak to není dlouho, to sem čekala tak měsíc ... :slight_smile:
11. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Pichala jsem 13 injekcí každý den jednu, vždy ve stejnou hodinu. To jak dlouho je u každé jinak, záleží, kdy máš ovulaci a kdy dorostou folíci :slight_smile: Pak si píchneš 36 hodin před IUI injekci Pregnylu (nebo možná jinou,já měla toto) a to je na uvolnění vajíčka. No a pak jdete na to !! Takže žádný měsíc, prostě začneš pichat v první nebo druhý den menstruace a v době tvojí ovulace jdete na to! Já jsem neplatila nic, hradila to pojišťovna :dizzy_face:
11. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 já mám 900 jednotek teď nevím jestli gonalu nebo puregonu za 1500 i s tím perem na píchání. Ale ještě nevím, jak dloho budu píchat
11. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - ty jsi si nakonec vzala pero :confused: to je super, i ta cena je přijatelná . lítat tam každý den je otrava, já chtěla ušetřit tak jsem tam musela běhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 jojo, nakonec jsem si ho vzala. já bych se nepíchla, Tomáš taky ne a v neděli tam nejsou :grinning:. Kolik tě to stálo?
11. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - ne, měsíc ne ale já stimulovala už od 3DC
11. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no já tam běhala každý den, a o víkendu jsem si sehnala píchačku :grinning: :grinning: :grinning: za těch 9 injekcí fostimonu jsem platila 649kč :wink:
11. mar 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok