• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi Ahojky, si ma potešila :grinning:. A neovplyvní nejako výsledok testu krvi liek, ktorý mi už predpísala moja lekárka? Ten Duphaston? Asi by nemal, ja len pre istotu :slight_smile:
22. mar 2011 o 06:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Budu ti mooooc držet pěsti :slight_smile: srdíčko bude tak příští týden, zítra jdu zase na kontrolu, krev a ultrazvuk... :dizzy_face: ale to je teprve 4.týden,na srdíčko moc brzy.
22. mar 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Moooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda.
Holky jen tak dál, ať všechny z tabulky najdete // :dizzy_face: :slight_smile:
22. mar 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby.......tato tema sa ma paci pribudaju tehulky no ja budem tetsovat coskoro dnes som 11 den po iui
22. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahoj, tak to už můžeš testnout :dizzy_face: já taky testila 11.den :slight_smile:
22. mar 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, které jste těhulky, bolí vás taky bříško? Mně sem tam pobolívá, jako bych měla dostat tu mrchu :unamused: Je to nějaké zlé znamení, mám se bát?
22. mar 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ja si ets pockam na test aj tak nemam 10tkovy kupeny...mna tento tyzden pobolievalo brucho :unamused:
22. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec nojo, to ja taky...a furt polykam prednison a cekam... :unamused: , ale jednou na nas prijde rada!
22. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
@vikad duphaston 100% neovlivní těhotenský test, je to progesteron :wink: Držím palečky, ať jsou tam pozítří // bez pochyb :wink:
22. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale vsem tehulkam to preju, at zije jaro, jen houst! :slight_smile:
22. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - Ahojky, mě taky bolí podbříšek a sem tam píchne v pravém vaječníku :confounded: mimís si tam asi čechrá peřinku :dizzy_face: Bude to v pořádku , neboj :slight_smile:
22. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Tak to jsi mě uklidnila :dizzy_face: A jak se jinak cítíš? Taky jsi jak medvěd? Já bych totiž furt spala, nevydržím se dívat na telku, hned usnu, manžel se mi směje :slight_smile: No je to prča :dizzy_face:
22. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc :dizzy_face: přesně,spím i ve stoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně usínám,ve vlaku a málem jsem dojela až do Berouna :grinning: :grinning: :grinning: a to vystupuju tak půl hodinky před Berounem :grinning: Večer chodím spát osmá až půl devátá :sweat_smile: a skoromanža říká,zase jdeš spát se slepicema :grinning:
22. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 :grinning: :grinning: :grinning: teda to je drzoun !!! To je stejně zajímavé, jak se všechno změní...dneska je to 1 měsíc :dizzy_face:
22. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc no jóó :dizzy_face: :dizzy_face: toto letí :slight_smile: já už se nemůžu dočkat příští středy jdu na to srdíčko :dizzy_face: bolej tě ještě psra? mě hrozně uff
22. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Si ma ukľudnila, ďakujem. Inak ako som tu čítala s tým spánkom je to aj u mňa tak isto ... Ja som bola niekedy taká hyperaktívna, ale keď spavosť má byť jedným z príznakov tehotenstva, tak chcem prespať celé dni :grinning: Držím všetkým dievčatám tu palčeky a vo štvrtok podám správu, ako sme dopadli :grinning:
22. mar 2011 o 09:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Já jdu zítra na kontrolu, zase krev a ultrazvuk :slight_smile: Ty prsa jsou děs :unamused: v životě jsem neměla tak citlivé a bolestivé prsa :fearful: a taky si budu muset koupit větší podprdu :grinning:
22. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já se tak těším, až budu těhotná, tak budu mít (snad) prvně v životě pořádný prsa :grinning:
22. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsi mě teď opravdu pobavila !!! Dočkáš se, neboj a bude to brzy !!!
22. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak to beru :grinning: :wink:
22. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - no to já za chvilku taky, budud ti moc držet palečky :dizzy_face:
22. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Jsi hodná, snad bublinka vyrostla o pár milimetříků :slight_smile:
22. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: tak sem se vrátila z CARu, průchodnost je OK, uuuuuf a začli sme hned stimulovat Fostimonem, sem na sebe zvědavá jak si to budu píchat sama :D
tjo ale točí se mi svět (už teda míň než tam na chodbě) a bolí mě to rameno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahoj, super, že to máš za sebou a v pořádku. Jak to tou tvou metodou probíhalo? Máš ten fostimon v injekcích, nebo v peru? Já bych se injekcí nepíchla a manža taky ne, takže jsem si objednala to pero.
22. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no trvalo to sotva 5 minut a jediný co bylo během zákroku nepříjemný bylo když mi tam štelovala zrcadla, samotný pouštění plynu nebolí vůbec.... po všem se mi pak motala šiška a začlo bolet to rameno a pod žebrem... na to mě připravovala, takže sem si chvíli radši poseděla na chodbě.... no a pak mi rozepsala co kdy kolik píchnout, sestra ukázala jak a šla jsem... budu si píchat sama, pero říkala že prý není nebo co :o tak nevím stli kecala nebo co...
22. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Tak to je super zpráva :slight_smile:
22. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahá, tak už vím v čem je rozdíl od toho mého způsobu. Do tebe pouštěli plyn a do mě kapalinu. Jinak všechno stejné. Taky to vůbec nebolelo, jen železa nepříjemná. Nechápu, že už nevymysleli něco příjemnějšího :grinning:. To je super, že už rovnou začnete se stimulkou. A já furt kurňa po tom vyšetření krvácím :angry: :unamused:
22. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 moje řeč :D
pořád? :(( a co na to dr?

@kamcatkakoc taky sem ráda, ulevilo se mi :slight_smile:
22. mar 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 pořád :frowning2:. Jen se modlím, ať to pak neberou jako ms, protože by se mi o 14 dní šouplo IUI. No, volala jsem už 2x doktorovi (v sobotu a včera). Pokaždé tam byl jiný dr, než můj a oba mi řekli, že to ne normální, jeden mi tvrdil, že to může být bolestivá ovulace (HA HA, kdybych měla ovulaci, tak si pískám) a druhý když jsem se zeptala, jestli to nemůže být cysta mi tvrdil, že ne. Takže dozvěděla jsem se prd. Zítra je tam už můj dr, tak se těším, až mu zavolám a on mi to určitě vysvětlí
22. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 sakryš... no tak snad to nic nebude... třeba je to jen podrážděný...
22. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok