• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zzzzuuuuzzzziiii já už bych taky testovala :D
14. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - pregnyl tam už určo nebude :wink:
14. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vy me davate :D Ja ale nemela pregnyl, ale nejaky otrivil, nebo tak neco, ale ono to asi bude vse stejne... Mam strach z toho zklamani, kdyz tam nebudou...

@hanka99 13 den sis delala test vecer a bylo to tam, jo?
14. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii pojď testit, čekáme.. :wink: no a kdyby ne, nedělej si z toho hlavu-příště to určo výjde :sunglasses: já to tak taky beru :dizzy_face:
14. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobra, po obede koupim test...
14. mar 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, holčiny-kdy jste začali se sexem po IUI??? davali jste si nějakouu pauzu? mě v sanusu jaksi nic o tom neřekli.. :sweat_smile:
14. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak jste se hodně omezovali?? myslím,jestli někdo z vás chodí pravidelně cvičit a když jste byli po IUI jestli jste taky chodili anebo ne?? já radši cvičit nechodila, ikdyž mám pocit že to na to asi vliv nemá..
14. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii -13den po IUI ráno a byla tam krásná a pak ještě pro jistotu 15den po IUI večer a taky tam byla :wink:
@verry - ještě ten den večer :sweat_smile: jsme dovyždímala skoromanžu :grinning: mudr nám to doporučil, ten den večet nebo nejpozději druhý den :wink: cvičit jsem přestala hnedka po IUI, asi to vliv opravdu nemá ale nechtěla jsem si něco vyčítat
14. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 hmmm, tak to je dobrý že vám to řekli. nám neřekli nic, mě po tom bolel břuch a tak jsem radši ležela a skokli jsme na to až dýll.. no tak aspon jsem chytřejší pro příště,dík :wink:
14. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 a ty jsi při IUI stimulovala??
14. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry - jojo 9x fostimon injekce a folík se flákal takže 13DC tam nic moc nebylo a pak 17DC tam byl nečekaně :grinning: já mám takového pečlivku mudru takže když jsme tam byli na konultaci kůli IVF ještě na mě kouk
14. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 tak to jste měli supr štěstí :slight_smile: a jak jste se jinak dlouho snažili?? když už jste uvažovali o IVF?
14. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry - 17 měsíců a zjistili,že nemám ovulku nereagovala jsem na clostil a zdálo se že ani na fostimon ne, tak mi mudr doporučil IVF :wink:
14. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry very snazilkovani po IUI nam tky doktor jen doporucil, takze vecer jsme na to "vlitly" znova :slight_smile: a pak vlastne jeste cely tyden... bylo mi dobre, tak jsem nevidela duvod proc ne... a pak po tom tydnu jsem na sobe pozorovala, jak chut opadla, asi se ty hormony fakt meni, ze to na sobe clovek pozna.
Jinak co se tyce cviceni a namahy nam primo nedoporucil jen ten den, jinak bez omezeni. jo a koupat ten prvni den ne.
14. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie co ste ostali tehu po IUI mali ste spinenie cca v dobe uhniezdovania???
14. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, čo je nové? Ja som dnes ešte len 4. deň po druhej IUI ... a už sa pomaly dostávam do stavu netrpezlivosti, že tie dni idú tak pomaly :slight_smile: ... Ktorá z Vás máte potešujúce správičky :slight_smile: :wink:
14. mar 2011 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak sme na tom rovnako :wink:
14. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahojky, naozaj? Tiež si bola 10.3. ? Ja neviem, ale po tomto IUI ma nejako pichalo v podbrušku a aj teraz sa občas nejaké to pichnutie objaví, ale inak necítim nič ... Možno sa snažím predbehnúť situáciu ... :slight_smile: :wink:
14. mar 2011 o 13:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ja som bola 11.3.o den neskor s 2 folikmy a v den IUI neboli este prasknute.mna po IUI bolelo 2 dni brucho
14. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som mala 2, 8.3. o rozmeroch 19 a 20 ... ale či toho 10.3. boli prasknuté, to neviem .... tak čakám a najradšej by som stroj času posunula dopredu :slight_smile: ale pre istotu sa moc nenádejam, aby som nebola sklamaná ... ešteže chodím do práce a na VŠ, tak mám kopec povinností, inak by to bolo asi menej znesiteľné, to čakanie ...
14. mar 2011 o 13:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak mame vacsiu nadej s 2 folikmy :grinning:
14. mar 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsem na ten test nacurala... ale koupila jsem si nejakej uplne debilni test, je to cely ruzovy a je to blbe videt, ale mozna tam dusik je, ale nechci plasit... necham to radsi jeste na zitra rano a koupim si jiny test. je to fakt "dusikova" carka. Nevim :frowning2:
14. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 No, asi ano, tak uvidíme :slight_smile:
14. mar 2011 o 13:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já jsem se tady teprve dnes zaregistrovala jsem tu nová tak vás všechny zdravím :slight_smile: Já jsem byla 04.03. na IFI a jsem strašně netrpělivá.. byl to první pokus, myslíte už bych mohla testovat? Dnes je to 10.den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2011 o 13:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii to by neva, že je to dušík, nejsi zas tolik dní po :wink: Držím palečky, kup jiný testík, pořádně přečti návod, ať tam zítra je ten dušík bez diskuzí :wink: :dizzy_face:
14. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky je to mamatest, ale nejakej za stovku, citlivost 10 a je to nejaka supernovinka :slight_smile:
Ale po zaschnuti vidim docela jasne viditelne //... :slight_smile:
ja se ale bojim radovat, v navohu pisou, ze po 5 minutach to muze ukazat spatny vysledek, ja to ale videla hned, aaaaaa, co ted? :slight_smile: to kdyz to vyslo? :slight_smile:
14. mar 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite zkusim rano... nechci delat predcasne zavery, ale nevydrzim to nerict manzovi :slight_smile:
14. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak, se tak nadrel :slight_smile:
14. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii wow. Mamatest 10 je nejlepší :wink: Potichounku gratuluju a přeju, ať sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok