• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 no, mám to jako koníček... celkem mě to chytlo :slight_smile: tiskne? a kde?
to PCO zní celkem šíleně..ale tak hlavně, že je furt způsob jak se k mimi dopracovat....
16. mar 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4
Aha, no u mě měla taky dr. podezření na ty polycystické vaječníky. Taky nepraskají. No já na laparku objednaná jsem, v pátek jdu na indikaci, tak se nejspíš dozvím i termín. Já měla v HP šíleně vysoký prolaktin. Tak tím to vlastně všechno odstartovalo. Už je to v normě, teď naposledy byl tedy zase pod normou. :frowning2: . V car jsem teprve krátce, tak začínáme pěkně od začátku.
16. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajka_37 jojo, tiskne, tisknul třeba polovinu fotek v cyklu výstav Československá fotografie v kongresáku. Tiskneme doma v ateliéru, co máme pod bytem a tam je i veliký plotr. Bydlíme na Nových Butovicích. Kdybys chtěla něco vytisknout, není problém :wink:
16. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajka_37 jinak PCO zní opravdu šíleně, raději nečíst, ale řešit se to dá a většinou, když někdo začne chodit do CARu, tak se časem dočká, le je to na dlouho no :-/. Ale třeba endometriosa je možná ještě hroší :grinning: No, moc toho horšího není, ale co nadělám :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 to ano...on to robi jako bočák..to len keby si nahodou neco nekde zaslechla :wink:
ja som tiez bola na tom vysetreni pruchodnosti vajcovodov...priznavam,ze to trochu bolo neprijemne, ale dalo sa to zvladnut...a zevraj to kazda zena vnima inak..kazdy ma inde prah bolesti...ale v konecnom dosledku, netrvalo to dlho a co neurobime pre mimi :wink: drzim palec!
16. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 má manža někde nějaký ateliér nebo fotí jen v exteriéru? ideál je aby si někde udělal profil, někam dával fotky co nafotí, nabízel kaamrádům služby, ono se to pak rozkřikne... začátek je těžkej, ale jakmile se chytí a provalí se... už to pak jde :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vally11 a bereš na ten prolaktin něco? to je jasný důvod, proč neotěhotníš, když máš zvýšený prolaktin. PCO se dá krásně poznat podle utz. Že folíky nepraskají, to ještě není PCO. Musíš mít cysty, tu tvrdou slupku, anovulaci (nebo poruchy ovulace) a většinou i problémy s dlouhými cykly, nebo že nechodí ms. Podle utz by v CARu PCO určiě poznali. Tak držím palce :wink:
16. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 děkuju, taky si říkám, že to bude jen pár minut, takže i kdyby to bolelo, tak to vydržím :wink: při nejhorším si pak koupím nějaké "bolestné" :grinning:
16. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 díky za nabídku... muž mi nadělil tiskárnu k ježuchovi, ale to je max A3, kdybych potřebovala něco velkýho, ozvu se :slight_smile: díky :slight_smile:

ta průchodnost mě čeká taky... už třetí den mě pobolívá spodek ale MS furt nikde... doufám že to dostanu zítra když odlítám směr Dublin :P
16. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 bolestné :D dobrý nápad :slight_smile:))
16. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajka_37 jo, ma vytvorenu stranku...jak hovoris, pomaly sa to rozkrikne...
byvame na LUKA..mate nekde nejaky cennik? sem tam potrebujeme tisk...vlastne aj teraz nieco partner riesi s vystavou
@kajka_37 Tak my máme tiskárnu na profi fotky, je to ohromný plotr s krásnými barvami, takže kdybys chtěla něco většího, nebo třeba plátýnko, rámování a tak, ozvi se i kafčo ti k tomu uvaříme :grinning: :wink: Jinak to píchání a mrcha nikde je zajímavé :wink: :grinning:
@kajka_37 @leeena_4 mne "bolestne" kupuje partner :wink:
16. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 :D
tak super, velké foto nebo plátno se bude hodit, pač teď sme asi půl roku v novém a zabydlujeme :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 no tak to by bylo super. Ceník máme, ale je dost složitý, takže by bylo super, kdybys napsala třeba kolik a jak velkých fotek by potřeboval a na jaký papír a manža to doma spočítá. Jinak odkaz samozřejmě pošlu, to není problém :wink: Jinak pokud u nás někdo tiskne poprvé, tak se může i přijít podívat, jak se to tiskne, když to máte takhle blízko :wink: Jinak to manža dělá tak, že buď přineseš CD, nebo pošleš materiály přes úschovnu, manža to zkontroluje, když něco nesedí, tak volá a pak tiskne a buď si to vyzvedne člověk u nás třeba druhý den, nebo se někde sejdem :wink:. stránky jsou www.photo-arts.cz Jinak pokud by vás zajímala laminace a rámování, tak tam má teď oproti ceníku velké slevy :wink:
16. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 a co ti kupuje za bolestné? :slight_smile:
@janulka1980 dobře to máš zařízené :wink: :grinning:
@leeena_4 jéééé tu stránku znám... byla sem se nechat vyfotit u Julie :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4
jj, beru od října Dostinex 1 tabl. týdnně, ted mi to ale hodně kleslo, tak mi dr. v caru říkala at beru jenom půlku, tak uvidím. Já měla cykly po vysazení antikoncepce téměř v pohodě cca 30 dnů, ale najednou loni v létě boooom a po 40 dnech stále nic. Tak mi nabrali HP a od té doby to řešíme víc, teď tedy i přes CAR.
16. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajka_37 jojo, ta většinou fotí lidi, manža architekturu a dělá tisky. Spolupracují spolu :wink: Pokud sis ty fotky nechala i tisknout, tak určitě u nás, takže jsem tě možná i viděla :grinning:
16. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je super...tesim na farby!!! teraz by sme potrebovali lesk..30x40 ja neviem, asi 15 fotiek
kajka_37 vacsinou nejakej fajnovej dorticek :slight_smile:
aj ked mi beru krev tak dostanem sladke :grinning: za toho bibíka
:grinning:
16. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vally11 je to lepší řešit v caru :wink: jsou odborníci a ty si nemusíš lámat hlavu s tím, jaký zvolit postup. Mě přišla ms 2x po 30 dnech a pak už to šlo z kopce. Bez hormonů bych ji dostávala klidně i za 50 dnů
16. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 no Julie mi je nesla osobně "pod ocas" :D

@janulka1980 chmmm ňam :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 a gramáž papíru? klasika, nebo něco pevnějšího? Doma to spočteme na různé gramáže papírů a dám ti vědět cenu, ju? Ale vím 100% že jsem určitě levnější a lepší, než foto škoda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kajka_37 jojo, tak to bylo u nás :grinning:.
@leeena_4 svět je malej :D
16. mar 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 ked ste lepsi nez fotoskoda tak vas berem !!! :wink: a ten tisk by si partner urcite rad omrkol :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 není problém, o víkendu jsme doma, když se vám zítra budou líbit ceny, můžeme se domluvit :wink:
@kajka_37 to teda :grinning:
16. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 okej, super...odpoledne ti este dam vediet kolko presne fotiek a jaky papirek, diky moc!
co tu clovek pri IUI nevybavi :wink:
16. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 že jo? :grinning: :grinning: :grinning: už vidím, jak manžovi vysvětluju, kde jsem tě našla :grinning: :grinning: písni :wink:
16. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok