• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajka_37 No, u mna sa rozhodli pre laparoskopiu, aby zistili priechodnosť a kedže všetko bolo ok, tak som šla na IUI. Prvá nevyšla, včera som bola na druhej, tak veerím, že tá vyjde :slight_smile: Niektoré dievčatá tuná majú šťastie, vyšlo im to na 1x, iné zase museli absolvovať viac pokusov ... Čo je asi raz dané, to sa stane :slight_smile: ... Ja som teraz začala brať aj vitamín Femibion, poradila mi to moja gynekologička a sestrička u lekáre v SPLN-e hovorila, že mi to nemôže uškodiť, lebo su to vitamíny, tak papam ... Držkaj sa :slight_smile:
11. mar 2011 o 19:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 myslim,ze je to u kazdeho ine, niekomu odporucaju pauzu...ja nestimulujem, takze mozem hned dalsie....
11. mar 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad :slight_smile: já zas do sebe cpu bylinky, známí mojí mamky se v tom vyznají... tak to zkouším,... bylinky nemůžou uškodit :slight_smile:

jo a začínám s Mojžíšovkou (pod dohledem dr) ale nevím zda to teď má smysl.... dneska mi snad i někdo řekl že začínat s Mojžíšovkou a zároveň IUI a spol není dobré... tak nevím, ...

@janulka1980 hm tak já budu 100% stimulovat....
11. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčátka, doufám, že nevadí, že se k vám přidávám. Po jednom IUI a dvou nevydařených IVF jsme si dali dvouletou pauzu a nyní se do toho kolotoče pouštíme znovu. Chci se zeptat, zda je tady některá, které se zadařilo IUI bez stimulace?? Moc Děkuji za odpověď :slight_smile:
11. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 jo diky uvidime v pulce dubna bude jasno
11. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mela bych dotaz, kolikaty DC jste meli IUI?
ja ted resim dilema - jedeme od 21 na dovolenou, tak jsem si rikala, zacnu 18teho zobat Norethisteron, to mam na 10 dnu a pak tak za 2 dny vzdy dostanu MS, cili to je cca 12 dnu od 18.3, predpoklad 1DC kolem 30teho, dalsi den bych si sla do CAR pro injekce a zacala stimulovat , 12-13 den chteji vetsinou ultrazvuk - jenze co pak, manzel odjizdi 18teho na 14 dnu mimo republiku a bojim se, ze to zrovna muze vyjit, tak ze nebude doma, ze se to predtim nestihne, samo pokud tam bude nejaky folikul.....tak me zajimalo kolikaty den jste natom byli - kdyby to bylo jak u Hanka99 - tak to vyjde zrovna uplne blbe a vse bude naprd....jen bych do sebe narvala hormony a zaplatila penize..... :frowning2:
12. mar 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 joooo ja nejsem ten kdo ti odpovi, me zatim nezabrali ani hormony, aby byla stimulace uspesna....
12. mar 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
Krásný slunečný den :slight_smile: , já chodím do gennetu. a jak jsem psala, jsem tam zatím dva měsíce, takže nemůžu chtít zázraky. Já vůbec neměla ovulaci, takže to jde všechno pomalu. Už se snažíme právě skoro dva roky, ale můj gynekolog po roce snažení s tím nechtěl nic moc dělat, že je to ještě málo, tak jsem šla do Prahy a ten mě po několika vyšetřeních doporučil do car.
12. mar 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ok děkuju za odpověď, mě bylo právě divný, že jsem nedostala ani clostík a řekli mi jen, že se mám objednat na ultrazvuk, léčím se u homeopata a díky němu jsem začala ovulovat, nikdy dřív jsem nevěděla co to ovulace je. Dal mi do kupy celý menstruační cyklus, takže mám menstruaci cca +- jeden den přesně po 28. dnech, což jsem taky nikdy nemívala a hlavně jsem taky měla strašný bolesti při MS a teď ani nevím že ji mám. :slight_smile: Tak uvidíme co nám řeknou příští týden
12. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 já sem v CARu od října, takže taky chvíli...

@puna13 ovulace díky homeopatik??? to slyším prvně...za jak dlouho? ale když si v CARu tak to asi moc nepomohlo...
12. mar 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No tak to jsme na tom uplně stejně :grinning:
13. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj zkus si tam zavolat jestli by nemohl dát spermie dřív a že by je zamrazili myslím že by to tak mohlo jít
13. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 aha to je zajimave, taky asi jako alternativni volba to muze byt, tak uvidim jestli zabere chemie a pak budu zvazovat dal
13. mar 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak jak dopadla tabulka IUI??? By mě tak zajímalo jaká byla úspěšnost.. :slight_smile:
13. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
marlenee - 18.2 první IUI ,4.3 test -nepovedlo se,v dubnu 2 IUI
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI koncom brezna
verry - 21.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 //
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
vikad - 10.3. 2 IUI
petruska123 - 11.3. 2 IUI

Myslím,že únorová bilance dost dobrý 2 těhotné určitě a 2 čekají na potvrzení :slight_smile:
Tak snad bude i březen úspěšný a já doufám v duben !!!!! :grinning:
13. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.pekny zaciatok tyzdna prajem.
tento krat po zakroku ma dni bolelo brucho.taka som sa citila plna nafucana ale uz je celkom ok.a vy ako sa mate??
14. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@cuddle - to je pech :angry: já musela injekce o měsíc odložit bo jsem byla nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu ti držet palce aby jste to stihli :dizzy_face:
14. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, krásný týden přeju :slight_smile: já jej budu mít částečně dovolenkový a i ta pracovní část bude pohoda, páč šefík je s rodinkou na prázdninách :slight_smile:
14. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatim zadna MS - ale srdce mam dvestedvacet, jsem z toho strasne vystresovana, mam hrozny strach, ze to zase nevyslo, nebo ze to vyslo, ja nevim. Tentokrate je to jine, zacinam tomu verit, MS, zatim nic a minuly mesic jsem to dostalal 26 den, coz je DNES. Ale pred tim to zase bylo 28 dni...
V Sanusu mi myslim, rikali, ze 14 dni po IUI by to asi melo byt znat, ale copak si to pamatuju, vubec jsem nedavala pozor. Proznaky porad zadny, i kdyz obcas me pichne. Ja nevim, mam nebo nemam testovat, jestli pockat do stredy, radeji na ten 28 den, nebo co...
V podstate, kdyz tehu nebudu, jdeme na druhy pokus, ale stejne fakt jsem strasne vystresovana. POMOC

14. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uplne jsem vas zapomela pozdravit - ahoj holky :slight_smile:
14. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - ty jsi 13den po IUI :confused: a kdy jsi chtěla testnout :confused: :wink:
14. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii kočko raději si ten test udělej, ať víš na čem jsi a uděláš konec nejistotě a trápení :wink: :dizzy_face: Mooc držím pěstičky :wink:
14. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mám na vás dotaz, 4.2 jsem byla na neúspěšném prvním IUI, MS jsem dostala 15.2, dnes je 14.3, 28 DC a MS nikde, vždy před MS 2-3 dny špiním, teď vůůůbec nic, myslíte,že to může být ONO, nebo je to jen hormonální nerovnováha z toho Merionalu. Díky za odpovědi :slight_smile:
14. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 dnes je to presne 14 dni
chtela jsem pockat jestli to dostanu nebo ne, jenze si nejsem jista, jestli to ma byt uz dnes nebo az ve stredu, to uz bude 17 dni po IUI
14. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kdyz si ho udelam, nebude to z prvni ranni moci... nebo 14 dni po IUI bude duch i pres den? nebo teda by mel byt?
14. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no tak to je slušný :slight_smile: jen tak dááál :slight_smile: a proč ty až v dubnu?? teď si dáváte pauzu? mě čeká v dubnu laparka a tak my do dalšího boje půjdem v květnu :slight_smile:
14. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii testni, a budeš chytřejší, držím pěstě-určitě tam // budou! :sunglasses:
14. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii podle mě by 14 dní po pregnylu neměl být rozhodně falešně pozitivní, ale mohl by být správně pozitivní :wink:
14. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - já si taky myslím,že tam budou :wink: :slight_smile: já si dělala testík 13den po IUI a vyskočila na mě dálnice jako hrom,která tam byla i o dva dny později a to jsem si dělala testík večer :wink:
14. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok