• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: ale vratme sa k teme...zajtra Ovitrelle a piatok 2IUI :grinning:
16. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 wow, těšíš se, že? Já žu se toho svého prvního nemůžu dočkat. Doufám, že se neobjeví nějaká komplikace a podaří se nám s doktorem nějak rozumně vyvolat mrchu. Nerada bych čekala třeba do 50DC :grinning:. Jinak čím jsi stimulovala ovulaci?
16. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@janulka1980 :D tak můj manža už je na otázku odkud je, odpověď z beremka zvyklej :D

jj vraťme se k tématu... :slight_smile:
16. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 :grinning: jojo, to můj taky, to byl jen vtip :wink: :grinning: Ale beremko dost dlouho nechápal, než pochopil, že pokud ty věci neřeším s holkama na netu, budu s nimi otravovat jeho :grinning:
16. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja nastastie nemusim stimulovat a na ten lepsi folik som popijala tu materi kasicku...zevraj sa upravi aj MS...a pijem caje s kotryhelem, ci ako sa tomu po cesky nadava :wink:
@kajka_37 tema IUI alebo ako zapojit sarvancov (spermie) do hry :grinning:
16. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 výborně jsi to napsala kontryhel se tomu nadává :grinning:. To máš štěstí, že vajíčka rostou, super :dizzy_face: Já jsem teď oběvila tinkturu z popat maliníku a prý to může pomáhat i na PCO, jinak to je na podporu vaječníků a hormonálních procesů. Tak to zkusím a uvidíme :wink:
16. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hezky řečeno :D

@leeena_4 tak nějak :slight_smile:))
16. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kontryhel :sweat_smile: u nas je to: alchemilka - Alchemilla vulgaris :grinning: vies, alchýmia :wink:
16. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jojo, vím, že slovensky to je jinak vulgaris zní dobře :grinning:
16. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak carecka uz je krasne videt a sili :slight_smile: mam z toho obrovskou radost, je to takove uvolneni po te nekonecne dobe... jen mam porad strach si to nejak vic pripustit a to i manza, zatim okolo meho curani na testiky chodime po spickach .-)
Porad premyslim, co mi to v tom sanusu rikali po IUI, kam ze to mam volat... no kazdopadne pockam jeste do zitra o objednam se k doktorovi, i kdyz nevim. On mi chtel napsat nejake leky, protoze uz o jedno miminko jsem prisla, tak jestli to je neco na podporu tehotenstvi, nevim, ale zase tam nechci jit driv, nez bude jasne videt srdicko, protoze to martirium nadeji a cekani, jak o to bylo pred rokem a pak jsme se stejne zadneho nedockali nechci znovu zazit. Porad premysklim, jestli mam nejake priznaky, ale je mi skvele, a tak jsem si rekla, nesmim se chovat jako nemocna a byt z cukru... ze? :slight_smile: jen se trochu opatrovat a hlavne nekde nanastydnout!!!
16. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii tak to je supeeeer :dizzy_face: Máš utroš? jestli ne, zašla bych k doktorovi hned, pro utroš a pak na další kontrolu, až by bylo vidět srdíčko :wink:
16. mar 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii skvělá zpráva :slight_smile: tak tím že dr. zavoláš a informuješ ho, tím nic nezkazíš... sám ti řekne co a jak, kdy tě chce vědět, čím tě dopovat... ;)
16. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii zuzi zzuuzzii zzzuuuzzziii gratulujeeem! velmi drzim palce aby to tentokrat vyslo!!! drz sa, opatruj sa, raduj sa!
16. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @hanka99 s dovolením sem si vás požádala na FB :sunglasses:
16. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no jasan :wink:
16. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - jak jsi mě tam našla :grinning: většinou mě vůbec nemůžou najít :wink: ale jo potvrdím ti :slight_smile:
16. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, jak jsi nás našla? :grinning:
16. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 @leeena_4 - mě asi podle fotky co,hmm šikulka :wink:
16. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak Leni tebe přes Julii a manžu a Hanku pak u Lenky :D
Hani nemusíš když nechceš :slight_smile:
16. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 nojo, přes manžu, mě to teda dneska pálí :grinning:.

Jdu si zacvičit pilates místo oběda :wink:
16. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ale jsi dobrej kolombo :wink: :grinning:
16. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :sunglasses: tak si hezky zacvič... já čekám na kámošku a jdem se místo oběda projít :slight_smile:
16. mar 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Ahoj, moje babička měla 83let, pořád tomu nemůžu uvěřit...ale taky si říkám, že už je tam,kde chtěla už dlouho být, a to s dědečkem, byla totiž 24 let sama a stále o tom mluvila, že i v noci prosí dědu, aby si pro ni přišel :slight_smile:
Teď na sebe dávám pozor, protože vím,že babička by to tak chtěla...
16. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee @janulka1980 @ivavec @verry @uzlicek123 @miskag Holky moc vám všem děkuju za podporu :slight_smile: Jste moc hodné :dizzy_face:
Dnes je mi o něco líp, protože jsme byli na klinice - brali mi krev a hodnota HCG je 6200 !!! A na ultrazvuku už jsme viděli i malou bublinku :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
16. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Taky moc gratulujůůůůůů ! Drž se a opatruj se :dizzy_face:
16. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc krásné. gratuluji ;)
16. mar 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - nemám důvod nepotvrdit :wink: jsi fakt colombo :grinning:
16. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jůůů krásně ti roste HCG gratulujůůůů ,mě mudr krev nebral :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi proto že tam byla bublinka 10,35mm, to bude pěknej buřtík :grinning: po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - potvrdím ti to večer v práci to mám bloklé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok