• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajka_37 snad jo. snažím se neplašit a počkat, co mi zítra řekne doktor. Nenašla jsem nic podobného nikde na netu ani tady na koníkovi. Já musím mít vždycky specialitu :sunglasses:
22. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no někdo musí být první :D
22. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!
já jsem byla včera na krvi a potvrdili mi těhu z krve :slight_smile: byli jsme na prním IUI.
nemám z toho ale moc dobré pocity,protože už asi 4den špiním.beru utrogestan.dr říkal,že se to stává,že by to mělo ustat samo,ale mám strach.když se mrcha rozjede,tak je to jasné :frowning2: pořád létám na wc :slight_smile:

chtěla jsem se zetat.v kolikátém týdnu jde už vidět srdíčko?

příští středu jdu zase na krev,jestli hcg roste a možná i utz.

děkuju moc a držím všem pěstě!!!
22. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak držím pěstičky aby se mimísek udržel ;)
22. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:děkuju moc!!!!kéž by!!!!už jsme se načekali tak dlouho :frowning2: tak bych si to strašně přála!!!!
22. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jé, gratuluju, další miminko z IUI. Kurňa, podle čeho dělají ty statistiky, že jen 15% vyjde, tady je to minimálně 50:50 :dizzy_face: Hele já znám osobně minimálně 4 holky, co špinily prvních pár týdnů a všechny čekají, nebo už chovají svá miminka :wink: Ale chce to být opravdu v klidu, neschopenka a doma pěkně na gaučíku :wink:
22. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 taky si říkám kde ty statistiky berou...
22. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:děkju!!!taky jsem byla moc překvapená!!nepočítala jsem s tím,že to hend na poprvé vyjde,když je tam tak malá šance.a díky,trochu jsi mě uklidnila :slight_smile:
brouzdala jsem teď na netu,že holky,co špinily na to braly Ascorutin,je i bez předpisu v lékárně,tak přemýšlím,že ho vyzkouším.mám ho doma.tak uvidíme!!
22. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag fakt je to hodně časté. Věřím, že to člověka vyděsí, ale opravdu ani jedna z těch krvácejících těhulek neměla žádné jiné komplikace a vše bylo v pořádku. Špinit můžeš v době ms i několik měsíců a vše je i tak v pořádku. Ascorutin se bere :wink:
22. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Tak tiše gratuluju a přeju,aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
22. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag @vikad dievcata, potichucky gratulujem a drzim dva palce // :slight_smile:
drzte sa, teste sa!
22. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak ty si to takto vyriesila s krvou no teda...tak uz len dufat ze to hcg je to spravne. zajtra testnes??a ako sa citis??
22. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - v kolikátém jsi týdnu 6 nebo 7? V 8tt uvidíš srdíčko viz. http://www.tehotenskakalkulacka.cz/

holky to je krásně venku co?Pustila jsem se do úklidu :grinning:
@leeena_4 - určitě to bude jen podrážděné,dej vědět
@miskag - gratuluji !!!Mrcha se ti nerozjede když ti z krve určili těhu :slight_smile: mimi se uhnizďuje tak proto špiníš neboj se

opravím tabulku:

Těhulky:
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // ,potvrzeno z krve //
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // - gestační váček 10,35 mm
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, těhu potvrzeno
petrala - 24.2 IUI - 8.3. duch //
miskag - 1 IUI - těhu potvrzeno z krve

Snažilky:
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI -18.3
marlenee - 18.2 první IUI ,4.3 test -nepovedlo se,v dubnu 2 IUI
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
petruska123 - 11.3. 2 IUI
ivavec- 2IUI- nepovedlo se 3IUI snad v dubnu
verry - 21.2 IUI
jalanecek - 9.3. 1IUI
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
vikad - 10.3. 2 IUI
leeena_4 - konec dubna 1IUI

22. mar 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenee:děkuju moc za podporu!!!snad ne,ale bojím,bojím!! :frowning2:
ale to se bojíme vlastně pořád,co?!aby nedošla mrcha,aby vajíčka rostly,aby došla mrcha a mohly jsme začít stimulovat a pořád dokola.... :unamused:
hlavně si moc přeju,aby to všem už konečně vyšlo a bylo vše v pořádku!!!!!

tak přeju pěkný slunečný den!!!
22. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad neboj, neovlivní, já sem brala duphaston asi rok na úpravu cyklu. A po IUI ho mám na udržení těhotenství. Nemá vliv na HCG. :slight_smile:
22. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc neboj, to je normální, zvětšuje se děloha. Ale kdyby si měla nějaké veliké křeče, tak hned volej radší do Caru
22. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj, nám potvrdili srdíčko v 6tt. Většinou tak 6-8tt už srdíčko je na 100% :grinning: S tím strachem se budeme muset naučit žít, jak říkala moje dr. v Caru, první se bojíme aby to vyšlo, když to vyjde, tak se bojíme aby bylo srdíčko, pak aby byly všechny testy OK, aby se nic nepokazilo a když je mimi na světě, tak se bojíme celý život. Já teď taky zápasím před každou kontrolou s takovým malým strachem, aby bylo vše OK, ale už se na to asi vyprdnu, stejně to neovlivním a jen se zbytečně nervuju :angry: Prostě věřím, že bude vše dobré a konečně si v říjnu po těch letech snažení pochováme toho mrňouska :grinning: Uvidíš, že bude vše tak jak má byt. Špinění by nemělo vadit, chce to klid a moc se nenamáhat, jen z vlastnínzkušenosti, pokud začneš krvácet, tak jdi hned na gyndu ať se na tebe podívají, zda je vše v pořádku. Držím palce, ať to vyjde :wink: :slight_smile: S ascorutinem se radši poraď s lékařem, mně ho tehdá předepsal jen na týden. Na stažení cév je dobrý i citron :grinning: , to sem vyčetla na koníkovi :grinning: .....a opravdu pomáhá, mám to vyzkoušené :grinning:
22. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahojky, ja by som to neriešila takto, pretože až zajtra idem na krv, ale cez víkend som ochorela a mala som zvýšené teploty, tak som zavolala v nedelu svojej lekárke - gynekologičke, že či si môžem dať niečo na zrazenie teploty. Ona povedala, že paralen nemôže poškodiť, ale že nech sa prídem v pondelok ukázať. Tak som tam došla a ona mi vzala krv, urobila test HCG a aj test na nejaký zápal v tele. Zápal nemám, tak to je asi z prechladnutia a HCG mi povedala, že je vyššia hodnota, dala mi Duphaston a vo štvrtok jej mám zaavolať, ako to dopadlo na krvi podľa plánu. Takže, dnes mám 13.deň po IUI, mrcha nikde, takže ten test mi dodal nádej. Testík si nejdem obiť dnes, už počkám do zajtra na odber krvi a podám vám hlásenie :slight_smile: Ale už som taká spokojnejšia teraz :slight_smile: aspon malá nádej, hoci sa ešte nejdem vytešovať dopredu :slight_smile: Myslím na vás všetky, dievčatá :grinning:
23. mar 2011 o 07:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
23. mar 2011 o 07:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ďakujem :slight_smile:
23. mar 2011 o 07:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@vikad - budu držet moc palečky :slight_smile:
23. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ďakujem, všetky ste tu také zlaté, aj ja vám držím palčeky, všetkým :grinning:
23. mar 2011 o 08:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad - když jsi nemocná je dobrý panadol ten prej můžeme :slight_smile:
23. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak to sa tesime na zajtrajsie dobre spravy :wink: opatruj sa!
23. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad držím pěstičky ať je vše ok :slight_smile:
23. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - takže vejcovody máš průchodné :confused: gratuluju :slight_smile: týjo, ty jsi odvážná , já bych to do sebe nebodla,jsem měkejš :sweat_smile:
23. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 však se mi ráno třásla ruka, ale zvládla sem to :slight_smile:) za ten týden ze mě bude profík :D
23. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - a kam si to bodáš :confused:
23. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 do stehna... bodat si to do břicha tou jehlou, to bych asi nedala.. :confounded:
23. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky a ty máš injekce, nebo to pero? Jestli injekce, tak smekám, já bych se tím nebodla, i kdybych se sebevíc zapřela, tak bych u toho sebou švihla, točí se mi hlava už při pohledu na jehlu. Ještě, že mám manžu, bude píchat on
23. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok