• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
holky já si koupila knížku mojžíšovky dom-a cvičila jsem poctivě půl roku-každý den hodinu! ....a taky nic... ale můžu říct že se mi srovnala menstruace a že mi přestali bolesti břicha který jsem při ní měla :slight_smile:
16. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 já jsem to teda četla, že se nesmí při tom cvíču otěhotnět.
@verry hm, paráda, to není taky k zahození, že se ti srovnala MS :wink:
16. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry slyšela jsem, že prý by se M. neměla cvičit bez dohledu..aspoň začátek by měl být pod dohledem ,stli se to necvičí špatně...
@janulka1980 já ti nevím, nám taky dr. na nic neupozornovala-ale my si radši dali 2 dny pred IUI pauzu-aby jich tam moooc :wink:
@kajka_37 jo to taky nevím jistě jestli jsem to cvičila přesně podle toho. ale v knížce je to rozepsané jak pro laiky co jak máš dát a jak správně dýchat-nejsou to těžké cviky.
16. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak super že pomohlo ;) tak cvič dál ;)

@leeena_4 tak stli se holt tý paní dovolám tak se s ní třeba domluvím že přijdu v létě pokud IUIčka nezaberou....
16. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
Taky jsem slyšela, že by to mělo být pod dohledem a první 4 nebo 6 měsíců neotěhotnět. Myslím, že to bylo dokonce v té knížce napsané.
16. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 to je dobrý nápad :wink: aspoň vyplníš čas čekání na IVF, nebo na další postup :wink:
16. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já znám holku co to cvičila 4měsíce a otěhotněla
16. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ty máš tu mateří kašičku v kapslích nebo ampulích?? tady na netu toho je mooc :confounded:
16. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já doufám, že snad ani to IVF nebude potřeba... no ale pokud jo... tak není o čem mluvit, že :slight_smile: se bude cvičit až se ze mě bude prášit :D
16. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja mam v ampulkach..vecer ti mozem poslat presny nazov, teraz nepamatam..alebo zajtra scan obalu...ale myslim,ze to je asi jedno ktore...holka co mi to odporucila, si kupuje tie z toho linku co som ti poslala...a zabrali
16. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 je dobrý mít náhradní plán, člověk je pak klidnější a tolik se neupíná na výsledek.
16. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
A jde Ti to neupínat se na výsledek. Mně přijde, že už snad ani na nic jiného nemyslím. Jakmile se ráno vzbudím, první na co myslím je, proč nám to pořád nejde. :frowning2:
16. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 Tohle jsem měla taky. Pak mi ale diagnostikovali PCO a mě se najednou nepochopitelně ulevilo. Víme čím to je, dá se to řešit, jdeme do CARu, kde se o nás postarají a hlavně se mi ulevilo, že už nemusíme sexovat podle kalendáře a mít pocit, že když nebudeme, tak se málo snažíme. Zkrátka se mi ulevilo, že víme, čím to je a začali jsme to hned řešit. Začala jsem cvičit a zkouším proniknout do tajů zdravé výživy, hodně se věnuju psům a docela se mi daří se neupínat na výsledek, ale jsou dny, kdy nemyslím na nic jiného a otáčím se za každým kočárem a koukám, jestli ta paní ve volném tričku, co sedí naproti v tramvaji je nebo není těhotná :grinning:. Je to boj, někdy vyhrávám já a někdy touha po mimču.
16. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ok dík,mrknu na to :slight_smile:
16. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
to ti zjistili z laparky? A jaký je postup léčby?
16. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry nz
nech pomoze!
16. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@vally11 jj je dobrý mít nějaký koníček, nebo zábavu... tím že člověk na to neustále myslí, není pro psychiku a tím ani pro plození úplně to nej.... ono se to řekne, nemyslet na to... ale po té době snažení to úplně dobře nejde....ale snaha se počítá... já se děsně těším na jaro léto... vytáhnem brusle, kola, půjdu ven s foťákem.... :slight_smile:
16. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 @leeena_4
já to chápu, že by se člověk nato neměl upínat. Chvíli mi to jde, ale pak přijde totální krize. Navíc kolem mě snad není nikdo kdo by nebyl těhule.
@kajka_37 jo, na foťák se taky těším :wink:
16. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měla krizi někdy v lednu.... nezabíralo na MS vůbec nic... během jednoho týdne oznámily tři kaamrádky že sou těhu... to byly stavy :(
16. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 taky fotíš? :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
snažím se :wink: , nejsem žádný profík, ale miluji fotky.
16. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 @kajka_37 jar a leto bude prima...ja nefotim, ale pritel (tu fotku co tu mam fotil on :sweat_smile: )
tolko spolocnych zajmov tu na modromkonikovi :slight_smile: tiez oprasim kolo, brusle ..a ten vzduch, mmmmmmmmm :dizzy_face:
16. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 nene, laparku jsem neměla, ani mi ji v CARu nedoporučili. Jednak mám dost příznaků, které patří k PCO: dlouhatásnké cykly, anovulaci, akné. Ale zjistil to můj doktor z utz - nerosly mi vajíčka, tak mi dal clsotilbegyt a za dva měsíce na utz zjistil, že vajíčka stále nerostou a navíc mám polycystické vaječníky, to vypadá tak, jako když máš kolem vaječníku perlový náhrdelník. Vajíčka se tvoří, ale jen malilinkatá a nerostou, nepraskají a jsou pokrytá takovou tvrdou slupkou. Léčit se to moc nedá, může to mít spoustu příčin - inzulinová rezistence, špatné hladiny hormonů a bůh ví, co všechno. Vyléčit se to nedá, takže se to dá obejít stimulací k IUI, nebo pak IVF. Občas se dělá drilling vaječníků - laparoskopicky ty vaječníky propíchají a seškrábou, ale je tam riziko, že je poškodí víc, než bylo potřeba a je to už operativní zákrok v narkoze, takže můj dr nedoporučil. Navíc po tom drillingu se ty vaječníky zase obsypávají cystičkami a do cca 3/4 roku je ten stav stejný, jako před drillingem.
16. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 nápodobně :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 fotíš? Můj manžel taky fotí, ale hlavně tiskne pro profi fotografy i pro amatéry, různé papíry, plátna, kašířování, laminace rámování, takže mám kolem sebe hodně fotografů.
@vally11
Holky ono to někdy jde, někdy ne, ale když se člověk fakt snaží, tak to jde čím dál tím líp, ale krize se čas od času objeví taky. Je důležitý s tím bojovat a nepodléhat, no. Mě strašně pomáhá jednak manža a pak taky naše dvě boxerky, který jsou naprosto úžasný a už se těšíme až bude teplejc, jesdíme s nima na kole, chodíme do parku, vezmem vždycky deku, pivko, petanque a strávíme v parku skoro celý odpoledne :dizzy_face:
16. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 achjo :frowning2: jaky je u teba vlastne teraz postup? prepac, z tych mien som popletko a uz neviem ktora co ma...
p.s. keby ty alebo manza vedel o niekom kto potrebuje fotografa, alebo asistenta k sobe...prosiiiiiim, dej vedet. moj priatel sa nejak nevie uchytit a myslim, ze na to pa...budem ti vdacna...to len tak, keby si naaaaaaahodou o niecom vedela ;)
16. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 vůbec se neomlouvej, taky se mi to plete :grinning:.
Já jdu zítra na HyCoSy - průchodnost vejcovodů s ultrazvukem, má to být méně bolestivé, než klasická hydroskopie. Pokud budou vejcovody průchodné a u hormonálního profilu se neukáže další nový průšvih, tak budu od dalšího cyklu stimulovat injekcema gonalu a zkusíme IUI, když budou vaječníky reagovat. A když nebudou reagovat, nebo nebudou průchodné vejcovody, tak nás čeká bohužel rovnou IVF.
16. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dneska je ohromně těžké uživit se jako fotograf a prosadit se. Držím manželovi palce :wink: Nejlépe se uchytí fotografové svateb, dětí a podobně. Ale je to běh na dlouhou trať, založený na dobrých referencích.
16. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok