• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Wrtulka,bohužial ti neporadím,ale ked som si 2 roky merala denne teplotu na príkaz dr.tak mi vychádzali také nezmysli,až to nebolo možné.A pritom som mala pravidelný 28 dnový cyklus.Takže som s tým potom skončila,lebo to u mna nemalo význam.Možno nie na každého to úplne presne má platiť tie teploty.
A pregnylu ver.Určite ti ovulku nezabrzdí! :wink:
1. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cykyto díky..
tak snad ovu proběhla..
víš mě grafy BT každý měsíc kráásně ukázaly kdy byla ovu i s ovu testy to sedělo..
tak jsem z toho zmatená a bojím se :frowning2:
1. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
wrtulka ja uz merim take nejakou tu dobu a rekla bych,ze hodne zalezi na zitrejsi teplote.A pregnyl by ti OVU urcite nezbrzdil.Bud v klidu doktori to urcite udelali spravne :slight_smile:
1. nov 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzann..
víš přece jen byla to moje prví IUI a první injekkce Pregnylu..Tak se trochu bojím..
teploty jsou zatím jiný než každý měsíc.. ale ovu mi chodí kolem 14DC takže už snad měla proběhnout..
1. nov 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka jasny,ze chapu,ze mas obavy.Ja je budu mit urcite taky a budu taky merit tak jsem zvedava co mi ten pregnyl taky provede.V pondeli budu volat doktorovi a pristi tyden mi snad naplanuje UTZ ,ale je to tak dlouhy ,porad na neco cekat :unamused:
Tak drzim palecky,aby to dobre dopadlo :slight_smile:
1. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann a jak máš dlouhý cykly?
Mě to příjde hrozně rychlý.. nemívám anovulační cykly.. te´d sice budu 14dní čekat ale to nevadí..
pak ms utz a zase znova..
s tou 0% morfologií si nedělám moc velké naděje..
ale měla ..mohla bych? Nevím bojím se planých nadějí víš..
Tak držím palce i tobě! Snad se nám brzo zadaří..
1. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka ja mam pravidelne ovulacni cykly 28-30 dni.Ve me problem neni,ale ve spermiich...take nemame nejlepsi morfologii,ale rikali jsme si s manzelem,ze zkusit se ma vsechno a ze musime myslet hlavne pozitivne!!!
Ale to cekani na ne co me nebavi,ale co se da delat.Kdyz to nevyjde napoprve vyjde to priste a IUI ti provedli 2x tak nadeje urcite je!!! :dizzy_face:
1. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak nevím ovu pořád dle teplot nikde..
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc0ed
buď ovu proběhla jen teploty tomu neodpovídají nebo nechápu..
nakonec asi mohla být IUI i blbě načasovaná k tomu všemu.. :frowning2:
2. nov 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtulko podle me uz se moc stresujes.Injekci jsi mela ne? tak po ni za 24 hodin by mela byt ovule? uvidite.Ja vim ,ze je to tezke. Ja bych se na mereni asi vykaslala.Zbytecne ti to srotuje a stresuje
2. nov 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko bud v klidu :wink: pregnyl ti urcite vyvolal OVU a ty teploty nemusi opravdu vubec souhlasit.Me doktor rikal,ze podle krve mivam OVU 11-16 den a FF mi to vecne ukazuje 18-22 coz je vazne blbost tak hlavne klid. :slight_smile:
2. nov 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann tak snad jo..
snad ovu proběhla.. já jak z toho blbnu tak mám pocit že mě pořád píchá na pravým boku tak kde sou vaječníky ...jako že tam to vajíčko ještě je :confounded:
Ale věřím tomu že to může být jen moje sugesce z nervů..
2. nov 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka, už dlhšie čítam o tvojich obavách. Chcem ťa len povzbudiť, neboj všetko bude v poriadku. Pobolievanie v podbrušku alebo na vaječníkoch je úplne normálne. Veľmi sa na seba sústredíš. Pokús sa myslieť aj na niečo iné. Choďte sa trebárs s drahým niekde prejsť. Na BT sa teraz vôbec nespoliehaj z tabletiek ju máš rozhádzanú. Lekári predsa odsledovali ovulku na UTZ a pregnyl im pomohol správne načasovať IUI. Držím ti palce, už dávno v tomto fóre nás nepotešili výsledky z IUI. Možno napíšeš práve ty veselú správu. :slight_smile:
2. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik moc díky :dizzy_face: :dizzy_face:
já nevím asi se mnou ten těhu hormon cloume :frowning2:
Ale přesně to jsem potřebovala číst.. víš že to moc řeším a tak.. že to určitě bude dobrý.. :dizzy_face:
tak snad jo! Tak moc tomu chci věřit.. :dizzy_face:
Je to moje první IUI a jsem z toho fakt horzně rozhozená :frowning2:
Jen jsem si přála doufat že máme naději i když malinkou :frowning2:
Díky...Budu se snažit to dál už neřešit.. a BT dám tenhle měsíc už vale.. snad pak příjde aspoň normálně ms nebo //
2. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada ak ti to pomohlo. Na budúce zase pomôžeš ty niekomu inému. Práve teraz mám optimistickú chvíľku a verím že všetky čo sa tu stresujeme, raz budeme mať šťastie. Potom si už len budeme radiť čo s dieťatkom a aké starosti s ním máme. Bodaj by to bolo čo najskôr. :dizzy_face:
2. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik však já mívám taky optimistický chvíle věř mi a většinou převládají..
ale nevím te'd mě vážně ta IUI dostala.. víš nejvíc to jak lítostivě se na nás v CARu všichni dívali (asi jsem si to namlouvala) ale měli jsme hodně špatné spermi.. naštěstí na IUI to bylo ..ale doktor nám vřele doporučuje IVF.. o tom manža zatím nechce slyšet.. i z důvodů vysokých nákladů..
Víš taky ti moc držím palečky aby vám to brzo vyšlo..
a Věř mi když budu moct pomůžu zase někomu já!!
Moc díky..
2. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko - moc na tebe myslim snad ti to dobre dopadne! tvuj graf me tak trochu potesil neb moje teploty po IUI jsou taky desny , vlastne by meli byt nahore , kdyz beru ten duphaston , ale jsou furt dole ... ted pres vikend jsem tedy nemerila, byli jsme u rodicu na navsteve , ale stejne ... no tak to asi fakt nema cenu merit, ja uz teda merim celou dobu co se snazime, tak je to takove spise ze zvyku a zvedavosti jaka ta teplota bude :grinning:
2. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzko díky..moc že na mě myslíš strašně moc mi to pomáhá..
to jsem potřebovala.. človíčka kterej má podobnou zkušenost jako já..
Takže je to vážně normál..
odkládám teploměr a kašlu na to :grinning: :dizzy_face:
2. nov 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka a nekteri doktori mereni bazalni teploty vubec neuznavaji a povazuji ji za metodu zastaralou tak se uz tim netrap. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: schvalne az budu po IUI,jestli mi to bude odpovidat, pak to muzeme porovnat :wink:
2. nov 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann no já vím..
moje bývalá gyndařka moc měření BT neuznávala..
ale zase na druhou stranu u mě to fungovalo krásně.. každý měsíc bylo vidět kdy ovu proběhla..
ale to bylo bez jakýhokoliv cizího zásahu.. což v tuhle chvíli je takže jo je možný že se tělo chová jinak.. než by mělo.. v teplotách..
navíc tomu že ovu byla (přesvědčuju sama sebe) napovídá i fakt že jsem měla fakt hodně ovu hlen a teď nic..
Těším se na tvoje teploty jsem zvědavá jestli budou podobný :grinning:
Ale já už od zítřka neměřím.. potřebuju se hodit do pohody..
btw ms ti už dorazila? Aby mohl začít nový cyklus.. nová naděje..? :dizzy_face:
2. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko jj uz vcera ms dorazila takze zitra volam a dohodnu prvni mereni folikulu :grinning: Uz se na to tesim.Je to takova nadeje pro nas.
Ja budu tento cyklus merit, chci vedet jak bude telo reagovat, takze te budu informovat.To abych, ''kdyz to bude nutne'' pro priste vedela co a jak :wink:
Tobe drzim palecky :dizzy_face:
2. nov 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka :dizzy_face: , no ono nam to nejak dopadne , BT je asi z toho duphastonu a utrogestanu a kdovi cim co jeste davaji nejaka popletena :grinning:
2. nov 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzko ale mě dali jen ten Pregnyl nic jinýho neberu..
tak snad na to popletení stačí i ten Pregnyl :wink:
2. nov 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka vsak uz jsem psala, presne jako ty ,jen pregnyl nic jinyho, tak proto muzeme i pak porovnat co to v tele provadi :grinning:
2. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka aha :grinning: , mno ja mam prave jeste ten duphaston a presto mi teplotu nezvysil ... no tak uvidime jaky bude ten zaver ... teda jestli budu tehule , budu se asi hodne divit :astonished:
2. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Nikde nikdo? Tak jsme volala a tak jak jsme predpokladala pristi v pondeli jdu na UTZ tak doufam,ze folici pekne porostou a tam samy tyden mi udelaji IUI.Uz se nemuzu dockat :dizzy_face:
3. nov 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann tak moc držím palečky..
budeš to mít úplně stejné jak já jen o 14 dní posunuté :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
A půjdeš na jednu IUI nebo dvě? Jakože reinseminaci?
3. nov 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka, zalezi hodne na vysledku spermiogramu.Dokonce doktor rikal,ze kdyby to bylo hodne spatne,nic se konat nebude :frowning2: takze to bude napinave.Akorat jsme nastvani,ze UTZ mi nebude delat muj doktor a manzel chce odpoledne zavolat ,ze to teda jako neee :grinning: chceme naseho doktora.
3. nov 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan :grinning: :grinning:
No já se na příští UTZ naopak objednám k druhém doktorovi co je v CARu a doufám že už u něj zůstanu a bude to v pohodě..
Jinak já vím mě taky doktor strašil že když to bude hodně špatné že IUI neprovedou..
ale ani jedou to tak špatný nebylo.. tak u vá taky nebude!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko no ja v to doufam,ze se to nebude muset odlozit na pristi mesic....manzel,ze nebude pit tolik kafe atd.ale ja mu rikam nestresuj se,delej vse to co pred tim ,nebo to bude naopak horsi.Vim,ze kdyby spermiogram nedopadl dobre,dost by ho to sebralo.
No nas to dost stve,ze jdeme k jinemu doktorovi ten nas je naprosto skvelej a jsme s nim spokojeni.
Tak to kdyby nam to IUI vyslo tak muzeme tehulkovat spolu :grinning:
3. nov 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann kéž by :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak douho se vlatně snažilkujete?
Hele ale ty už 3 děti máš? :dizzy_face:
3. nov 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok