• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rehonka
já právě jenom 17 když jsem dostala pregnyl, tak nevím, jestli to není malo? :unamused:
15. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 věř, že vědí co dělají!!!! Určitě dělají smysluplná rozhodnutí....
15. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka
Asi máš pravdu. Ten internet je fakt hrozný, člověk pořád něco hledá a spekuluje!!!
15. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 Při IVF před pěti lety jsem tu tak moc četla, že jsem z deprese nevycházela... Opravdu to není dobré... Ale ubránit se je taky těžké...
15. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ jalanecek tak to jsme byly poprvé ve stejný den... Já jsem také po prvním IUI... Kdy budeš testovat???
15. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ahoj ja som bola uz 2 krat na IUI,zatial neuspesne
15. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka Ahojky Prajem krasne ranko
Ja prave,ze neviem kedy testnut budeme testovat spolu dnes je presne tyzdfen po iui jako sa citis??Ma nejake priznaky alebo nieco?Aky z toho mas pocit??A ako dlho jste sa snazilkovali??? :wink: :wink: :wink:
16. mar 2011 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 To je mi luto ale vies,ako sa hovori nadej umiera posledna raz sa to podari a kedy mas naplanovane iui tretie???a ako dlho sa snazilkujete??
16. mar 2011 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mne tie foliky rastu nejak velmi pomaly 3-7DC som brala clostil 2x1 a dva dni 3x1 potom od 9-14DC som pichala merional, 2-3x týždenne som na USG.....vcera bol jeden 13 a jeden alebo dva väčšie, sliznica 7mm....dr usudila ze rastu pomaly a hlavne ze rastu...teraz idem na USG v piatok no a dufam ze už v pondelok bude IUI.....
som myslela ze to pojde rychlejsie...no ale co ked je moje telo pomale :grinning: ...
...ako riešite caste navstevy lekára v praci....u nas sa stále prepusťa a ja tam teraz mam same priepustky... :unamused:
Pregnyl sa picha dva dni vecer pred IUI? t.j ak pojdem v pondelok na IUI tak mi ho pichnu v sobotu vecer?
16. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby.tak mame daco nove??
16. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, po prvom neuspesnom IUI v unoru som zacala na vase odporucania brat materi kasicku a pijem cajik...vtedy pred mesiacom v 10DC nebol folik ziadny, teda Dr. povedal,ze je drobulilinky...dnes som bola na UTZ, taky 10DC a folik 16,2. sliznica sa tiez zlepsila. zajtra mi partner pichne Ovitrelle do bruska a v piatok 18.3. sa ide na 2IUI...je tu niekto tiez na piatok?
prajem krasny dnik snazilky! :dizzy_face:
16. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 zajímavé a super! Na co je ta mateří kašička dobrá? Držím mooc palce ať se povede :wink:
16. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 super, budu na tebe myslet ;)
16. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za palce @leeena_4 :wink:
ta materi kasicka je zevraj dobra prave na dozrievanie vajicka a rast sliznice. kazdy den si dam stamperlik :slight_smile:, v piatok posledny. neviem ci je to nahoda, ale tentokrat je folik krasny. vtedy som bola az 16DC na IUI, teraz idem 12DC.
16. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem @kajka_37
velmi by som si priala, aby to vyslo. aby to vsetkym nam vyslo!
16. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 díky, taky to zkusím. S obojím mám problémy, tak proč to nezkusit. Snad se to nebude "tlouct" s injekcemi hormonů
16. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky, no to je zajímavé s tou mateří kašičkou-kde se dá sehnat?? jinak taky budu držet pěstě, aby to už vyšlo :sunglasses:
16. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já zkouším nějaké spešl bylinky "Dědka kořenáře", tak uvidíme...
16. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zkoušela Femigard a nic. Dva měsíce, na víc už jsem neměla trpělivost a není taky nejlevnější
16. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já holky zkoušela drags imun-taky vhodné kapky na otěhulkování-brala jsem je 3měsíce a nic.. ale kamarádka měla gynex a druhej měsíc byla v tom-tý to asi pomohlo :slight_smile:
16. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 je to na prirodnej baze, tak verim, ze ked nepomoze tak neuskodi...je to aj na posileni imunity, doda energiu...a to potrebujeme :wink:
@verry ja som ju kupila tekutu v ampulkach v obchode kde predavaju zdravu vyzivu, med...a holky tu na chate si ju kupuju cez internet...skusim pohladat link
@kajka_37 myslim, ze i spesl bylinky dedecka korenare pomozu :wink:
16. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně, vidím to stejně :wink:
16. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 my tu ve městě máme jen jednu bylinku,tak bych se tam mohla mrknout. a kolik to tak stojí?? ..taky zkouším všechno.. :grinning:
16. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u bylinek prý trvá dýl než "zaberou" :( ty co mám taky jsou drahý jak píp...a že bych pociťovala či viděla změnu, to ne.... :( chjo.. no trpělivost no... navíc se mi furt nedaří dovolat na Motol paní která cvičí tu MOjžíšovku... :(
16. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Dá se koupit ve formě tobolek http://www.eshopzdravi.cz/materi-kasicka-bio-cps60/d-81881/
nie je to najlacnejsie..
ja mam v ampulkach a stalo to nejakych 420,- musim pozriet doma kolko ich tam je dokopy
16. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stli si chcete o tom kořenáři něco přečíst, hodím link...
16. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 jdeš do Mojžíšovky, jo? Já nad ní taky přemýšlela, ale na PCO by mi to asi úplně nepomohlo. Myslím, že to je ideální pro idiopaticky neplodné, ale třeba se pletu. Já jsem četla, že se začíná rovnáním páteře přes konečník a že po dobu toho cvičení (3 měsíce?) by ta žena neměla otěhotnět. Je to tak?
16. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 aj ja chodim na Motol...ides cvivit Mojzisovku?
16. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, este jedna vec...som sa na to Dr. vobec nepytala a to uz ideme na 2IUI...ma mat partner nejake sexualne volno pred IUI? :grinning: Jeho SPG je OK
16. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no já se právě asi 14 od doby co sem ybla na prvotním vyšetření dovolat ty paní co cvičí, abych se objednala, nedaří se... buď mi to nebere nebo nemá diář :/ mezitím sem zjistila že by se v té době cvičit nemělo ta ksem si to u ní chtěla ověřit.... chjo

@janulka1980 ano chtěla sem, slyším z milionů stran jak je to super.... shodou okolností na Motole mám kamarádku co je rehabilitační sestra a dohodila mě tam... no ale jak to dopadne.... asi zkusím zatím IUI bez Mojžíšovky, třeba to klapne i tak....
16. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok