• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 - a koukám,že ti dali nečo jiného než mě, jak je to možné :grinning: ale určitě ti injekce zaberou a budeme kočárkovat spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 a nevíš kolik toho bylo? tohohle je 900 jednotek. ale teď už je to jedno :wink: :slight_smile: Já právě mám jen píchače a ten mě odmítá píchat injekcema :grinning:
11. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 jojo, věřím tomu :wink: Když se nepovede, budem zkoušet hned další iui :wink:
11. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: , hele kolik jsem toho měla fakt nevím ale byla to jen jedna ampulka :wink: a pokaždé sestřička říkala jen jedna ??? není to škoda,že jen jedna :frowning2: takhle mě pěkně podporovala :grinning:
11. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 no, každopádně to stačilo :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
Ahoj, omlouvám se, že sem takhle vpadám, ale delší dobu pročítám diskusi a včera jsi psala příspěvěk, který se mi taky stal. Minulý měsíc jsem chodila do CAR na folikumetrii, folík narostl, píchla jsem si pregnyl, ale při dalším utz mi dr. sdělila, že zřejmě nepraskl. Jaký vám řekli další postup? Děkuji za info. :wink:
11. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tobě nepraskl ani po pregnylu? tak to nevím. Já pregnyl neměla, tak jsem se uklidňovala tím, že kdyby byl pregnyl, tak to vajíčko určitě praskne :-/. Zatím jsem ještě se svým mudrou nemluvila ale podle mě to nebude asi nijak řešit, dá mi stimulku, pregnyl a uvidí se. Držím palce a dej vědět, jaký postup byl u tebe :wink:
11. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 už od 3? tak to asi nestihnem hned v tento cyklus :(
11. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - hmm už od 3DC, ale asi od příštího když máš jít ještě na průchodnost :unamused:
11. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
Právě, že ne. Takže IUI by stejně bylo na nic :frowning2: Teď mě čeká laparka. Příští cyklus mě čeká laparka, tak uvidíme co a jak. Včera jsem dosatla opět pregnyl, tak uvidíme, jak to bude tento měsíc. Dnes jsem zkoušela dělat ovu test a ani náznak. Nevím jestli to je brzy nebo ovulka nebude :frowning2:
11. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 mě taky v jednom cyklu dělají průchodnosti a v druhém stimulaci na iui, ale doktor říkal, že to jde i oboje v jednom cyklu :wink:
@vally11 tak to je mi líto, já myslela, že při pregnylu je to tutovka a tu laparku ti dělají proč? kvůli průchodnosti? Já taky dělala ovutesty jako vzteklá a byla tam furt jen /
11. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
kvůli průchodnosti a prý podle toho taky zjistí,zda k tomu uvolnění vajíčka dochází nebo ne.
11. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99
@leeena_4 tak uvidíme... to neustálý čekání je hrozný :( no nic tak ais s mužem vyrazíme na dovču ať se nám to čekání trochu zkrátí....
11. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 hm, tak to by mě zajímalo, jak to zjišťujou. Já jdu na průchodnost taky, ale ambulantně hysteroskopií, nebo tak nějak.
11. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 to je super nápad :wink: jen to chce dobré plánování kvůli iui a utz
11. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
oni i tou laparkou prý zjistí zda ovula proběhla či nikoliv, tak uvidím, příští pátek jdu na indikaci, tak se snad dozvím víc a hlavně termín. Přeju ti ať se brzy zadaří. :slight_smile:
11. mar 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tedy vám všem to přeji :slight_smile:
11. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 to jo, ale jak to zjistí by mě zajímalo, podle čeho víš? ještě jsem o tom neslyšela. Taky přeju a ukaž se tu klidně mezi námi
@leeena_4 to je jasný... to by se uzpůsobilo... stejě asi dýl jak na týden nepojedem.. chcem někam do tepla... no uvidíme... nebudu p lašit, kdoví jak to bude všecko.... :slight_smile: nebudu hned vymýšlet hororové scény :slight_smile:))))
@kajka_37 přesně, nevymýšlej horory, ale dovču bych si klidně naplánovala, ta může jen prospět :wink:
11. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
včera mi něco dr., že podle toho zda jsou jizvičky na vaječníkých, zda dochází k ovolnění. no nevím, všechno mi přijde jako jedna velká záhada. Hlavně už to všechno trvá mooooc dlouho.
11. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 joo, tyhle pocity máme asi všechny, kterým se nedaří :wink: Já jsem se vyptávala, protože mám taky problém s ovulací, ale já mám polycystické vaječníky a na těch by toho asi moc neviděly :grinning:. Jak dlouho se snažíte?
11. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 My jsme byli taky domluveni, že když to neklapne, tak hned další cyklus znovu a tím, že nemám žádnou stimulaci, tak je to v pohodě. A ted mi řekli, že už se jim tam nevejdu...
11. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 - to prostě nechápu, přeci nemáš času na rozdávání :angry:
11. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to je docela drsný :(((
11. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
Sanžíme se skoro dva roky. Loni v létě mi zjistili vysoký prolaktin (ale hodně vysoký), tak zahájili léčbu. Říkali, že mi blokuje ovulaci, ale myslím, že mi ji blokuje ještě něco jiného. :frowning2: No po laparoskopii snad bude chytřejší. Bojím se toho co mi zase řeknou. Jinak manžel má spremio. ok, spíš je problém u mě. Včera jsem se v caru ptala, zda jít také do IUI, ale prý je to v podstatě to samé jako píchnutí pregnylu a naplánování styku. Tak uvidíme. Dnes večer máme domácí ukol :grinning:
11. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 :grinning: No, taky to nemáš jednoduché :-/
@petula22 fakt? tak to by mě naštvalo :frowning2: a kam chodíš?
11. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 jj úkoly se musí plnit :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
to mi povídej, jako zamlada ve škole. Akorát teď mi na něm bude záležet jako nikdy jindy a taky ho jen tak lehce neobšlehnu :grinning:
11. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok