• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi děkuju, uvidíme, zatím to trvá, tak počkám ještě, co zítra. Jinak ten 9tt ve tvém pasu vypadá krásně :dizzy_face:
20. mar 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja tedy jen decentne po samotnem vykonu, ale jinak nic, spis bych rekla, ze to bylo takove podrazdeni
20. mar 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zdravím....
tak v pátek jsem byla na UTZ krásný folík tam byl zítra si mám píchnout injekci s které mám trošku obavy a v úterý ve 12:50 hurá na to ....jsem plná optimismu a nadějí.... tak doufám, že mi to vydrží...a že nezešílím těch 14 dní....
20. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegisek Budu ti držet pěst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju holky za info. Já pořád krvácím a spíš to sílí, alsi budu muset zas k doktorovi :angry:
21. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré rááánko :slight_smile: no já jdu zítra ráno v 9 na tu kymo..., tak na mě myslete, snad bude vše ok :slight_smile:
21. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ides na IUI????
21. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky já byla dneska na hysteroskopii dělali mi jí bez narkozy a pěkně jsem se pokochala pohledem na dělohu zevnitř :grinning: Vůbec to nebolelo jen trochu špinim .
Tak teď čekám na MS(dnes jsem 17DC) a pak stimulace na 2 IUI prý dostanu jiné hormony (dražší) tak snad zaberou (minule jsem brala Menopur)
21. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile: ty jsi na ten Menopur nereagovala moc dobře, že ti to chcou změnit? Já měla ten Merional tuším a když tak pročítám tady ty diskuse,tak to má hodně holek :slight_smile: V každém případě držím pěsti,aby jsi po druhém IUI našla ty krásné // :dizzy_face:
21. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahoj, já byla na HyCoSy ve čtvrtek a od soboty krvácím, tak kdyby se ti to stalo, ať víš, že je to možné, já docela čuměla. Můžu se zeptat - menopur nezabral, jako že ti nevyrostli folíci? Já po příští mrše taky začínám stimulovat, ale na 1IUI. Mám objednaný gonal, tak jsem zvědavá, jestli mi konečně naroste nějaké vejce. Držím palce :wink:
21. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no mě říkal doktor,že i po Menopuru jsem byla na spodní hranici tak prý zkusí jiné hormony nevím jaké jen jsou prý dražší.
Já jsem trochu špinila i před zákrokem a po něm jen lehce.A navíc mi naordinoval týden sexuálního klidu :wink: tak netuším z jakého důvodu jestli po zavedení 2,9 mm hysteroskopu do dělohy je něco tak zásadního.

@kamcatkakoc - musí mi dát asi něco silnějšího tak jsem to pochopila já.Víc se dovím až 3DC až půjdu pro léky s konzultací.Takže opět 14 dní čekání :grinning:
Co ty jak zvládáš těhulkování?Kdy už uvidíš srdíčko?Opatruj se!!
21. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee spodní hranici čeho? promiň, že se tak blbě ptám. Jinak u nás sex po tom vyšetření nepřipadal v úvahu, bolel mě podbřišek jak při krámech a v sobotu to krvácení přišlo a to jsem byla tuším 10 DC. Nevím, co se tam stalo, prý je to normální, tak nevím
21. mar 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Tak to jo...oni vědí,co dělají :slight_smile: Jinak já to zvládám celkem v pohodě...příznaky pořád stejné...naštěstí žádné nevolnosti, jen jsem začala chodit často na wc, dneska v práci jsem byla asi 10x :dizzy_face:
21. mar 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, ja som to nejak zabudla a teraz to neviem najst....kolko dni po oplodneni sa vejce (citujem @leeena_4 :slight_smile: ) uhniezduje? dakujem za info, kraaaasny prvyyy jarnyyyy dniiiik prajem vsetkym :dizzy_face:
21. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc sa nabehas, tehulko :wink:
ja som tak behala minuly tyzden,ale to kvoli prechladnutiu ladvin :unamused: ty mas krajsi dovod :wink:
21. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 teorii ovládám :grinning: mělo by to být 5-9 DPO :wink: copak, nějaké podezření? :slight_smile:
21. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 plany poplach, som 3den po IUI, a je to ruzove...to je mozno z toho jak sa do mna tym katetrom triafali asi 20 minut :confounded: zevraj jak sa tam ma dostat partner ked oni mali co robit :unamused: chjo som nejaka zakrivena :sweat_smile:
21. mar 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - nízká děložní sliznice i po hormonech jsem jí měla na spodní hranici i možná proto se první IUI nezdařilo.
Blbě se neptáš i jí mám občas pochopit co mě to Mudr říká,když jsem v ordinaci žádné otázky mě nenapadají,ale jakmile vylezu ven tak jich mám milion. :grinning: Ještě dobře,že na konzultace semnou chodí manžel pak se ho ptám.
Třeba při první stimulaci mi vůbec při UTZ neříkali kolik mm má folik tak se na to teď zaměřím a budu se ptát o stošest :grinning:
21. mar 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - tak hned jsi šla na další IUI budu držet palečky :slight_smile:
No oni ani při tom prvním se ti tam nemohli dostat viď?To špinění máš určitě z toho podráždění.Neměj strach hlavně klid a přehnaně se nekontrolovat.
Já při druhém IUI nebudu vůbec nic prožívat mám doma jen jeden test a ten si udělám 13 den už nechci prožívat ty nervy jako při tom prvním.
21. mar 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 peti, netusim...uvidim, co mi povie docent a tak...mne sa do toho uz nechce, pravdu povediac...a hlavne su tam este dake zdravotne problemy, takze toto sono bude vlastne len take kontrolne...a asi ked tak, tak pojdeme do toho buduci mesiac. teraz som ani nestimulovala ani nic..
21. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to znám, já chodím se seznamem, jak stará babka, jsem tam v takovém tranzu, že nevidím, neslyším. Tak to mooc přeju, aby tohle zabralo :wink:
@janulka1980 no ono 5-9 je to u normálního početí. Tím IUI jim tak den, dva ubereš, takže by to mohlo být špinění a ještě asi tak milion jedna věcí. Zkus být v klidu a nepřemýšlet, co to může být. Držím palečky :wink:
21. mar 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ano, isla som do dalsieho IUI..ja nestimulujem, takze zrejme to nie je problem ist hned dalsi cyklus
ano, pamatas si dobre, ani prvy krat sa tam nemohli dostat, nechapem :frowning2:
poviem ti, uz na to tak nemyslim ako pri prvom IUI, mam ine "problemy", ktore ma zamestnavaju...chceme pozemok, stavbu, atd atd
a okrem toho priatel bol a je stale nachcipany, teda mozna aj spermici boli slabsi :slight_smile: a ja ty ledviny :unamused: takze dajak v pozitivny vysledok ani popravde neverim...
a vonku je krrrraaaaaaasne :slight_smile:
21. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nestresujem ako pri prvom IUI, to vtedy kontrola kazdych 5 minut :grinning: teraz som uz triezvejsia :wink: len ma to zaujimalo, ze kedy vajcia vtakov hniezdia :grinning:
dakujem za palecky!
tebe drzim tiez :dizzy_face:
21. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 on se tomu člověk asi neubrání úplně, to chápu :wink: Počkejte si za měsíc na mě :grinning: taky díky za palečky :wink:
21. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - spermijky by měli být O.K nemoci se prý u nich projevují po 3 měsících,no nemáš to jednoduchý ledviny fakt nezávidím,ale třeba tělo dostalo dostatečný šok a zrovna to vyjde :slight_smile:
a venku je tak krásně úplně mě to nabíjí energií a začínám vidět růžově :grinning:
21. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ja takisto vidim ruzove, ale v gatkach :grinning: :grinning: :grinning:
a mozno hniezdim :grinning: :grinning: :grinning:
@leeena_4 za mesiac si to vyskusas, ta budeme ukludnovat,ze netestuj, nestresuj :wink: :wink:
21. mar 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - kdy jdeš na IUI v dubnu?Na poprvý můžeš stresovat my ti to dovolíme :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - nestresuj ještě nehnízdíš! :grinning:
21. mar 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee skoda, je jaroooooo
promin, mne uz hrabe :grinning:
21. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dobře, platí :grinning:
@marlenee nevím, 8.4. jdu na vyvolávačku a pak se do toho pustíme. Takže asi tak konec dubna, snad :dizzy_face: Jéé, vy jste na mě hodný, tak to je super, že poprvé můžu :grinning:
21. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok