• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kamcatkakoc - to je smutné je mi to líto,ale nesmíš přehnaně truchlit tolik jsi toužila po mimi tak musíš hlavně myslet na něj .A babička by si určitě přála aby jsi byla šťastná bude tebe i to maličké opatrovat zeshora.

Holky dnes jsem byla na konzultaci tak v pondělí jdu na zákrok podívají se mě do dělohy jestli tam není nějaký problém.Jinak prý mám dělohu hodně úzkou tak jsem zvědavá co objeví.Jinak sliznici mán stále nízkou budou mi muset zvýšit dávky hormonů a to se prolévám kontryhelovým čajem o stošest :grinning: prostě na mě nepůsobí!
Tak snad se povede podle plánu druhé IUI v dubnu (prý musí opět žádat pojišťovnu )to prostě nechápu!!!
15. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahojky, velmi ma to mrzi s tvojou babickou, naozaj! tiez mam jednu milovanu a neviem si predstavit ked pride koniec :(
ale velakrat to v rodinach byva tak, ze niekto odide, aby nohol novy zivot prist...pocula som uz aj take, ze sa to vacsinou stava v rodine kde je clovek v znameni stira...ked sa niekto narodi..do roka niekto odide a naopak...su to mozno len pripoviedky, ale priroda a kolobeh bohuzial, "bohudik" tak funguje..
urcite je dobre truchlit, nedusit to v sebe a ked bolest aspon trocha utichne, ostanu uz len krasne spomienky na milovaneho cloveka..normalne mam uzko v krku a slzy v ociach ked to pisem..uprimnu sustrast :(
p.s. mozno v ociach svojho mimi najdes svoju babicku!
drz sa, prajem vela sily nech to vsetko zvladnes!
nacerpaj energiu zo slnecneho dna!
xox
15. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii juuuu, tak to je supr, gratuluju k // :wink:
15. mar 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nevím kdo se to tu ptal zda je vhodný styk po inseminaci... tak je.. cituji: "Pohlavní styk po zákroku není zakázaný, ale naopak žádoucí." :grinning:
15. mar 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahoj, to jsem se ptala já. no vidíš, a nám nic neřekli. :confounded: aspon vím na další pokus :dizzy_face:
15. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z těch Dr. aby člověk lámal info co? já na co se své dr nezeptám, to nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi - jéé koukám,že máte srdíčko tak gratulujůů :dizzy_face: :slight_smile: jsem zaspala
15. mar 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - jééé a tady jsem taky zaspala :grinning: tichounce gratujujůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jak koukám tak se nám to tu pěkně těhulkuje :grinning: tak to má bejt. Já furt čekám na MS a ona nikde asi si budu muset zajít na injekci ach jo já už chci jít na IUI a abych mohla těhulkovat sváma :frowning2: . Jinak to jaro mě dáva pěkně zabrat jsem pořád unavená a ospalá :unamused: ,ale jinak venku je nádherně :sunglasses:
15. mar 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc To je mi moc líto,ale musíš to brát tak že bude mít tvoje miminko uplně skvělého strážného andílka. Vyplakej se ono to pomůže a když ti bude nejhuř tak si šáhni na bříško a uvidíš že ti bude hned o něco líp. Tak se drž
15. mar 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc babičky je mi líto, mrzí mě to. Ale bude lépe. Drž se :slight_smile:
15. mar 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu este nejaka cakatelko po IUI???
15. mar 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som čakatelka, ale veeeľmi čerstvá...dnes som mala IUI :grinning:
15. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj!!!
já sem taky sem tam nakouknu a zeptám se,poradím se :wink:

petusko:já jsem taky čekatelka :slight_smile: dnes 8den po IUI.v pondělí na krev a o víkendu zkusím testnout,ale bojím,bojím!!
jak dlouho jsi ty?
15. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc AHOOO,je mi to strasne luto, sice neviem si predstavit tu bolest co mas v sebe, mne este nikto taki blizky nezomrel, ale mne velmi pomaha ked sa vyplacem. Prajem ti nech ta bolest pominie a nech sa len tesis na to mimi co v tebe rastie.
15. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee na aky zakrok sa chystas?
15. mar 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamcatka:upřímnou soustrast!!!vím,jaké to je.před dvěma lety mi umřela taky moje nejoblíbenější a nejhodnější babička a byla jsem z toho úplně hotová :frowning2: a před 4ilety děda a ten byl tak zlatý a úžasně hodný člověk!!!
ještě teď,když vzpomínám,vidím fotky,tak brečím :frowning2:
ale vše přebolí a taky si říkám,že na nás dohlíží z vrchu a to mě uklidňuje!!! :slight_smile:
drž se!!!
15. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby toto je posledna tabulka,ktoru som nasla............doplnte ak mate infos
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
marlenee - 18.2 první IUI ,4.3 test -nepovedlo se,v dubnu 2 IUI
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI koncom brezna
verry - 21.2 IUI
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 //
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI
vikad - 10.3. 2 IUI
petruska123 - 11.3. 2 IUI

15. mar 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii jeeeej dalsia tehulka gratulujeeeem
15. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spíše vás čtu než že bych psala, ale IUI máme také za sebou.... byli jsme 8.3. a 10.3. - výsledek zatím nevíme....
15. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka to ste boli dva krat po sebe?
15. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 ano.. to není obvyklé??? Prý pro jistotu... Když jsme byli v úterý, tak jsem měla folikul 2cm velký, ještě neprasklý... Píchli mi pregnyl a ve čtvrtek jsem šla znovu... osobně jsem cítila, že mi folikul prasknul ve středu... takže jestli se zadaří z úterního nebo ze čtvrtečního "hnojení" - kdo ví... hlavně aby vůbec....
15. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rehonka:tak to je fakt zajímavé :slight_smile: já jsem si totiž pregnyl pichala sama doma a do 36hodin bylo IUI.
tak aspoň máš jistotu,že fakt prasklo!! :slight_smile:
tak držím pěstě!!
15. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka tak u nas v CAR prides na UTZ asi tak 12ty den cyklu a vtedy ti povie , ze kedy mas pichnut pregnyl a o 2 dni ked som bola na IUI tak mi nerobil ani UTZ a rovno urobili zakrok........
15. mar 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám, že každý CAR má své vlastní postupy.....
15. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a jak jste měly velký folík, když jste si píchaly pregnyl?
15. mar 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahojky moja ako jsi dopadla??Myslim na teba a na tvoj vysledok je zitivny mojko drzim pesticky a ozvisa pa
15. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 ja som mala 18mm velky ked som bola na druhom IUI a pri prvom ani neviem lebo som bola na UTZ v 10DC a to bola velkost 10mm. IUI sa konala az o 7 dni
15. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ak sa mozem pridat ku Vam tak sa pridavam ja som zajtra 7 den po prvom iui to cakanie na testovanie je neuprosne a vy ktora jsem po iui???
15. mar 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 já 2cm
15. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok