IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
janulka1980
16. mar 2011
@leeena_4 😃 😃 😃 ale vratme sa k teme...zajtra Ovitrelle a piatok 2IUI 😃
leeena_4
16. mar 2011
@janulka1980 wow, těšíš se, že? Já žu se toho svého prvního nemůžu dočkat. Doufám, že se neobjeví nějaká komplikace a podaří se nám s doktorem nějak rozumně vyvolat mrchu. Nerada bych čekala třeba do 50DC 😃. Jinak čím jsi stimulovala ovulaci?
kajka_37
16. mar 2011
@leeena_4
@janulka1980 😃 tak můj manža už je na otázku odkud je, odpověď z beremka zvyklej 😃

jj vraťme se k tématu... 🙂
leeena_4
16. mar 2011
@kajka_37 😃 jojo, to můj taky, to byl jen vtip 😉 😃 Ale beremko dost dlouho nechápal, než pochopil, že pokud ty věci neřeším s holkama na netu, budu s nimi otravovat jeho 😃
janulka1980
16. mar 2011
@leeena_4 ja nastastie nemusim stimulovat a na ten lepsi folik som popijala tu materi kasicku...zevraj sa upravi aj MS...a pijem caje s kotryhelem, ci ako sa tomu po cesky nadava 😉
@kajka_37 tema IUI alebo ako zapojit sarvancov (spermie) do hry 😃
leeena_4
16. mar 2011
@janulka1980 výborně jsi to napsala kontryhel se tomu nadává 😃. To máš štěstí, že vajíčka rostou, super x-) Já jsem teď oběvila tinkturu z popat maliníku a prý to může pomáhat i na PCO, jinak to je na podporu vaječníků a hormonálních procesů. Tak to zkusím a uvidíme 😉
kajka_37
16. mar 2011
@janulka1980 hezky řečeno 😃

@leeena_4 tak nějak 🙂))
janulka1980
16. mar 2011
@leeena_4 kontryhel :-N u nas je to: alchemilka - Alchemilla vulgaris 😃 vies, alchýmia 😉
leeena_4
16. mar 2011
@janulka1980 jojo, vím, že slovensky to je jinak vulgaris zní dobře 😃
zzzzuuuuzzzziiii
16. mar 2011
Ahoj holky, tak carecka uz je krasne videt a sili 🙂 mam z toho obrovskou radost, je to takove uvolneni po te nekonecne dobe... jen mam porad strach si to nejak vic pripustit a to i manza, zatim okolo meho curani na testiky chodime po spickach .-)
Porad premyslim, co mi to v tom sanusu rikali po IUI, kam ze to mam volat... no kazdopadne pockam jeste do zitra o objednam se k doktorovi, i kdyz nevim. On mi chtel napsat nejake leky, protoze uz o jedno miminko jsem prisla, tak jestli to je neco na podporu tehotenstvi, nevim, ale zase tam nechci jit driv, nez bude jasne videt srdicko, protoze to martirium nadeji a cekani, jak o to bylo pred rokem a pak jsme se stejne zadneho nedockali nechci znovu zazit. Porad premysklim, jestli mam nejake priznaky, ale je mi skvele, a tak jsem si rekla, nesmim se chovat jako nemocna a byt z cukru... ze? 🙂 jen se trochu opatrovat a hlavne nekde nanastydnout!!!
leeena_4
16. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii tak to je supeeeer x-) Máš utroš? jestli ne, zašla bych k doktorovi hned, pro utroš a pak na další kontrolu, až by bylo vidět srdíčko 😉
kajka_37
16. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii skvělá zpráva 🙂 tak tím že dr. zavoláš a informuješ ho, tím nic nezkazíš... sám ti řekne co a jak, kdy tě chce vědět, čím tě dopovat... 😉
janulka1980
16. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii zuzi zzuuzzii zzzuuuzzziii gratulujeeem! velmi drzim palce aby to tentokrat vyslo!!! drz sa, opatruj sa, raduj sa!
kajka_37
16. mar 2011
@leeena_4 @hanka99 s dovolením sem si vás požádala na FB 😎
leeena_4
16. mar 2011
@kajka_37 no jasan 😉
hanka99
16. mar 2011
@kajka_37 - jak jsi mě tam našla 😃 většinou mě vůbec nemůžou najít 😉 ale jo potvrdím ti 🙂
leeena_4
16. mar 2011
no, jak jsi nás našla? 😃
hanka99
16. mar 2011
@kajka_37 @leeena_4 - mě asi podle fotky co,hmm šikulka 😉
kajka_37
16. mar 2011
@leeena_4 tak Leni tebe přes Julii a manžu a Hanku pak u Lenky 😃
Hani nemusíš když nechceš 🙂
leeena_4
16. mar 2011
@kajka_37 nojo, přes manžu, mě to teda dneska pálí 😃.

Jdu si zacvičit pilates místo oběda 😉
leeena_4
16. mar 2011
@kajka_37 ale jsi dobrej kolombo 😉 😃
kajka_37
16. mar 2011
@leeena_4 😎 tak si hezky zacvič... já čekám na kámošku a jdem se místo oběda projít 🙂
kamcatkakoc
16. mar 2011
@clloi Ahoj, moje babička měla 83let, pořád tomu nemůžu uvěřit...ale taky si říkám, že už je tam,kde chtěla už dlouho být, a to s dědečkem, byla totiž 24 let sama a stále o tom mluvila, že i v noci prosí dědu, aby si pro ni přišel 🙂
Teď na sebe dávám pozor, protože vím,že babička by to tak chtěla...
kamcatkakoc
16. mar 2011
@marlenee @janulka1980 @ivavec @verry @uzlicek123 @miskag Holky moc vám všem děkuju za podporu 🙂 Jste moc hodné x-)
Dnes je mi o něco líp, protože jsme byli na klinice - brali mi krev a hodnota HCG je 6200 !!! A na ultrazvuku už jsme viděli i malou bublinku :-N x-) :-N
kamcatkakoc
16. mar 2011
@zzzzuuuuzzzziiii Taky moc gratulujůůůůůů ! Drž se a opatruj se x-)
kajka_37
16. mar 2011
@kamcatkakoc krásné. gratuluji 😉
hanka99
16. mar 2011
@kajka_37 - nemám důvod nepotvrdit 😉 jsi fakt colombo 😃
kamcatkakoc
16. mar 2011
@kajka_37 Děkuju x-)
hanka99
16. mar 2011
@kamcatkakoc - jůůů krásně ti roste HCG gratulujůůůů ,mě mudr krev nebral :-p asi proto že tam byla bublinka 10,35mm, to bude pěknej buřtík 😃 po mamince 😃 😃 😃
hanka99
16. mar 2011
@kajka_37 - potvrdím ti to večer v práci to mám bloklé :-p 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli