• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@hanka99 no jo. Jako to se za týden nedá stihnout. Jinak si Hani představ, že od chvíle, co jsem se objednala na zítra jsem přestala s tím krvácením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky Vy jste na mě moc hrr :grinning: Zatím nás čekají první testy a první konzultace, ještě nevíme, v čem je problém. U mě se zdá být vše v pořádku, ovulka každý měsíc, cykly pravidelné, štitná žláza mírně zvýšená, ale už zobu euthyrox, takže zbývá spermio, imunologie, průchodnost vejcovodů atd.
Ale uť už vyjde cokoliv špatně, tak nastoupí pravděpodobně na řadu jedna z metod IUI či IVF..z toho důvodu jsem se informačně ptala, kolik vlastně máme na co pokusů, abych se na to psychicky připravila a pořádně každý pokus zvážila. :slight_smile:
23. mar 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - :sweat_smile: Černý je kouzelník :astonished:
23. mar 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka to všechno, co jsme ti popisovaly jsou základní vyšetření, vstupní, úplné minimum :wink: Super je, že máš ovulku, to je výhra :wink:
Nás všechny asi zarazilo, že jsi psala, že musíte během týdne stihnout všechna vstupní vyšetření, tak jsme se na tebe vrhly. :wink:
23. mar 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 jojo, asi je. Ale já si připadám jak ťulpas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď abych mu zítra volala, že zase změna, už nekrvácím :grinning:
23. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka každopádně přeju, ať ten kolotoč máte brzy za sebou a můžete se vrhnout na jakoukoli variantu ;)
já sem v CARu o října s tím že se mi snažili nastartovat ovulaci.. spíš bez úspěchu než s úspěchem, štítnou žlázu taky řeším... no a teprv včera sem konečně byla na průchodnosti vejcovodů a pač nemám ovulaci tak sme začli rovnou stimulovat ;)
hlavně se obrň dávkou trpělivosti :slight_smile:)
23. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , tak to bude nato tata :wink:
23. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nevolej, nebo zas začneš :D :D :D
23. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 vidíš, to mě nenapadlo, já tam budu muset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň mrkne, co dělá cysta a možná budou výsledky z imuna :grinning:
23. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @kajka_37 - souhlasím nech se zkontrolovat :wink:
23. mar 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No, ta posledních 14 dní viděl doktor "tu mojí" víckrát, než manžel :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 No, za posledních 14 dní viděl doktor "tu mojí" víckrát, než manžel :grinning: :grinning: :grinning:
@leeena_4 @kajka_37 @hanka99
Jste zlaté, moc děkuju za reakce. Zvolili jsme Gennet, má ho tu ještě někdo?
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že mám plínku :sweat_smile:
@hanka99 :grinning: :grinning: :grinning: to se ti to směje, ale manža už má skoro slzy na krajíčku :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka Hanka a já chodíme do Gestu, tedy spíš Hanka začala, ani se tam neohřála a předala mi štavetu. Ale o Gennetu jsem slyšela jen dobré :wink:
23. mar 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 každý car má to své :wink:
23. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě k tomu hormonálnímu profilu, mám psano, že se mám objednat 1den MC na HP 2.-4. DC ,tzn, že mě odeberou jednou krev v jednom z těch dní nebo musím na odběr všechny 3 dny??
23. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no neohřála chodila jsem tam 6 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka - já myslím,že se máš objednat mezi 2až 4 dnem cyklu,už si to nepamatuju ale lenča bude vědět :wink:
23. mar 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 fakt? tak to pardon, mě to přišlo hrozně krátké, 1.IUI, první vejce a šup mimnko z toho. :wink:
23. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka stačí jednou :wink: já měla napsáno 2-5DC, ale když to vycházelo, že pátek je 2DC a pondělí DC, tak chtěli ten pátek. Jen tam dojdeš, vezmou si dvě zkumavky krve (HP a imuno) a zas mažeš domů :wink:
23. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@hanka99 nj ale ty machinace před tím.. to se vleče jak sviň... :P :D

@azeretka 1DC si tam zavoláš a objednáš se na jeden z těch dní na krev ;)
@hanka99 to určitě ne, mám volat 1DC, abych se objednala na HP 2.-4.DC. a na 3D UTZ 2.-.5. DC. Jen nevím, jestli bude od každého vyšetření pouze jedenkrát nebo tam budu muset v tom rozmezí dojíždět každý den. No to je asi jedno, až přijde MS tak zavolám a určitě mi to sestřička poví :slight_smile:
@leeena_4 @kajka_37
no to je dobrá zpráva, v práci bych to chtěla zatajit, tak by každodenní odcházení mohlo být nápadné :wink:
23. mar 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 jůů u tebe se zadařilo, tak to jsem ráda, každý úspěch mě povzbudí dál :slight_smile:
23. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - :sunglasses: no jo ale předcházelo tomu 2 cykly testy páč jsem se do některejch netrefila,2 cykly braní clostilu k prdu ,jeden měsíc nemocná a pak až IUI, brďo se neomlouvej :wink:
23. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ajo, už si vzpomínám, já zapomněla, že jsi brala ještě clostík. No, teď už je to stejně fuk :wink: :dizzy_face: Půjdeš zpátky ke svému gyndaři, nebo zůstaneš v Gestu?
23. mar 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azeretka - no jo čoveče, si představ,že do mě napíchali 9 injekcí fostimonu a byla jsem 12 Dc na UTZ a mudr mi oznámil,že se nic neděje tak si nás pozval 17DC na projednání IVF a mě ještě pro jistotu nahnal na UTZ a byl tam folík bojovník 20mm mudr málem omdlel,píchli mi injekci na prasknutí a druhý den jsem šla na IUI :dizzy_face:

Doporučuji po IUI ještě ten den doma pokropit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok