IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kajka_37
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii já už bych taky testovala 😃
hanka99
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii - pregnyl tam už určo nebude 😉
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
Holky vy me davate 😃 Ja ale nemela pregnyl, ale nejaky otrivil, nebo tak neco, ale ono to asi bude vse stejne... Mam strach z toho zklamani, kdyz tam nebudou...

@hanka99 13 den sis delala test vecer a bylo to tam, jo?
verry
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii pojď testit, čekáme.. 😉 no a kdyby ne, nedělej si z toho hlavu-příště to určo výjde 😎 já to tak taky beru x-)
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
Dobra, po obede koupim test...
verry
14. mar 2011
Jo, holčiny-kdy jste začali se sexem po IUI??? davali jste si nějakouu pauzu? mě v sanusu jaksi nic o tom neřekli.. :-N
verry
14. mar 2011
a jak jste se hodně omezovali?? myslím,jestli někdo z vás chodí pravidelně cvičit a když jste byli po IUI jestli jste taky chodili anebo ne?? já radši cvičit nechodila, ikdyž mám pocit že to na to asi vliv nemá..
hanka99
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii -13den po IUI ráno a byla tam krásná a pak ještě pro jistotu 15den po IUI večer a taky tam byla 😉
@verry - ještě ten den večer :-N jsme dovyždímala skoromanžu 😃 mudr nám to doporučil, ten den večet nebo nejpozději druhý den 😉 cvičit jsem přestala hnedka po IUI, asi to vliv opravdu nemá ale nechtěla jsem si něco vyčítat
verry
14. mar 2011
@hanka99 hmmm, tak to je dobrý že vám to řekli. nám neřekli nic, mě po tom bolel břuch a tak jsem radši ležela a skokli jsme na to až dýll.. no tak aspon jsem chytřejší pro příště,dík 😉
verry
14. mar 2011
@hanka99 a ty jsi při IUI stimulovala??
hanka99
14. mar 2011
@verry - jojo 9x fostimon injekce a folík se flákal takže 13DC tam nic moc nebylo a pak 17DC tam byl nečekaně 😃 já mám takového pečlivku mudru takže když jsme tam byli na konultaci kůli IVF ještě na mě kouk
verry
14. mar 2011
@hanka99 tak to jste měli supr štěstí 🙂 a jak jste se jinak dlouho snažili?? když už jste uvažovali o IVF?
hanka99
14. mar 2011
@verry - 17 měsíců a zjistili,že nemám ovulku nereagovala jsem na clostil a zdálo se že ani na fostimon ne, tak mi mudr doporučil IVF 😉
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
@verry very snazilkovani po IUI nam tky doktor jen doporucil, takze vecer jsme na to "vlitly" znova 🙂 a pak vlastne jeste cely tyden... bylo mi dobre, tak jsem nevidela duvod proc ne... a pak po tom tydnu jsem na sobe pozorovala, jak chut opadla, asi se ty hormony fakt meni, ze to na sobe clovek pozna.
Jinak co se tyce cviceni a namahy nam primo nedoporucil jen ten den, jinak bez omezeni. jo a koupat ten prvni den ne.
petuska123
14. mar 2011
baby tie co ste ostali tehu po IUI mali ste spinenie cca v dobe uhniezdovania???
vikad
14. mar 2011
Ahojte dievčatá, čo je nové? Ja som dnes ešte len 4. deň po druhej IUI ... a už sa pomaly dostávam do stavu netrpezlivosti, že tie dni idú tak pomaly 🙂 ... Ktorá z Vás máte potešujúce správičky 🙂 😉
petuska123
14. mar 2011
@vikad tak sme na tom rovnako 😉
vikad
14. mar 2011
@petuska123 Ahojky, naozaj? Tiež si bola 10.3. ? Ja neviem, ale po tomto IUI ma nejako pichalo v podbrušku a aj teraz sa občas nejaké to pichnutie objaví, ale inak necítim nič ... Možno sa snažím predbehnúť situáciu ... 🙂 😉
petuska123
14. mar 2011
@vikad ja som bola 11.3.o den neskor s 2 folikmy a v den IUI neboli este prasknute.mna po IUI bolelo 2 dni brucho
vikad
14. mar 2011
Aj ja som mala 2, 8.3. o rozmeroch 19 a 20 ... ale či toho 10.3. boli prasknuté, to neviem .... tak čakám a najradšej by som stroj času posunula dopredu 🙂 ale pre istotu sa moc nenádejam, aby som nebola sklamaná ... ešteže chodím do práce a na VŠ, tak mám kopec povinností, inak by to bolo asi menej znesiteľné, to čakanie ...
petuska123
14. mar 2011
@vikad tak mame vacsiu nadej s 2 folikmy 😃
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
Holky tak jsem na ten test nacurala... ale koupila jsem si nejakej uplne debilni test, je to cely ruzovy a je to blbe videt, ale mozna tam dusik je, ale nechci plasit... necham to radsi jeste na zitra rano a koupim si jiny test. je to fakt "dusikova" carka. Nevim 😞
petuska123
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii ukazzzzzzzz
vikad
14. mar 2011
@petuska123 No, asi ano, tak uvidíme 🙂
maky30
14. mar 2011
Ahoj holky, já jsem se tady teprve dnes zaregistrovala jsem tu nová tak vás všechny zdravím 🙂 Já jsem byla 04.03. na IFI a jsem strašně netrpělivá.. byl to první pokus, myslíte už bych mohla testovat? Dnes je to 10.den :-p
leeena_4
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii to by neva, že je to dušík, nejsi zas tolik dní po 😉 Držím palečky, kup jiný testík, pořádně přečti návod, ať tam zítra je ten dušík bez diskuzí 😉 x-)
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
Holky je to mamatest, ale nejakej za stovku, citlivost 10 a je to nejaka supernovinka 🙂
Ale po zaschnuti vidim docela jasne viditelne //... 🙂
ja se ale bojim radovat, v navohu pisou, ze po 5 minutach to muze ukazat spatny vysledek, ja to ale videla hned, aaaaaa, co ted? 🙂 to kdyz to vyslo? 🙂
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
urcite zkusim rano... nechci delat predcasne zavery, ale nevydrzim to nerict manzovi 🙂
zzzzuuuuzzzziiii
14. mar 2011
chudak, se tak nadrel 🙂
leeena_4
14. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii wow. Mamatest 10 je nejlepší 😉 Potichounku gratuluju a přeju, ať sílí x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli