• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajka_37 já byla - je to jak pise snazilka14, zavedou do tebe pres zrcadlo hadicku a napousti, myslim, ze to byly 2 nejake velke injekcni strikacky - 300-400 ml neco takoveho
citila jsem tlak, prevazne kdyz uz toho bylo hodne - prezit se to dalo...a hned ti reknou co a jak , dle sondy
17. mar 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Také jsem na tom byla ale asi jsem pkná měkota protože jsem si říkala že ta bolest je větší než porod (ten jsem zrovna lechkej neměla). Ale tohle už fakt nechci zažít va nakonec to bylo nanic protože se stejně vejcovody tou bolestí smrskly a možná to bylo tou doktorkou co mi to dělala protože tam musel přijít i primář. Ale ti nechci nikoho strašit to ubec ne jen píšu muj zážitek
17. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec tak chapu kdyz je nesika doktor, tak to nepomuze
ale ja taky cukala a bylo videt , ze mi to neni prijemne, ale tak nakonec jsem zatla zuby.....a tim, ze to bylo uplne v poradku tak uz nato myslim nebudu muset....
17. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem byla včera na té průchodnosti HyCoSy a vůbec to nebolelo, opravdu ne! Ani to neblo moc nepříjemné. Ten strach předtím byl 10x větší, než ta bolest a to jsem se bála jen trochu :grinning:.
Poprvé za 6 měsců jdu od gynekologa s dobrou zprávou : mám krásně průchodné oba vejcovody a cysta, která se mi udělala po clostilu se o polovinu zmenšila. Doufám, že přes příští mrchu se ztratí úplně, jinak bych nemohla stimulovat. Už mám objednaný gonal v peru :slight_smile:. Jo a mám i výsledky HP. Prolaktin mám v pohodě, není zvýšený, naopak všechny hormony mám šíleně nízké, takže mě budu dopovat, ale půjde to a snad konečně vyprodukuju nějaké to vajíčko.
18. mar 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukala jsem do zprávy a já tam měla jen 200ml té tekutiny. A on ten můj doktor říkal, že často to i víc bolí, když ta žena je vystresovaná a celá napnutá :wink:
18. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
Ahoj, tak to je super, aspoň nějaká dobrá zpráva. Na ty člověk čeká už dost dlouho, co? :slight_smile: Tak hlavně, aby teď chodily samé pozitivní :wink: :wink:
Mě čeká dnes ta indikace před laparkou. Tak jsem zvědavá co a jak a kdy mi dají termín.
18. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 přesně tak, už jsem jí potřebovala jako sůl. Ještě ta cysta ať zmizí a jedeme dál :dizzy_face: Držím palečky, ať ti dají co nejbližší termín a ať tam najdou jen to, co mají :wink:
18. mar 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji. ....už dobré znamení je, že se cysta zmenšila, tak určitě vymizí úplně. :wink:
18. mar 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 nezbývá než doufat :wink:
18. mar 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahojky, budem na teba myslieť, nech sa podarí :slight_smile: držím palčeky ...

Dievčatá, chcela som sa opýtať, má niekto skúsenosti s výživovým doplnkom ALVEO? Mne to poradila jedna pani, len neviem, či by som to mohla brať teraz po IUI, ked beriem aj Femibion ... Poraďte mi niekto, nieje to lacný špás ...
18. mar 2011 o 08:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Moc na tebe myslím a držím všechny palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Ahoj...tak jsem to zvládla...byly to nervy jako hrom...děkuju za gratulace...teď se moc těším na to,až bude mít bublinka srdíčko :dizzy_face:
18. mar 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 nevím, možná to zabralo, protože včera nám řekli v CARu výsledky krve a jsme oba v pořádku, dělali mi ultrazvuk a na každém vaječníku mám jeden folikul o velikosti 12mm a jsem (včera) jedenáctý den cyklu. Takže v pondělí jedu na další ultrazvuk, tak snad dorostou a budeme moc jít do IUI :slight_smile:
18. mar 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @vikad dakujem dievcataa!! sme obaja s priatelom chori..ale aj ta dufam,ze to dopadlo na urodnu podu :wink:
obom vam drzim tiez rovnako palceky na rozne veci s vysledkom zdraveho mimi :wink: a myslim na vas!!!
18. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 AHoj moja, ja som momentálne tiež nejako chorá, ale bojím sa vziať si akékoľvek tabletky, tak trpím ... bolí ma hrdlo a teraz som si merala aj teplotu a mám ju zvýšenú 37,5, poradte mi, čo mám robiť. Manžel bol chorý cez týžden, tak som sa asi od neho nachytala ... Bojím sa vziať si čo i len paralen, lebo dnes som dokončila 8 deň po IUI a neviem, čo sa vo mne odohráva ... :slight_smile: Čo mám robiť v tomto prípade???? :frowning2:
18. mar 2011 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahoj, kup si v lekárně homeopatika-ty se můžou v případném těhotenství. :slight_smile:
19. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Ahojky, dakujem ... no asi to už budem musieť nechať až na pondelok, ale hrdlo ma už prestáva bolieť, kloktám slanou vodou :slight_smile: Vdaka
19. mar 2011 o 11:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ako hovori @verry, homeopatika budu v tomto pripade najlepsie...mna neskolila angina, ale vo stvrtok vecer, vecer pred 2IUI ma tak strasne chytili ladviny,,,v piatok to bolo na nevydrzanie...a to som mala dopoludnia kurz uctovnictva...ledva som vydrzala...o 13.OO bolo IUI, kde sa katetrom nevedeli "predrat", tak sme sa tam trapili aj 20minut. potom som si v lekarni kupila brusinky v tobolkach na prirodnej baze a dnes mi je uz blaze :slight_smile:
este ze je vikend a mozeme aj s priatelom odpocinut a nabrat sil
majte vsetky krasny vikend!!!!
19. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad
@janulka1980
holky ať jste brzy fit :wink: taky přeji krásný víkend :dizzy_face:
19. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ĎAkujeme :slight_smile:
19. mar 2011 o 18:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 No, teraz som sa vypotila, len tak s čajíkom a fajnou teplou polievočkou, tak uvidíme, čo to so mnou spravilo ... Držkám palčeky, papa :slight_smile:
19. mar 2011 o 18:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vie mi niekto povedat co vsetko ma caka a neminie ak idem na IUI? prave som zacala s clostilbegytom ci ako sa to vola... dakujem
19. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alibabaa, uzivaš clostilbegyt na stimulaciu ovulácie, doktor Ti bude sledovať dozrievanie vajíčok (tzv. folikulometria), keď bude dominantný folikul, dostaneš injekciu Pregnylu a na druhý deň prídeš do CAR a priamo do maternice Ti vstreknú manželove spermie. Ja osobne som si hneď od IUI zavádzala do pošvy tabletky na udržanie prip. tehu, už ale nepamatam, ako sa volali. A o 14 dní pôjdeš do CAR na krvný test na zistenie, či sa IUI-čko podarilo.

Nám sa zadarilo na 3 pokus, to bol prvý stimulovaný clostilbegythom a máme trojročné dvojčatá. Držím palce.
19. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby v pondelok ideme na iui vcera mi pychli pregnyl.
Kolko dni pred iui ste boli bez sexu?
20. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se zeptat, která jste byla na té průchodnosti vejcovodů - krvácely jste potom? Já včera začala a dneska vesele pokračuju, kurňa :angry: A to nejsem asi ani v půlce cyklu :unamused:
20. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj mně dělali průchodnost laparoskopicky a taky sem pak krvácela ale za dva dny došla klasická MS. Sestřička v nemocnici mně řekla, že to může posunout MS. :fearful: Ale u tebe to bude spíš po tom zákroku. Pokud by to bylo moc, tak bych si radši zavolala a zeptala se.
20. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ahoj, tak my dodrželi tak ty 4 dny.....pak si to vynahradili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ahá a kolikátý jsi byla DC? To je zas bordel. Já byla jen na tom bezbolestném HyCoSy a včera jsem volala mudrovi, ale nebyl tam ten můj a vysvětloval mi, jak to může být krvácivá ovulace. Jenže to nemůže, já mám PCO a bez injekcí ovulku nemám, takže ta to nebude. Ještě mě napadlo - mám tam malou cystu, která se zmenšuje, nemohli během toho vyšetření podráždit tu cystu, že by teď praskla?
20. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, myslite, ze mozem ist na zakrok, ked som prechladnuta? teploty nemam, ale v hrdle akoby som mala jezka, hlas mierne odideny...hm...ale tak pripradny zakrok by mal byt az koncom tyzdna..cize dakedy v piatok..to by som mohla byt dovtedy ok, nie? ked nebudem brat antibiotika...kupila som si len daky spray do hrdla, pastilky a magnezko na hlasivky..kedze sa nimi zivim :slight_smile:
20. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já byla na laparce asi 20DC, ale jestli budeš pořád krvácet, tak si radši zajdi na gyndu
20. mar 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok