• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zzzzuuuuzzzziiii když se tak nadřel, tak mu to řekni :grinning: :grinning:
14. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii jej tak gratuklujem urcite to vyslo objednaj sa na krv
14. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii a to bolo dokonca 1 iui??
14. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ano, bolo to prvni IUI, po 10 mesicich nesnazi vidim zase//...
14. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 se bude kasat :slight_smile:
14. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 na krev? necham tomu jeste dva dny a kdyz bude silit, zavolam tam.
14. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii no to je jasný :grinning: s tím mým nebylo 14 dní po spermi k vydržení, jak se chvástal :grinning:
14. mar 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ach ti chlapi, :slight_smile: to ten muj se chvastal, kdyz mu doktor rekl, ze takhle dobrej spermio uz dlouho nevidel a ze v tom vzorku mel pres 4 miliony spermii a tak to ho nabudilo uplne to na nem vidis :grinning:
az mu tohle reknu, bude mit radost, kez by se nas to stesti drzelo i dale...
14. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii jako malí kluci, co dostali novou mašinku, co ? :grinning:. moc přeju, aby se vás to štěstí drželo :slight_smile:
14. mar 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii to je asi u všech stejný :D tak tfuj tfu jtfuj, zítra ten test pořádně a pak se pochlub ;)
14. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii moc moc drzim palecky, zdravim pasaka manzela ;)
nech sa vam dari a dusik sííííííílííííííí :dizzy_face:
14. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeju hezký k večer. Tak po prvním neúspěšném IUI v lednu, byl únor snažení se doma pod peřinou :wink: ale včera test negativní dnes je tady špinění :cry: když to nevýjde nervy, když vykouknou // nervy- nemáme to jednoduché :unamused:
14. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsou tam :slight_smile: jeste neni tak silna jako ta kontrolni, ale vyjela na me hned a uz to neni jen duch... budu dal testit, jestli silime a uvidime. zatim se bojime radovat. kazdopadne diky za podporu holky!!!
15. mar 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii jej super tesime sa stebou...v tejto teme sa to nastartovalo tesim sa a dufam ze sa pridame k vam :wink:
15. mar 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Přidávám se ke gratulaci :slight_smile:
15. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii skvělé, super ;)
15. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii tak to moc gratuluju a přeju ať je vše v pořádku a mimísek krásně roste :grinning:
15. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci něco napsat, i když jsem můj příspěvek vůbec nepatří, ale jsme tady tak dobrá parta, že s tím musím ven - včera mi umřela moje poslední, nejhodnější a nejzlatější babička :frowning2: poraďte mi, jak se mám uklidnit, abych neublížila mimiškovi, které v sobě mám.....
Nezlobte se na mě...
15. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc kočko to je mi líto, ale nejde na to říct nic jiného, než že babička už určitě měla léta a je to lepší, než aby byla třeba nemocná a trápila se. Pobreč si, zavzpomínej, ale hlavně mysli na to, že brzo do vaší rodiny někdo přibyde :wink: :dizzy_face:
15. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc
Ahoj, sice jsem k vám mnoho příspěvků nepřidala, ale čtu vás, jelikož až budu mít po laparce, tak se na IUI zřejmě také chystáme.
Je mi moc líto. Ale pokud to aspoň trochu jde, tak se snaž myslet na to, že musíš být silná kvůlit tomu, aby to mimísek zvládl. I když to moc asi nejde, vid? Hodně sil.
15. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak krev mi nebrali mudr na UTZ viděl gestační váček 10,35mm :dizzy_face: tak to prej nemá smysl.
15. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @vally11 Děkuju holky, musím to tak brát... :slight_smile: zítra jdu na další kontrolu, snad to bude dobré....
15. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Gratuluju :slight_smile:
15. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc
Určitě :slight_smile: , budu na tebe myslet ať to zítra dobře dopadne a celkově zvládneš tuhle situaci.
15. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Hani gratuluji, super ;)

@kamcatkakoc musí to být těžké..ale s podporou drahé polovičky a okolí to určo zvládnete, drž se ;)
15. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - to je mi líto ale je fakt,že je lepší když to jde ven než když to v sobě držíš :wink: Já mám zase dědouška v nemocnici a nic moc :frowning2: takže řeším taky něco podobného :cry:
15. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Podpora je velká, musím to zvládnout :slight_smile:

@hanka99 Tak to držím pěsti,aby to s dědečkem dopadlo dobře :slight_smile:
15. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Hani, tak tos me uklidnila, z toho je videt,ze nic nemusi byt tak spatne jak to vypada...a ze doktori taky nemuzou nic vedet na 100%. Kazdopadne gratuluju a drzim palce, at jste zdravi!! :slight_smile:
15. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii moc moc moooc preju!
15. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, vím jak moc to bolí, mně zemřela babička minulý rok v květnu, bylo jí už 87 let, krásný věk. Byla už moc nemocná, prodělala několik mozkových mrtviček a byla ležák.. Já to tehdá brala tak, že už je jí líp, nic jí nebolí a jsou s dědou opět spolu. Víc než to že zemřela mně ničilo to, že sem jí nemohla pomoct, a ona sama už tady nechtěla být. Takže jí už pak bylo jen dobře a důležité bylo, že už se netrápila. To mně moc pomohlo a vím, že teď na nás dává pozor. Drž se bude líp.
15. mar 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok